Panx romana,trypes lp

PANX ROMANA - ΣΠΑΣΕ ΤΗΝ ΓΡΑΜΜΗ (WIPE OUT,ΕΝΘΕΤΟ ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ,ΚΟΚΚΙΝΟ ΒΙΝΥΛΙΟ 1993) 40

ΤΡΥΠΕΣ - 9 ΠΛΗΡΩΜΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ VIRGIN 30

μαζι 60 ευρω


ei upppp

50 και τα 2 για να φυγουν παιδια παρακατω δεν πανε τοσο εχει μονο το panx romana …τιμη μονο για μαζι

upppp

Το Panx Romana το βρίσκεις με 22euro και σε όποιον δεν πιστεύει του στέλνω Link εδώ και το έχω δεί μέχρι 39euro… Σε καμία περίπτωση δεν είναι σπάνιο ούτε αξίζει 50euro!

Καλά για τις Τρύπες δεν θα αναφερθώ καν…

Φιλικά πάντα για να μην γίνει παρεξήγηση. Δικά σου είναι και όσο
θες μπορείς να τα δώσεις!

22 εευρω το εχει ενας μονο φιλε χωρις τον κιτρινο τυπο μεσα ετσι δεν ειναι ???και αυτα ειναι που οριζουν και την τιμη του επισης τιμες για ολους και οχι μουλωχτα οπως εκανες εδω οσο για τις τρυπες εχουν παει και 70 και 80
panx romana


trypes

νομιζω οτι ακομα και εδω ειμαι ο πιο φτηνος ειμαι ο KYBAL!!αλλα ειπαμε εξυπνακηδες υπαρχουν παντου!!!εχεις παρει εσυ με 20 ευρω το panx romana!!βλεπεις εσυ πουθενα μεχρι 39 ευρω και ειμαι εγω ο γκαβος???

Είπα από την αρχή ότι δεν ήθελα να γίνει παρεξήγηση. Δ-Ε-Ν έκανα κάτι στα μουλωχτά και ντροπή σου να λες τέτοια. Την τιμή δεν την καθορίζει τίποτα παρα μόνο η αισχροκέρδεια κάποιον πωλητών εξυπνάκια. Απλά λυπάμαι…και δεν ξανα απαντάω-ασχολούμαι μαζί σου. Ο κόσμος βλέπει και καταλαβαίνει! Θα τα έχεις εκεί να λιώνουν!

αντε ρε εχεις 10 μερες γραμμενος στο forum και μπηκες να μας το παιξεις εξυπνος…συλλεγω 23 χρονια και θα μου πεις οτι κανω αισχροκερδεια με 25 ευρω το καθε αλμπουμ…εχετε μαθει ολοι εδω μεσα τσαμπατζηδες!!!αν θελεις να σου πω και 10 ονοματα εδω μεσα που μυξοκλαιγονται σαν και σενα τα παιρνουν με 1 ευρω τα cd και μετα τα βγαζουν 10 και 20 …αντε μαθαμε ολοι τωρα…σου εδωσα και αποδειξεις και συ παλι επιμενεις…να κι αν τα παρουν να κι αν δεν τα παρουν στο κατω κατω σιγα μην πεθανω κιολας

Βασικά, το παληκάρι τα δίνει 50 ευρώ και τα δύο μαζί, δηλαδή από 25 το ένα ας πούμε, και όχι 50 μόνο το Panx Romana. To λέω γιατί μάλλον αυτό κατάλαβε το παληκάρι που σχολίασε τις τιμές.

Επίσης, μπορεί και ο πωλητής να είχε πάρει τον συγκεκριμένο δίσκο με αρκετά χρήματα επομένως, αναγκαστικά θα τον δώσει πάνω-κάτω στην ίδια τιμή. Από κει και πέρα, ανάλογα με το πόσο θέλει κάποιος ένα συγκεκριμένο δίσκο, κρίνει αν αξίζει να τον πάρει στη τιμή που τον βρίσκει διαθέσιμο και πράττει ανάλογα.

μπα καταλαβε πολυ καλα φιλε μου και οσοι ξερουν εδω μεσα ξερουν πολυ καλα ποσο εχουν…του βαζω και link απο κει που ο ιδιος λεει και του δειχνω οτι ακομα και εκει ειμαι ο φθηνοτερος αφου φτανουν και 70-80 το ενα και παλι μου λεει οτι κανω αισχροκερδεια αν ειναι δυνατον που αν ψαξεις τα threads μου εδινα παντα πολλα και φτηνα μαζι ελεος!!!μα να εχεις μια βδομαδα στο forum και αμεσως να μπεις να σχολιασεις αν ειναι δυνατον

ακη δεν σβήνω τπτ.

