Paradise Lost 16/10 Principal, 17/10 Gagarin

Απ το επισημο site επιβεβαιωθηκε κατι λιγο πολυ αναμενομενο αν σκεφτουμε οτι βγαζουν νεο δισκο και οτι κατι μας χρωσταν απ την τελευταια φορα στο γκαγκαριν…
http://www.paradiselost.co.uk/tour-dates/

γιεεες!

:smiley:

Αντε μπραβο.

ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!! Επιτέλους!!! Μόνο να μην ακυρωθεί πάλι όπως την τελευταία φορά στο Principal που πήγαμε και τελευταία στιγμή μας δώσανε άκυρο…:thumbdown::thumbdown:
Δεν τους έχω ξαναδεί live, αλλά ελπίζω να αξίζει τον κόπο και να παίζουν μπόλικα από τα παλιά καλά κομμάτια (κυρίως από Draconian Times!!!)

Επιτέλους!Καλά ότι θα ερχόντουσαν ήταν σίγουρο, και επιτέλους θα τους δω!!τους έχω χάσει 2 φορές!Επιτέλους!

Οντως, εγω γκρινιαξα για την τελευταια φορα στο γκαγκαριν, αλλα στη θεσσαλονικη δεν επαιξαν καν:roll:

Καλη φαση, δεν τους εχω δει ποτε και το σκεφτομουν οτι πρεπει να τους δω εστω μια φορα:)

Σάββατο ε? Πάνε και δύο χρόνια. Άμα έχω χρόνο θα πάω.

Μία ώρα και 20 λεπτά, σετλιστ λίγο πολύ το αναμενόμενο με προσθήκη νέων τραγουδιών, μπάντα πολύ καλή όπως πάντα… ουπς, σα να κάνω ανταπόκριση μιλάω.

Τέλος πάντων, εκεί θα μαστε, δε το συζητάμε. Προσευχόμαστε για εκπλήξεις.

ενώ οι Anathema έρχονται παίζουν 2 ώρες και είμαστε όλοι μια χαρούμενη παρέα!:D:D


Now playing: Brother Firetribe - Who Will You Run To Now
via FoxyTunes

ωραια!!! θα ειμαι εκει!!!:smiley: κ πεφτει την επομενη μερα απο cannibal corpse…δευτερο σπιτι μου θα γινει το gagarin τον οκτοβρη…:stuck_out_tongue:

Ανάλογα με τα χρήματα και τη φάση τότε, βλέπουμε. Τους έχουμε δει και ξέρουμε (λογικά) πάνω κάτω και τι θα ξαναδούμε.

Αν ο δίσκος τα σπάει θα πάω να τους δω για ακόμα μια(τέταρτη σε 12 χρόνια) φορά!

+1. Άσε που πέφτει μια μέρα μετά το Βurnt by the sun/Cannibal κλπ.

Αν συνεχιστεί η περυσινή χρονιά στις συναυλίες, που έτσι δείχνει, θα μας πάρουν τα βρακιά.

αυτοί που κράτησαν εισιτήριο από τι προηγούμενη φορά όταν ακυρώθηκε η συναυλία στη θεσσαλονίκη θα ισχύει και για αυτή τη συναυλία η τρώμε άκυρο ? επειδή θυμάμαι ότι γράψανε οτι στην επόμενη περιοδεια θα ισχύει κανονικά το εισιτήριο, ελπίζω να μην φάμε καμιά φόλα … . …

Ωραία θα περάσουμε… και από τα δύο κομμάτια που έχω ακούσει προβλέπεται δίσκαρος ο νέος…!

I’ll be there.
Probably…

Δεν θα μείνει φράγκο φέτος. Δεν γίνονται αυτά. Anathema στα Χανιά και τώρα Paradise Lost τον Οκτώβριο και Amorphis το Νοέμβριο :D:D:D:D:D

Θα τους δω για πρωτη φορα,ελπιζω να αξιζει!

Ελα ελεος τωρα καθε χρονο εδω περα, την εχουν βρει αρπαχτη σαν χωρα και ερχονται συνεχεια

Εννοειται οτι εχω φυγει καρφωτος:D
Σκουρτζοοοοοο κατεβα Αθηνα ρεεε