Ozric Tentacles live 11/12 Νοεμβρίου Αθήνα/Θεσσαλονίκη

Οι Ozric Tentacles επιστρέφουν στην χώρα μας για 2 εμφανίσεις τον Νοέμβριο. Περισσότερα σύντομα!

ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!Καιρο ειχαν να μας επισκεφτουν…
Θα τους δω για 7η φορα πλακα πλακα,αλλα παντα ειναι τρελο τριπ τα λαηβ τους και εγγυηση!:hippy:

Καλή φάση! Κι επειδή αναμένω λογικό εισιτήριο κατά πάσα πιθανότητα θα τιμήσω.

Τους έχω δεί αρκετές φορές, αλλά πάντα αξίζουν! - Θα τους τιμήσουμε και τώρα…

Το καλο ειναι που απ οτι βλεπω στα βιντεακια απ τα τελευταια λαηβ,δεν ειναι στα πληκτρα πλεον η εκνευριστικη γυναικα του Ed,η οποια την τελευταια φορα που τους ειχα δει(την οποια φορα βαρεθηκα ελεεινα),απλα κοιτουσε τα πληκτρα και χαζογελουσε λες και της γαργαλουσαν τις πατουσες.Ελπιζω το καθε περυσι και καλυτερα να μην ισχυσει αυτη τη φορα.

Φερτε ξανα seaweed και john γαμωτο!!

Η προπώληση της Θεσσαλονίκης ξεκίνησε σε Νέφιλιμ, Τικετχάους, Λωτό, Στέρεοντισκ, Μετρόπολις από σήμερα.

Θεσνικη που και ποσο?
support?

Θεσσαλονίκη 12 Νοεμβρίου στον Μύλο. Εισιτήρια προς 20 ευρώ στο http://ozricsthes.eventbrite.com και 25 ευρώ στα δισκάδικα που προαναφέρθηκαν.

Όλη η αλήθεια εδώ!

Ειλικρινά τους έχω δει τόσες φορές αλλά δε χορταίνω λέμε! Πάλι μαστούρα προβλέπεται:p…Όσοι δεν έχουν δει/ακούσει Ozric Tentacles και μιλάνε για out there ψυχεδέλεια Porcupine Tree στα πρώτα τους, μιλάμε για άαααααλλο χάσιμο. Ενδώστε.

Curious Corn ftw!

Την συναυλία της Θεσσαλονίκης θα ανοίξουν οι Awake & Gallo (www.myspace.com/awakegallo).

Να ευχαριστήσω επίσης τους Νechayevschina για το ενδιαφέρον τους να παίξουν και στην Θεσσαλονίκη!

εχω παρει ηδη εισητηριο :wink:

!!
Ευγε Bluezlick!!!Αυτα ειναι!!!Και εις ανωτερα boyz!!

Ευχαριστουμε πολυ μαν! :slight_smile:

θα τα πουμε εκει απο κοντα! 8)

Μακαρι να μην εχουμε live και θα μαι πρωτη σειρα να καουμε παρεα!
Αντε να κανονισουμε ομως και καναν κοφι νωριτερα!!:wink:

ξεχαστήκαμε μ’ αυτό…
καυτό 4ήμερο στη Θεσ/νικη…
Fuzztones/Ozrics/BlueNeck/Astpai
:bow2:γυναίκα το διαζύγιο!

Πλησιαζουν οι μερες…Αυτα ειναι!!!

αυριο φλωροι
\m/

Λίγα εισιτήρια απομένουν ακόμα για την συναυλία της Θεσσαλονίκης στο http://ozricsthes.eventbrite.com/