Ozzy poll

Επειδη ανοιξε θεμα στο thread του live του το ερωτημα ειναι το εξής…Προτιματε τον Ozzy στην Sabbath περιοδο του η στην solo καριέρα του?χωρις να υποτιμω την κληρονομια του με τους Sabbath πιστευω οτι τα καλυτερα τα φυλαγε με την κυκλοφορια του Blizzard of Ozz και μετεπειτα…Discuss…

Ban και Lock ΤΩΡΑ! Σοβαρέψου!

Με Sabbath θα έλεγα εγώ γιατί μου αρέσει γενικότερα αυτή η εποχή από άποψη κομματιών, αλλά και επειδή μαζί τους έκανε περίπου ισάριθμες επιτυχίες σε μικρότερο χρονικό διάστημα ,με αυτές της μετέπειτα καριέρας του , 8)

Σα να συγκρίνουμε φεράρι με ζάσταβα μου φαίνεται εμένα
#-o#-o#-o

Sabbath ρε!!!Δεν μπορώ να διανοηθώ κάτι καλύτερο από Sabbath πρώτης περιόδου!

Sabbath δεν υπάρχει θέμα σύγκρισης καν.

Περιμενω την μεγαλη αντεπίθεση…:lol:

+2112

:lock:

Πάντως αν γίνει καμιά τέτοια αντεπίθεση, κόβω το μέτσαλ επιτόπου και αρχίζω την κοπτοραπτική.

Ξεκινάει η αντεπίθεση…ταραταταν! :lightsabre:

Και συνεχίζεται η αντεπίθεση!!!

Μπα, σαν τη διαδήλωση των Ηρακληδέων θα είμαστε. Θα μας λιώσουν τα στίφη των Σαμπαθικών…

Τι λέτε ρε μαλάκες;;; Ποιά αντεπίθεση;;; Τι πάτε και βάζετε δίπλα δίπλα ξέρω’γώ;
Ένταξει ο Οζζάκλας άφησε μια καλή κληρονομιά με τα Madman και Blizzard αλλά δεν μπορεί ΚΑΝΕΝΑΣ ,που να έχει μυαλό περισσότερο από της αμοιβάδας, να έρθει και να μου πεί ότι αυτά τα 2 πατάνε κάτω τα άλμπουμ που έχει βγάλει με τους Sabbath! Όχι άλλους παραλλογισμούς ρε για τον θεό! Στο τέλος θα μου πείτε και το Vikernes ειρηνιστή εδώ μέσα!

[-X

Τον τύπο δεν τον ξέρω αλλα το πρώτο ισχύει…:):D:p:):D:p:):D:p

Μιλαμε για το συνολο της δισκογραφιας του Οzzy (τουλαχιστον μεχρι το 1995 και το ozzmosis) γιατι μετα τον πηρε η κατω βόλτα…

Προσπάθησα να είμαι επιεικής στα ποστ μου, ευτυχώς που βρέθηκε κάποιος να τα πει χύμα. Κλειδώστε το επιτέλους το έκτρωμα να τελειώνουμε!

Μιλαμε για το συνολο της δισκογραφιας του Οzzy (τουλαχιστον μεχρι το 1995 και το ozzmosis) γιατι μετα τον πηρε η κατω βόλτα…

Σύνολο της δισκογραφίας και; Μπιγκ φακιν ντηαλ. Ούτε στα όνειρά του ο οζζάκος.

Οχι ρε θα μαζευτούμε κάμποσοι…

Βασικα και για τη φημη του σαιτ δεν ειναι και ο,τι καλυτερο. :slight_smile:

Εγω δεν μπορω να καταλαβω γιατι θιχτηκατε μερικοι…αν δεν γουσταρετε μην ποσταρετε…φημες τωρα και κουραφεξαλα…το poll του Ozzy θα επηρρεασει την φημη του forum και οχι κατι αλλοι πιθηκισμοί που γραφονται και ακουγονται εδω μεσα…και μαθετε επιτελους την λεξη προσωπικό γουστο…

Ελα ντε…

Mαλλον παιρνετε περισσοτερο σοβαρα απ’ ο,τι πρεπει οσα γραφονται.

Και στην τελικη δε φταιμε εμεις που ειστε αμπαλοι. :stuck_out_tongue: