Overkill 12 Ιουνιου Αθηνα Gagarin- 13 Ιουνιου Θεσσαλονικη Principal [2012]

εμ ετσι ειναι…εμεις παντως θα παμε και θα γουσταρουμε οσοι και να μαστε…λιγοι και καλοι…!!!
ρωτησα σμρ μονο 100 εισητηρια εχουν φυγει…
αλλα δεν μασαμε τπτ τρελαμενοι ειμαστε…

τι ωρα ξεκιναει η συναυλια?

Αν δεν προλάβουμε μετρό που είναι μέχρι τις 12:00 επειδή είναι καθημερινή αφού η συναυλία αρχίζει εμείς τι θα κάνουμε; Λίγοι και καλοί όπως είπατε πιο πάνω!!

ταξάκι, ή ποδαράκια, ή παγκάκι για πρωινή συγκοινωνία…

Τα τελευταία δεν παίζουν :stuck_out_tongue: και προφανώς ταξί απλά λόγω κεφτών δύσκολο.

βρες τον bobby και αραξε να πιειτε καμια μπυρα μεχρι το πρωι που θα εχει μετρο…:stuck_out_tongue:

χαχαχαχαχαχαχαχ :lol:

Πλάκα πλάκα καλά θε περάσουμε με τη διασκάρα που έβγαλαν…

Που μενεις?

Χθες που ρώτησα στο Ticket House μου είπαν πως θα βγουν στις 22:00 για να προλάβουμε και όσοι θέλουμε να δούμε την Εθνική. Αλλά και πάλι δεν ξέρω αν προλαβαίνω… :-k

Μια ωρα χρονο θα εχεις…θα προλαβεις…:slight_smile:

καισαριανή (δίπλα στον ευαγγελισμό)

500 απο Αττικη, μετα το 11 μεχρι Συνταγμα και μετα ποδαρατο

βασικά το 11 σε πάει μέχρι Βύρωνα άρα σε συμφέρει

[B][SIZE=“7”]ΡΩΤΑ ΤΟΥ ΔΕ ΚΟΡ’[/SIZE][/B] [SIZE=“1”]ρε μουνια[/SIZE][SIZE=“7”][B]![/B][/SIZE]

Σωστοοος! :wink:

:lightsabre::lightsabre::lightsabre::lightsabre::drunk::drunk:

Ευχαριστώ πολύ!! Δεν είχα ιδέα από λεωφορεία Αττικής. Το 11 το τρόλλευ; Μέχρι τι ώρα είναι αυτά τα 2; Βλέπετε έχω να κυκλοφορήσω τέτοια ώρα με λεωφορεία πολύ καιρό. Ας είναι καλά το μετρό :stuck_out_tongue:

Kαι τα 2 ειναι ολη νυχτα.
Το 500 κανει ολους τους σταθμους του ηλεκτρικου.
Το 11 ειναι το τρολλευ.

Περισσοτερες πληροφοριες για διαδρομες και που σε βολευει να κατεβεις δες στο site
www.oasa.gr

Θα βγεις με τα ποδια στην Αχαρνων γιατι το 500 δεν περναει απο Λιοσιων…εκει θα βρεις την στση Αγιου μελετιου…θα παρεις το λεωφ. μεχρι την σταση Ομονοια…που ειναι πανεπιστημιου και πατησιων…θα περπατησεις μεχρι την Σταδιου στο υψος της Ομονοιας και απο εκει θα παρεις το 11…μπες στο χαρτη του ΟΑΣΑ στο www.oasa.gr να δεις που ειναι πιο κοντα για να κατεβεις…επιπλεον αν θες ευαγγελισμο υπαρχει γραμμη απο Συνταγμα το Χ14 που παει Κηφισια και κανει σταση στον Ευαγγελισμο…\m/