Paradise Lost 21-22 Γενάρη

40 είναι πολλές;;;;;;;;;;;;;;;;;;

SWEETNESS
SWEETNESS
SWEETNESS
SWEETNESS
SWEETNESS

:smiley:

Words of pretending, Lydia… (ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ)

Λέτε να είμαι εκεί;

Εκεί θα σαι και θα τα πούμε και από κοντά μην σου πώ. :smiley:

Πάντως χτες μέσα στα σκληροπυρηρινά ποζέρια ΜΟΝΟ εγώ φόρεσα φόρα παρτίδα tshirt Paradise Lost… Κάτι συντάκτες οπαδοί ούτε που το τόλμησαν…
Γιαλαντζί τύποι οπαδοί του Μπρούνο…

Η καλή μέρα από το πρωί φαίνεται. Έστω και η Τρίτη και 13.

Έχω και πάλι κάτι να περιμένω.

Πες τα Χρυσόστομε!!!

Α. Εγώ τα είχα πει αυτά και εσείς τώρα κάνετε πως πανηγυρίζετε… Λες και δεν το ξέρατε…
Β.Άλλοι χρειάζονται μπλουζάκια για να μην τους πάρουν με τις λεμονόκουπες και άλλοι βάζουν τους ΘΕΟΥΣ να παίξουν το sweetness…
Γ.Τέλη αν ξαναπεις ότι οι Lost δεν έχουν σόλο, να δεις τους Europe support στους Bon Jovi…

βγαλάνε καινούριο ?

Ε,αυτό που βγάλανε πριν κανά δεκάμηνο που είναι και κορυφαίο.

Η ντροπή του poser και του hevy metal είναι ο Τέλης!!
Φόραγε μπλούζα αλλά καλά κρυμμένη, γιατί φοβότανε μην έρθει το αγόρι του ο Angel και τον σοδομίσει!! :lol: :lol:

Και τον Norum να γυαλίζει τις κροκοδειλέ μπότες του βλαχοαμερικάνου!!! :lol: :lol:

Τώρα που σας βρήκα, έχω και παρέα για κάνα live!! Θα σας φορτώνομαι κάργα… :wink: :lol:

Η ντροπή του poser και του hevy metal είναι ο Τέλης!!
Φόραγε μπλούζα αλλά καλά κρυμμένη, γιατί φοβότανε μην έρθει το αγόρι του ο Angel και τον σοδομίσει!! :lol: :lol:

Και τον Norum να γυαλίζει τις κροκοδειλέ μπότες του βλαχοαμερικάνου!!! :lol: :lol:

Τώρα που σας βρήκα, έχω και παρέα για κάνα live!! Θα σας φορτώνομαι κάργα… :wink: :lol:[/quote]

Σου φαίνομαι για τύπος που κρύβεται…; Oι Paradise Lost είναι οι Θεοί των 90’s και των 00’s το λέω και θα το λέω φόρα παρτίδα κι ας μην έχουν solo μίστερ Λουκιανέ… Δεν είναι η πρώτη φορά που έχω πάει Δευτέρα στο texas μου μπλουζάκι Paradise Lost…

Όσο για το δεύτερο επειδή είστε ανιστόρητοι… Οι Europe έχουν παίξει support στους Βοn Jovi μια φορά, το 1989 στο Milton Keynes… Μετά απ’ αυτό που έγινε (που βγήκε το Kerrang και έγραψε Europe lauder than Motorhead) δε νομίζω να το ξανατολμήσουν οι βλαχοαμερικάνοι… Ειδικά με Norum…

Τους αγαπάω όσο εμένα.

Κι εγώ…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Μόνο που μ’ εσένα δεν έχω κάνει sex, ενώ μ’ εκείνους κάνω όποτε τους ακούω…

“Οι Paradise Lost σε γαμάνε φιλαράκι”

Φιλαράκι με τους Paradise Lost “κάνουμε έρωτα”

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

21 αθηνα???

Όχι φίλος, 21 Γενάρη.

φτουυυ

22

setlist?