Pain of salvation - athens rockhard party!

παίζει λέει να μην έρθουν όλοι αλλά μόνο 2 ή 3 από τα μέλη… :roll:

Σίγουρα δε θα έρθει ο ντράμερ για προσωπικούς του λόγους, άλλωστε ακουστικό θα είναι το show…

Όλες οι λεπτομέρειες θα ανακοινωθούν σύντομα…

Καταπληκτικά! Μπράβο στο Rock Hard :wink:
Ακουστικά σόου, ε? Θα είναι απίστευτο! Ε, συνήθως σε ακουστικά σοου έρχονται μόνο δυο μέλη, τραγουδιστής-κιθαρίστας συνήθως…
Τους είχα δει στο Ρόδον τελευταία φορά και πέρασα πολύ ωραία! Το μόνο που με είχε ξενερώσει τότε ήταν ότι έκαναν ακριβώς 1 ώρα για να βγουν μετά το πρώτο γκρουπ και έκανε και κρύο μέσα στο Ρόδον, τουλάχιστον πρώτη σειρα που ήμουν εγω :stuck_out_tongue: :oops: :roll:

Έκανε κρύο στην πρώτη σειρά;;; 8O
Άδειο ήταν; :lol:

απ’ όσο ξέρω, γιατί δεν είχα πάει τότε, η τελευταία εμφάνιση των POS στην Ελλάδα ήταν sold out!

Όσον αφορά την εκδήλωση του ROCK HARD, περιμένουμε cnofirmation για το αν θα έρθουν 2 ή 3! Θα είναι πάντως Full show, και θ’ αρχίσει σχετικά νωρίς η όλη φάση… γιατί είναι και Κυριακή βλέπετε…

Μόλις έφτασε και το νεο άλμπουμ τους…

ΠΟΙΟΣ ΗΡΘΕ???

Χωρίς πλάκα! Έκανε κρύο! Ήταν δίπλα μου αλλες 2-3 κοπέλες απόσο θυμάμαι και κρυώναμε όλες! Μας ερχόταν κρύος αέρας εκεί που είμασταν. Βέβαια φορούσαμε και γω και 1 άλλη που θυμάμαι ακριβώς πλάι μου, κοντομάτικα, αμάνικα κτλ… :stuck_out_tongue:

κι εγώ στην πρώτη σειρά ήμουν αλλά δεν κρύωνα καθόλου…ή είμαι θερμόαιμη ή φταινε οι p.o.s…για αυτό που μου συμβαίνει… :roll:

Δε ξέρω! :stuck_out_tongue: Προφανώς δε θα μασταν δίπλα γιατί όσες ήταν δίπλα μου κρυώναν! Ήμουν προς τα αριστερά, μπροστά από τον Kristoffer… Anyway! :lol:

αααααα! εγώ ήμουν δεξιά… μπροστά από τον Johan…ax ax ax (θυμάσαι που κάποιος τους μίλαγε σουηδικά? εμείς είμασταν)!!!

:lol: :lol: :lol: Αυτά είναι! :wink: 8)

Eγώ θυμάμαι που είχαν παίξει unplugged στο Texas μετά την ακύρωση του φιάσκο του open air και το ανακάλυψα όλως τυχαίως μες στο μαγαζί αφού δεν το γνώριζε κανείς…(οτι θα έπαιζαν ) .Απλά μαγικοί… 8)

25 +1 λέμε μην ξεχνιόμαστε…

5 μερες… ααααααααααααααααααααχχχχχχχχχχχχχχχ

Ξερει κανεις αν θα παιξει κανα σκηνικο με υπογραφες και τετοια?

Να παρω κανα εξωφυλλο μαζι αν ειναι…

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ!!!

παρε για καλό και για κακό… ποτέ δεν ξέρεις…
εγώ θα πάρω πάντως :wink:

εγώ θα έπαιρνα, αλλά τα έχω ήδη υπογεγραμμένα… 8)

το 2004 την πατησαμε ασχημα… :frowning:

Ότι θέλετε για υπογραφές, φωτογραφίες κ.λ.π να φέρετε, θα είναι ελεύθερα!

Μετά το show οι δυο POS θα είναι διαθέσιμοι για να μιλήσουν με τους παρεβρισκομένους, να υπογράψουν αυτόγραφα να βγάλουν φωτογραφίες κλπ…κλπ… οπότε όσοι ενδιαφέρετσε μην χάσετε την ευκαιρία!
Το ίδιο θα συμβεί και με τον Mat De Vreis των CHIMΑΙRA…

Επίσης, θα υπάρξουν κληρώσεις πολλών δώρων (κάποιοι τυχεροί θα φύγουν με καμιά 30αριά CDs o καθένας)… αλλά και η ίδια η μπάντα έχει υποσχεθεί ότι θα φέρει κάτι πολύ σπάνιο και συλλεκτικό από την ίδια της την συλλογή για να κληρωθεί και να το αποκτήσει ένας τυχερός ή τυχερή…

Μη ξεχνάτε ότι “τρέχει” και ο διαγωνισμός (μέσω του περιοδικού) για δυο άτομα που θα έρθουν παρέα μας, με τους POS και τον κιθαρίστα των CHIMΑΙRA το Σάββατο το βράδυ να φάμε και να βγούμε έξω… (και τα έξοδα του φαγητού δικά μας!!!)

Α… ξέχασα… να είσαστε και στις ομορφιές σας, γιατί το party του ROCK HARD με τους POS θα καλυθφεί και τηλεοπτικά!!!