Palios i neos ixos?

palios i neos ixos
as pei o kathenas ti gnomi tu

o neos einai wraios alla o palios einai alliws :smiley: :wink: . stin ousia den exw problima , mou aresoun kai palia kai kainourgia groups , alla epeidi ta palia mou aresoun perissotero pseifisa palios ixos

o neos einai wraios alla o palios einai alliws :smiley: :wink: . stin ousia den exw problima , mou aresoun kai palia kai kainourgia groups , alla epeidi ta palia mou aresoun perissotero pseifisa palios ixos[/quote]
kai mena ta palia m’aresun pio poli alla kai merika kainurgia einai oraia gi’afto psifisa oti den exo provlima

Παλιος γιατι ειναι το κολλημα μου. Αλλα και ο “νεος” οταν χρησιμοποιητε σωστα, δεν με χαλαει καθολου

Both

palios me diafora…
:wink:
oxi pos den mu aresun kai ta nea akusmata

ΠΑΛΙΟΣ ΣΑΠΙΟΣ! fuzzila!!!

Σωστος!!!

Εγω δεν εχω προβλημα!

Ο παλιός χρειάζεται ανανέωση και ο νέος δεν στηρίζεται χωρίς τον παλιό. Όποτε μάλλον και τα δυο.

σαφως και παλιος ηχος…δεν συγκρινονται!!στα καινουργια ειμαι πολυ επιλεκτικος κ μαρεσουν λιγα

Και οι δυο φυσικα… Οπως δεν θελω ν ακουσω SOAD με ηχο 60’ς, ετσι δεν θελω να ακουσω και Blue Cheer Με ηχο 00’ς… Απο την αλλη ποτε μη λες ποτε…

there is no problem i think…vasika o ka8enas exei th xarh tou…padws poly poly gyalismenos hxos den maresei…

Παλιός.-

Ο νέος είναι για να ξεδιψάς λίγο και ο παλιός για να χορταίνεις! :wink:

Μακράν η πιο άκυρη ερώτηση απ’ όλα τα polls!!! Έχει ξεπεράσει και αυτά της mamieisblue!

Προσκυνώ το avatar σου Μάνο…
Εύγε!!!
Patrick αστερίας ρε μουνιά!
:lol: :lol: :lol:

Παμπαλαιος…αν ο τραγουδιστης δεν τραγουδαει με 2 μικροφωνα για να βγει στερεο δεν εχει γουστο!:stuck_out_tongue:
Επισης κατασταση Φλιντστοουνς να παιζει πετρινη πλακα σε πικαπ με βελονα ραμφος πουλιου.
Just kidding…καθε εποχη εχει τον ηχο της.Και ο παλιος ηχος καποτε ηταν καινουριος και ο καινουριος σε λιγα χρονια θα παλιωσει οποτε η εξελιξη δε σταματα για κανεναν…

Λοιπόν, καλύτερος ήχος δεν είναι ούτε ο παλιός ούτε ο νέος.
Είναι ο επόμενος, αυτός που δεν έχει βγει ακόμα και που όταν με το καλό τον ακούσουμε (αν δεν έχουν “κολλήσει” τα αυτάκια μας) θα μας στείλει αδιάβαστους…

@anakasa: Πάλι καλά που διόρθωσες το όνομα αλλιώς δε θα σου ξαναμιλούσα!!!:stuck_out_tongue:

κατσε ρε μαστορα γιατι ακυρο? μια απλη ερωτηση το τι μας αρεσει? ουτε συγκρινουμε τπτ ουτε ειναι ανομια μεταξυ τους?

ΧΑΧΑ, και εγώ που νόμιζα ότι θα μου έκανες quote για να υπερασπιστείς την/τον mamieisblue!!!:lol: :lol: :lol:
Τέσπα, απάντησα λίγο πιο πάνω τη γνώμη μου (με την οποία σίγουρα διαφωνείς:p )