Ozzy 25 Σεπτεμβρίου, Μαλακάσα, ΝΑΙ!

Το μεσημερι το ειδα και επιβεβαιωθηκε και αυτη η φημη…Τελεια γαμω τα κερατα…

Θα δω και Ozzy solo live…Χρονια το περιμενα και δεν καταφερα ουτε φετος να το κανονισω καπου εξω…

Τωρα μενουν οι Guns και θα εχω δει οτι θελω οπωσδηποτε να δω για το 2010…Αν μη τι αλλο επιτυχημενη χρονια…

Nice nice.
MR. CROOOOOOOOOOOOOOOOOWLEY:bow2:

OZZYΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ :band::band::band:
Ο συναυλιακός προυπολογισμός είναι σαν τον προυπολογισμό του κράτους. όλο αλλάζει και το βλέπω το έλλειμα να έρχεται, αλλά ο Ozzy δε χάνεται

Ναι ρε παιδιά, απο τα λάιβ που είχα απωθημένο! Τον είδαμε με Sabbath, ώρα να τον δούμε και μόνο του επιτέλους! Είμαι εκεί. 8):vibrate:

Είδαμε…
Sabbath…
Sabbath με Dio…
Dio μόνο του…

Ήρθε η ώρα να κλείσουμε και με σόλο OZZY!!! :smiley: :smiley: :smiley:

[SIZE=“4”]CRAZY TRAIN ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΜΟΥ!!![/SIZE] :yahoo::yahoo::yahoo:

ΠΟΣΟΙ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΦΥΓΑΝ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΑΚΟΥΤΕ?

Ας σερνεται ο Mad Man δεν με νοιαζει.
Με νοιαζει που θα τον δω!!
Παντως μεσα στις πρωτες 8 σελιδες διαβασα ατακες που με εκαναν να γελασω πραγματικα!!
Αξιοι!!

Το 2005 τον είδαμε με τους Sabbath ήρθε η στιγμή να τον δούμε και solo για να ακούσουμε κομματάρες όπως Crazy Train, No More Tears, Flying Hgh Again, Shot in the Dark… Σαν ψέμα ακούγεται! Μαζεύουμε λεφτά από τώρα…

αγαπαμε ozzy, αλλα ΟΧΙ στο χωραφι… Ετσι και αλλιως δεν τρελαινομαι να τον δω, και μονο το γεγονος οτι τον ειδα με sabbath το 2005, ειναι αρκετο.

Είχα βδομάδες να μπω στο φορουμ και δεν πήρα χαμπάρι. Επιτέλους θα δω ένα παιδικό όνειρο. Με Σαμπαθ δεν μετράει, άλλη φάση σόλο. Γίνεται να παίξει ότι γουστάρει μέχρι και το Οζζμοσις? Και το Shot in the dark οπωσδήποτε βέβαια…

εδω δεν πηγα να τον δω με sabbath σιγα μην παω τωρα…
αμα επαιζε ο wylde θα πηγαινα αλλα τωρα…

Mεταξυ μας τωρα …αυτο το υπερηφανευεσαι;;; :stuck_out_tongue:

θεεoυλη μου σε παρακαλω:bow2::papas:

κανε να παιξει ενα καλο σετ απο κοματια και να βγει ενψορε και παιξει ολο το

[SIZE=“7”]:twisted::twisted:OZZMOSIS:twisted::twisted:[/SIZE]

:drunk:

Καλη παρατηρηση:!:

Παντως ειναι πολυ θετικο που θα ειναι Σεπτεμβρη και θα σπασει λιγο η μονοτονια και η ξενερα του φθινοπωρου… Επισης εχει μεγαλη σημασια το setlist και οπως ξαναειπα η κατασταση που θα βρισκεται… Αν ειναι σε καλη κατασταση και εχει κεφια θα περασουμε και γαμω… Να δουμε τι θα λεει και το νεο αλμπουμ…

Aυτό!

Ο Zakk θα λέιπει σε όλους μας. Ποτέ δεν κατάφερα να τους δώ μαζί! Έχω δεί 3 φορές BLS και 2 Sabbath με Ozzy, 2 φορές είχα παλιότερα εισητήριο για σόλο Ozzy με Zakk και τις δύο ακυρώθηκε γιατί δεν μπορούσε να πάρει τα πόδια του (μιλάμε για δεκαετία ‘90)
Παρ’ όλα αυτά, δεν το συζητώ, θα είμαι στη Μαλακάσα

Φτάνει να μην μας πιάσει καμία βροχή στη Μαλακάσα και έχουμε τα περσινά!

Πιστεύω ότι θα υπάρχει πρόβλεψη για τον καιρό, και για την σκηνή και για τα καλώδια που περνούν απ’τον κόσμο:):!:

Γουστάρω που γουστάρετε Ozzmosis!!!

Ομορφα… ευκαιρια να εξιλεωθω για την χαμενη βραδια του 2005 + να ακουσουμε Crazy Train, Mr. Crowley κτλ

καθε φορα που βλεπω οζζυ θυμαμαι χαμενη βραδυα 2005 και κλαιω:p