Paradise Lost in Greece @18-19-20/3/2011

το εζησα το 1995 στο ΡΟΔΟΝ και δεν με χαλαει να το ξαναζησω!!!

Shades of God και Hands of Reason. Και Jaded. Και όλο το υπόλοιπο Draconian Times. ΟΛΟ το Draconian Times. Όλο. Τα πάντα όλα. Αν έχει και κέφια ο Χολμς θα μας μαζεύουν.

Αυτό μου το είχε πει ένας γνωστός μου εδώ και κανά μήνα ότι θα γινότανε (δεν έχω ιδέα πως το έμαθε), τελικά επισημοποιήθηκε. Το σκέφτομαι και τρελαίνομαι, ΟΚ, αλλά ο ορισμός της αρπαχτής νομίζω. Θα το τιμήσουμε, όμως, τι να κάνουμε. Είναι το album της εφηβείας μας, των ερωτικών μας απογοητεύσεων. Πάντως φοβάμαι στην ιδέα του πως θα αποδώσει ο Holmes, μιας και ό,τι έχω δει στο youtube από τα τελευταία live, είναι ψιλο- τραγικός στα παλιά κομμάτια. Και είναι πραγματικά κρίμα. Anyway, θα δούμε.

gothic, shades of god και in requiem αγαπημένα. θυμάμαι την αντίδρασή μου όταν πρωτοάκουσα paradise lost… πάμε ρε π@1στη μου

Μετράω αντίστροφα… :bounce: :bounce:
Από τα καλύτερα νέα…sooooo happy!!! :smiley: :smiley: :smiley:

:vibrate::vibrate::vibrate::vibrate:
:vibrate::vibrate::vibrate::vibrate:

αυτά είναι!! και δεν τους έχω δει και ποτέ…και θα παίξουν και τον καλύτερο δίσκο τους!!! τι άλλο να ζητήσω??? μέσα και για τις δύο μέρες!!!:D:D

Αν και τους είδα πέρυσι θά’θελα να πάω και αυτή τη φορά. Ωραίοι είναι \m/

Τους έχω δει 2 φορές. 30 ευρώ για 50 λεπτά συναυλία είναι πολλά. Θα δούμε…

Εεεε φαντάζομαι ότι θα παίξουν κιάλλα κομάτια…ή κάνω λάθος;:):!:

ε λογικά ναι…:p:p

ε λογικα ναι…
ας παιξουν κανα christendom και αφηνω τα εγκοσμια…:roll:

ελφιν απαντησαμε με τον ιδιο τροπο χαχα

:lol::lol::p:p όντως…

έγω θα ήθελα να παίξουν πολλά ακόμα, μιας και δεν τους έχω ξαναδεί…:p:p
True Belief
Permanent Solution
One Second
Say Just Words
Disappear
Embers Fire
So Much Is Lost
Behind the Grey

ζητάω πολλά???:p:p:p

:metal::metal::metal::metal: εεετσι :smiley: αυτό δε χάνεται για κανένα λόγο!!!στις 2 μέρες της Αθήνας θα υπάρχουν διαφορές ε?

Για Paradise Lost μιλάμε, οχι για Metallica :stuck_out_tongue:

αυτά που ειναι με bold δεν υπαρχει περιπτωση…τα αλλα μαλλον ναι

στο φορουμ της μπαντας παντως οι ξενοι κλαιγονται κ λενε γιατι στην ελλαδα 3 ημερομηνιες.:wink::wink::wink:ενω θα δωσουν μονο 8 λαιβ.

να τους στειλουμε μαντιλακια τοτε :lol:

ευχομαι να γυρισουν και dvd εδω…

Πλάκα πλάκα μόνο οι Icen Earth έχουν γυρίσει dvd εδώ…:frowning:

και fates warning