παρακαλώ μην σπαμάρετε

Φίλε πρόσεxε πως μιλάς γιατί δεν με ξέρεις και εγώ δεν σε έβρισα.
Δεν με ενδιαφέρει αν ασχολείσαι ή όχι. Εγώ ξέρω προσωπικά τους
Panx Romana και τον Αγγελάκα και δεν θέλεις να μάθεις τη γνώμή
τους γι’αυτούς που βγάζουν φράγκα από τους δίσκους τους…
Εδώ θα βρεις δίσκο των Panx 14euroν και όταν θα γράφεις να
σκέφτεσαι πρώτα
http://www.anazitisirecords.com/shop/product_info.php?manufacturers_id=119&products_id=1412

ρε συ ληγμενα παιρνεις???δεν πουλαω αυτον!!!το σπασε την γραμμη πουλαω
και οχι βγαζω λεφτα με 25 ευρω…βαλτος μηπως εισαι και μου χαλας την αγγελια γιατι υπαρχουν αλλοι εδω μεσα που τα δινουν σε διπλασιες τιμες και τις τρυπες και αλλα ελληνικα

συνεχίζεις αυτη τη συμπεριφορά. Μίλησες για δίσκους των Panx και είπες ότι μας κάνεις χάρη που το έχεις τόσο και οχι 50 γιατί τόσο έχουν. Σου απέδειξα οτι μπορείς να βρεις και με 22euro. Μετά μου λες οτι το έχει μόνο ένας. Μετά σου απέδειξα ότι μπορείς να βρείς δίσκο τους με 14ευρω και μάλιστα από μαγαζί… Μη βάλεις τώρα να σου βρώ το “σπάσε τη γραμμή” κάτω από 20ευρω γιατί δεν γουστάρω να ασχοληθώ. Απλά έκανα στην αρχή μια επισύμανση για την τιμή εντελώς φιλικά και εσύ άρχισες να μου πετάς σπόντες για μουλωχτό και εξυπνάκια ενω ξεκαθάρισα την θέση μου από την αρχή. Έχω στείλει ήδη μνμ στο site για αυτή τη συμπεριφορά σου…

ρε συ πας καλα ποσο χρονων εισαι??? μου βγαζεις δισκο του 1999 και τον συγκρινεις με του 1993??? σου λεω οτι ο μεσος ορος ειναι 50 ευρω και τον δινω 25 και παλι μου την λες??σου λω επισης οτι μονος ενας δινει 22 και αυτος δεν εχει τον κιτρινο τυπο μεσα και παλι επιμενεις???σαλτα και γαμησου λοιπον αντε γιατι τα πηρα τωρα και μην ξανααπαντησεις μην σου κοψω τα δαχτυλα ενα ενα και στα βαλω στο φουρνο για κριτσινια…αν εισαι εσυ καθυστερημενοσ και δεν καταλαβαινεις δεν φταιω εγω…μην ξανασπαμαρεισ στην αγγελια μου βοδι

κρατηστε τα σχολια σε ένα επιπεδο, μην το κλειδωσουμε κ δεν πουλησει κανεις τπτ σε κανενα

ακη το σχολιο του φιλου ειναι κ λογικο κ επιτρεπτο. πουλα οσο θες κ μακαρι να βρεις αγοραστη

φιλε σχολιαστη τιμης, εκανες το σχολιο σου, ας χαλαρωσουμε τωρα ολοι

φιλικα :slight_smile:

αν μπορεις να την διαγραψεις τελειως διεγραψε την δεν τα δινω σε κανεναν…επισης που ειδες την λογικη στο σχολιο του??

Θα απαντάω όπου και όπως θέλω και δεν θα πάρω τη γνώμη σου μαγκάκο.
Μάλλον το μυαλό το έχει κάπου αλλού. Απορώ πως δεν σε έχει κάνει ban ακόμα ο moderator με αυτα που λες… Απειλές με τα πλήκτρα του υπολογιστή ξέρω και εγώ να κάνω αλλά με τζάπα μάγκες δεν θέλω να ασχοληθώ… Φέρε και την παρέα σου στο
forum να με δείρουν γιατί λέω την άποψη μου!

όποιος θέλει να αγοράσει από τον ακη, ας στείλει pm στον ακη