Pain of salvation - athens rockhard party!

ΕΕΕΕ?

ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΔΕΝ ΤΟ ΕΠΙΑΣΑ?

αυτό που άκουσες, θα έχει και τηλεόραση… καμέρες…προβολείς…μικρόφωνα… κλπ…κλπ… αμ τι μας πέρασες βρε???

όταν κάνουμε εμείς πάρτι και εκδηλώσεις το εννοούμε δεν κάνουμε …συνάξεις!!

    1. :smiley: :smiley:

A… την Παρασκευή το βράδυ… οι POS θα βρίσκονται στο TEXAS Club…

σιγα μην έρθει ο αγαπημένος μου και δεν είμαι κούκλα!!!

ΛΙΓΕΣ ΩΡΕΣ ΑΚΟΜΑ… :smiley:

Ρε τι έχει να γίνει το βράδυ… 8)

Apla theoi. Epai3an kai mia diaskeuh tou Buckley sto hallelujah pou htan korufh. Ante upomonh mexri ton Marth. :roll:

Μόλις επέστρεψα από το ακουστικό σόου! πραγματικά θα ήθελα να πώ σε όσους δεν ήρθαν οτί χάσανε το καλύτερο σόου της χρόνιας (δεν υπερβάλω κι ας είμαστε ακόμα στην αρχή).
Συγχαρητήρια αξίζουν στους διοργανωτές για την επιλογή του γκρούπ!
Αν και ο χώρος έμοιαζε περισσότερο με σουηδική σάουνα κι είμασταν πατείς με, πατώ σε, αν και οι Pain Of Salvation βγήκαν στην σκηνή μετά από περίπου 1 1/2 ώρα από την ανακοινωθήσα ώρα, μάς αποζημίωσαν με το παραπάνω παίζοντας για 2 και κάτι ώρες. με πολύ κέφι & χιουμορ που σε σήμεια πραγματικά ένιωθες να σιεται το κλάμπ από τα γέλια.
Με δύο ηλεκτρακουστικές κιθάρες και με βοήθεια από το κοινό απολάυσαμε την καλύτερη συναυλία ever…(χωρίς υπερβολές).
ο Daniel για μια ακόμα φορά έδωσε μαθήματα φωνητικής σε όλους αυτούς που νομίζουν ότι τραγουδουν… Για τον Johan τι θα μπορούσα να πώ??? Απλά ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ…
Mετά το τέλος του event o Daniel & Johan υπέγραψαν αυτόγραφα cd, dvd, mobiles, tickets και ότι άλλο μπορούσε να φανταστεί ο καθένας… ¨Εβγαλαν φωτογραφίες με όλους και μας έδωσαν ραντεβού για την επόμενη φορά , η οποία υποσχέθηκαν πως θα είναι ακόμα καλύτερη…
Τι άλλο να πώ? οτί είμαι ερωτευμένη?χαχαχαχαχαχαχαχαχα

mia xara htan, saouna htan afou to aristero klimatistiko htan offski…
den eblepes kai polla… kala akougwtan. to akoustiko - to ekane kapws…
to xioumor htan ok. to mathimata fwnhtikhs tha to afhna sthn akrh lol…
pantws sta + i diaskeuh tou yellow raven !

a btw… meta ti egine adeiase … ?

oi chimera - apokleietai na kse@#@#@#@@ thn NB… an tous phre/parei - kobw na th bouliazoun mallon… logika - kait tha exoun akousei gia na tous theloun diakaws - apo oti akougetai … allla 1000 KHYMERA lol !!! hahahahahahahha.

όταν λές κάπως εννοείς?
.

καλό θα ήταν να μην το σχολιάσεις γιατί δεν νομίζω οτί υπάρχουν και πολλοί με τις φωνητικές δυνατότητες του Daniel!

κατέβηκαν από την σκηνή οι Pain of Salvation άρα δεν υπήρχε λόγο να καθήσουν άλλο…

Plaka kaneis etsi??? 8O

Δυστυχώς λόγω ενός μπλοκαρίσματος στην είσοδο του μαγαζιού από την κοσμοσυρροή δεν άντεξα και έφυγα…Δεν πειράζει,το Clash of the Titans αφιέρωμα στο Texas που πήγα μετά έδωσε ρέστα… :wink:

ΔΕΝ ΕΒΛΕΠΑ ΤΙΠΟΤΑ, ΜΟΝΟ ΚΑΤΙ ΜΕΝΟΜΩΜΕΝΕΣ ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ DANIEL.

ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΩΣ…

ΜΟΝΟ ΝΑ ΑΚΟΥΓΕΣ ΕΦΤΑΝΕ…

όσους δεν ήρθαν οτί χάσανε το καλύτερο σόου της χρόνιας (δεν υπερβάλω κι ας είμαστε ακόμα στην αρχή).

WITCH, ΑΝ ΥΠΑΡΞΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΟΟΥ ΤΗΝ ΧΡΟΝΙΑ ΑΥΤΗ, ΘΑ ΕΙΝΑΙ TO LIVE TΩΝ POS 31/3

SWEAT & DESTROOOYA ! ! !

Αν και εν καιρώ, θα σχολιάσουμε τα σχετικά θέματα και τις εντυπώσεις από την χτεσινή βραδιά, θα ήθελα σήμερα δυο πραγματάκια να πω μόνο… γιατί η κούραση μου είναι υπερβολική και το τριήμερο με τους POS στην Αθήνα αλλά και η ταυτόχρονη ετοιμασία του επόμενου τεύχους δεν μου έχουν αφήσει πολύ κουράγιο…

Πρώτον. Να ζητήσουμε συγνώμη από τα 120 - 150 άτομα που δεν κατάφεραν να μπουν στο UNDERWORLD αλλά ήταν αδύνατον να χωρέσουν όλοι…

Δεύτερον. Να ευχαριστήσω δημοσίως την Rangel για την πολύτιμη βοήθεια της και την προθυμία της να μας βοηθήσει σε κάποιες δύσκολες στιγμές του χτεσινού live…

Τέλος να ευχαριστήσω όλους όσους παραβρεθήκατε στο πάρτι του ROCK HARD, πραγματικά η χτεσινή βραδιά ήταν πέρα και των δικών μας προσδοκιών, πετυχημένη…

Λεπτομέρειες… εντυπώσεις… κλπ… λίαν συντόμως…

Έλα ρε Ρίτσα θεά :wink: =D> =D>

Έλα ρε Ρίτσα θεά :wink: =D> =D>[/quote]

Ας μήν είχα έγω και η Bloody_Angel όλες τις καλές ιδέες και θα σας έλεγα εγώ… [size=1](η ζηλίαρα)[/size] :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Έλα ρε Ρίτσα θεά :wink: =D> =D>[/quote]

Ας μήν είχα έγω και η Bloody_Angel όλες τις καλές ιδέες και θα σας έλεγα εγώ… [size=1](η ζηλίαρα)[/size] :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

  1. Αν ήταν δυνατόν να μην βοηθούσα από την στιγμή που μπορούσα και χρειαζόταν…
    2)Cozy μου :oops: …thank u…
  2. Όσο για σένα “πεταλουδίτσα” μου…ΖΗΛΙΑΡΑ… :lol: :lol: :lol: :lol:
    [size=1]( love u )[/size]

Κατ’ αρχάς, τα ευχαριστώ πρέπει να πάνε στον Δημήτρη και στον Σάκη που με δικιά τους πρωτοβουλία και κόπο έγινε ότι έγινε.

Να ευχαριστήσω προσωπικά τον Δημήτρη.

Η επιτυχία του event ήταν αναμενόμενη για εμένα και κρίμα για τα παιδιά που είτε δεν την παλέψαν, είτε που δεν τα καταφέραν να μπουν.

Το live ήταν όπως προαναφέρθηκε καλό, αν και για εμένα το όλο 3ήμερο εξελίχθηκε σε ταλαιπωρία και δεν το ευχαριστήθηκα όσο θα ήθελα.

I guess we’re not children anymore και οι αντοχές πάνε περίπατο.

Να προσθέσω ότι χάρηκα πολύ για τη γνωριμία με όσα από τα παιδία γνωριστήκαμε.

λοιπόν αποδείξτε πόσο αγαπάτε τους POS
http://www.petitiononline.com/pos01234/petition.html
γιατί τους θέλουμε στο sweden rock festival…
άντε κάντε την καλή ρε παίδες

μπορούμε και καλύτερα…υπογράψτε καλέ!