Paradise Lost 16/10 Principal, 17/10 Gagarin

Αυτό έλειπε περιοδεία Lost φθινόπωρο - αρχές χειμώνα και να λείπαμε εμείς.
Αν και θα ναι τυπική συναυλία, εννοείται ότι θα δώσουμε παρών.

σταθεροί στο ραντεβού τους με το Ελληνικό κοινό… θα αποφασίσω μερικές μέρες πριν αν θα πάω, καθώς τους έχω δει 2 φορές

Και εγω τους εχω ξαναδει (1 φορα) αλλα λεω να παω και μια 2η…

Δεν ανησυχω μη δεν ξαναερθουν αλλα Σαββατο ειναι, αν δεν βγει τιποτα καλυτερο στο προγραμμα θα περασω να τους τιμησω μια ακομα και ισως τελευταια φορα…

Ελπιζω μονο να περασουν τα 75 λεπτα…Δηλαδη ελεος…

Οσο μεγαλη αγαπη τους εχω τοσο αγγαρεια τα βλεπουν τα περισσοτερα live τους… Δεν μαμιεται, ευκολα δινουμε 20 γιουρα σε μια εξοδο. Δινουμε 30 και ξαναβλεπουμε μια αγαπη. :slight_smile:

…σωστός 8)

Κλασικά πράγματα!
Με νέο δίσκο και νέο ντράμμερ, άντε να χώσουν και κανα Mortals Watch the Day ή κάνα Shallow Seasons!

ετσι ναι, ενα ακομα βαρετο λαηβ θα ναι, θα παιξουν τα ιδια που παιζουν παντα, 75 λεπτα οπως παντα κτλ…αλλα δεν μπορω να μην παω ρε διαολε :?

E ρε τι σου είναι οι Λοστ-φανς. :stuck_out_tongue:

παθολογικη αγαπη :!:

Πάλι αυτοί?
Βαρεθήκαμε…#-o

http://www.thrashhits.com/2009/08/sonisphere-festival-2009-paradise-lost-saturn-stage-sunday-02-august-2009/

μιλας πολυ σωστα :slight_smile: what about collosal rains ? παιζει να τους δω και αγγλια, αλλα για τους lost ρεγαμωτο…

Πιστευω πως υπερβαλλετε στο θεμα σετλιστ. Οι Lost ειναι οι εντιμοτεροι που υπαρχουν, σε σχεση με αλλους επαγγελματιες. Σε καθε περιοδεια (αν εξαιρεσεις την περιοδο του In Requiem) κανουν αλλαγες (περα απ τα καινουργια φυσικα). Τωρα οσον αφορα την διαρκεια, αυτο ειναι ενα θεμα, καθως δεν παιζουν ποτε πανω απο μιαμιση ωρα.

Ωστόσο, δεν μιλάνε σχεδόν καθόλου ανάμεσα στα κομμάτια - πέραν από τα απολύτως τυιπκά - με αποτέλεσμα μέσα σε αυτό το μιαμισάωρο να “χωρέσουν” πολλά κομμάτια. Τώρα βέβαια αν μου πεις ότιι οι Saxon πχ που είναι και μιας ηλικίας παίζουν 2ωρο τουλάχιστον , ε οκ πάσο…

Αρχίστε τα ξεματιάσματα γιατί είναι αρωστιάρικα τα παιδιά:!:

α ναι σωστος. Απ οτι ειχανε πει μας χρωστανε κατι ‘‘σπεσιαλ’’. Μην τα ξεχναμε αυτα, επειδη εκεινοι μπορει και να το 'χουν ξεχασει μετα το τελευταιο φιασκο (το οποιο με αρεσε, επειδη ειμαι φανμποης!).

Αυτααααα ειναι! Μολις γυρισα απο διακοπες και εμαθα οτι ερχονται (ξανα αλλα δεν με νοιαζει). Αρχισα να ακουω σχετικα προσφατα (πριν κατι μηνες δηλαδη) και δεν συνεπως δεν τους εχω δει ποτε live. Θα ειμαι εκει:).

να δω τους lost εδω η να τους δω λονδινο ? :-k

λονδίνο. Εδώ θα ακυρωθουν.

οντως, ετσι γλυτωνω και αεροπορικα… απο που το ακουσες οτι θα ακυρωθουν ?