Panx Romana - 6/11 - An Club

εχω γυρισει και γω απ’το λαιβ, οπου πραγματικα το χαρηκα οχι μονο του ονοματος αλλα και του feel που επικρατουσε σε τιγκαρισμενο Αν.

Θα πω μοναχα για τον ηχο οτι ηταν πολυ χαμηλα, για το οτι το λαιβ ξεκινησε 23:30 και με ξενερωσε, το οτι το λιστ τους ηταν αψογο και οτι οι εισαγωγες στα τραγουδια ακομα καλυτερες!

ΥΓ: Ο δημητρακας εχει γερασει πολυ περισσοτερο απ’τους αλλους ε?

[/B]Χαχαχαχαχαχαχαχαχα :stuck_out_tongue:

Είναι η 2η φορά που τους είδα…τι να λέμε τώρα…ήχος μπόμπα-αν κ λιγο χαμηλα- και φίλινγκ αυλας!!!2 ώρες και βάλε συνεχόμενα,ποιος είσαι ρε Φρανκ ο Όζζυ;:stuck_out_tongue:
Κλου της βραδιάς εκτός από το Έλληνες ήταν το παρτυ κωφαλάλων που άρχισε ως " διακοποτουμε με μια σπουδαια ανακοινωση,η ελλαδα βρισκεται κατω απο τον νομο του δντ…" εκει ο κοσμος ξεσπασε ουρλιαζε,έβλεπες ακόμα και εκει στα “επίσημα” στα αριστερα που καθομουν κόσμο να τρελαινεται να ουρλιάζει ρομποτακια ενωθείτε! Κλου της βραδιάς ένας απο τους πολλούς τύπους που ανεβήκανε στην σκηνή στο συγκεκριμένο τραγούδι ο οποίος 40ρης είχε εμφάνιση-χωρις να θέλω να θίξω- εργαζόμενου σε εργοστάσιο 80s και φανερά μανουριασμένος κ με τα μούτρα κατεβασμένα νόμιζες ότι είχε μπροστά του τον Γιωργάκη και τους άλλους μπούληδες και τραγουδούσε με απίστευτο μίσος. Μόνο για αυτά τα 5 κολασμένα λεπτά…10/10.
Υγ:Και άλλο που δε θές όταν τελειώνει το λαιβ να βλέπεις παρατεταγμένα τα ΜΑΤ στο κάτω στενό…ελπίζω να μην έγινε κάτι,έφυγα από την άλλη πλευρά.
Υγ2:Όσες φορές και να δώ τον Δημητράκα είναι ίδιος και απαράλλακτος χαχα

Εγω ημουνα απεξω… Νταξει δεν ψηθηκα να μπω ομως… Αν κανουν κανα Live Ελευθερο θα παω, γιατι δεν τους εχω δει και ποτε

Εσύ όλα τα lives απ’έξω τα βλέπεις… :stuck_out_tongue:

απο μέσα :stuck_out_tongue: