Paradise Lost 21-22 Γενάρη

Dreamdancer, slekkas, petros_kar, chl chillin 'ηταν τα παλικάρια… Μάλιστα οι δύο τελευταίοι δεν είχαν ακούσει ποτέ κάποιο τραγούδι τους… Anyway έχω μια γλυκόξυνη γεύση από το live… Δυστυχώς ο Holmes είχε φέρει μαζί του από το Χάλιφαξ και το τελευταίο cdάκι τους…

Dreamdancer, slekkas, petros_kar, chl chillin 'ηταν τα παλικάρια… Μάλιστα οι δύο τελευταίοι δεν είχαν ακούσει ποτέ κάποιο τραγούδι τους… Anyway έχω μια γλυκόξυνη γεύση από το live… Δυστυχώς ο Holmes είχε φέρει μαζί του από το Χάλιφαξ και το τελευταίο cdάκι τους…[/quote]

apo to mprokolo toy manavi einai…

Οι μάγκες βγήκαν, τα έσπασαν καί έφυγαν σαν επαγγελματίες! Ο Holmes είπε τις καφρίλες του ανάμεσα στα τραγούδια, ακόυσαμε και έναν παπάρα να ζητάει το Fragile Dreams και γενικότερα πιστεύω οτι ήταν και γαμώ τις βραδιές! Μοναδικό παράπονο είναι το γεγονός οτι οι Lost παίζουν όλα τα hit-άκια τους, αμάν πιά, έχουν και άλλες ταγουδάρες! Περισσότερες εκπλήξεις τύπου Sweetness δε θα χάλαγαν κανέναν πιστέυω!

Άντε και του χρόνου!!!

Cheers !!!

Άλλη μια φορά τους έχασα…ΤΙΜΗΜΕΝΗ εξεταστική!!! :evil: :evil:
Κι επειδή δεν τους έχω δει και ποτέ έχω μια αποριά…Αυτό το Forever Failure έχει διαγραφεί από τη λίστα λόγω παλαιότητας?!

Χμ πέρυσι το είχαν παίξει, πρόπερσι όχι, κοκ. Πιστεύω απλά πως δεν το θεωρούν πλέον μόνιμο συναυλιακό κομμάτι τους.

Συμφωνώ μαζί σου αλλά και έτσι ήταν γαμάτοι

Htan ena apisteyto live…apla theoi. Kalyteres stigmes to last time, sweetness, hallowed land kai entypwsi mou ekane oti kapoia tragoudia pou den me trelainoun apo to kainourio eginan ta agapimena mou meta to live.

Δεν είχα ακούσει σχεδόν τίποτα και από εδώ και πέρα θα συνεχίσω να μην ακούω…
Μανάβηδες…Άσε την κουλαμάρα… Τόσα χρόνια. δεν μπορέσανε να μάθουν τουλάχιστον να παίζουν λίγο? Δεν θέλουμε βιρτουοζιλίκια, αλλά ήμαρτον αυτό το χάλι…

Όσο για τη γεύση, μάλλον σε πείραξαν τα Goodys μετά…

persy to omologo,eixa piei mpyres kai den tous eixa proseksei…
fetos omos…pou den eixa piei,aaaaaxxxxx,it was a real torture!sa na vlepeis to dvd ton whitesnake,alla se live!diladi?o kyr mitros,o tragoudistis,aplos tragoudouse eno eixe arxisei to play back na paizei!na to,to deja vu,ksana kai ksana kai ksana…eniotha oti i psyxi mou metaferotan sto texas kai pali piso sto club 22…voltes ekove,mexri na apofasisei ti itan xeirotero,to video clip pou de symvadizei eikona kai ixos i to live pou de symvadizei eikona kai ixos?
ego proteino pantos tin epomeni fora na min mpoun ston kopo kai erthoun…aplos stin eisodo na moirazoun ekeina ta magika gyalia,gia virtual reality katastaseis! :slight_smile:
poly kali synavlia…hahahahahahahahahaha!

Dreamdancer, slekkas, petros_kar, chl chillin 'ηταν τα παλικάρια… Μάλιστα οι δύο τελευταίοι δεν είχαν ακούσει ποτέ κάποιο τραγούδι τους… Anyway έχω μια γλυκόξυνη γεύση από το live… Δυστυχώς ο Holmes είχε φέρει μαζί του από το Χάλιφαξ και το τελευταίο cdάκι τους…[/quote]

οχι ρε!δεν σου αρεσε το τελευταιο cdaki?καλο ηταν!που εισασταν στη συναυλια?πισω?

Μου αρέσει πολύτο τελευταίο cdάκι, αλλά να προτιμώ στα Live ν’ ακούγεται η φωνή του τραγουδιστή και όχι το cd… Τους έχω άλλες 4 φορές και είναι η πρώτη φορά που το κάνει… Δυστυχώς το γρέντζο δεν το έχει πλέον ο τύπος…

οπα ητανε play back τα τραγουδια του τελευταιου? :frowning:
το dont belong ακουγοταν πρωτου αρχισουν να παιζουν νομιζω

Τα keyboard είναι πάντα playback, ωστόσο για πρώτη φορά είχε και πάρα πολλά playback vocals me ιδιαίτερη προτίμηση στα τραγούδια του τελευταίου cd

afto mallon ginetai giati sto teleftaio cd mporei kapoios kallitexnis na tragoudaei anti gi afton…oi milli vanilli as poume… :slight_smile:

ΧαΧα!! LOL ! ! ! :lol: