Paramore - The Hayley Williams Appreciation Thread

Isxys en ti enosi agorina. The way of the soston managaraion today…:stuck_out_tongue:

Den ksero an sto exo pei alla exoume kai thread kai exoume kai kainourio official videaki e :!:

ναι αλλα οι μανατζαραιοι τη κανουνε τσουλακι λαου λαου και στενοχωριεμαι ο τρυφερος ο αμολυντος

edit: σε εισαγωγικα πολλα το τσουλακι. Δεν ειναι η γλυκουλα απο τις πικς με το γκιμπσονακι

ενω η αλλη, γουτσουγουτσου

Τα γλυκα πλασματα ειναι ΠΑΝΤΑ on topic :!:

Αλλα το εννοουσα οτι θα βαλω να ακουσω. Θελω να δω αν μου λενε τιποτα στα μουσικα, περαν της δεσποινιδος.

Ειναι παντρεμενη btw; Αρραβωνιασμενη; Οτιδηποτε αλλο σημαινει πως εχουμε ελπιδες.

Gamati i kokkinomala e? :slight_smile:

Angmar den se exo gia mignon. Se exo gia brutal gynaikes. Thymamai tin thermi ypostiriksi sou gia mia Kanadeza. Ego mono stin Kim Kardashian tha se doso…

Δεν θα την ελεγα γαματη. Δεν ταιριαζει τετοιος χαρακτηρισμος βασικα. Πηγαινει σε random τυπου γκομενες.

[αρχικατινα] Ταχει με τον αρχιφλωρο φλομποφατσα τιποτενιο μυγοχεσμα κιθαριστα (αλλα και παραγωγαρα) Chad Gilbert των New Found Glory [/αρχικατινα]

Παρε δω μουρη. Σαν τον ομορφο ξαδερφο του ρουνεη. Φαντασου

εδιτ: δεν θαρχισω καν για τις Straight Edge παπατζες που ακουγονται δεξια κι αριστερα, τελειωμο δεν θαχουμε

AXAXAXAXAXAXA

Edit: Angmar egkrineis to prokseneio mou den eipes…

Τι ειναι αυτος ο κατσαπλιας;

Ελα εδω κοπελα μου. Ολα τα λεφτα λουλουδια, βασιλισσα θα σ εχω.

Παλι αηδιας εγινα. Ουφ.

Για ξεκάρφωμα θα 'ναι μαζί του.

[αρχικατίνα νο2]

mad tv forum το κανατε ε

Απο οσα χιτακια τους εχω ακουσει, μονο το Crush μ’αρεσε

Posselene ama peis ksana eisagogika kai tsoulaki gia tin thea tha sto kano akoma pio kolo to thread :wink:

αφου μιλας για τη κωλαθρα της καρντασιαν, τι αλλο να σε κανω [-X

και καποιος να δωσει στη λλζυ ενα ζευγαρι αλλσταρ, μα τω θεω, αν τη ξαναδω σε πικ με μποτα θα τη παρει ο διαβολος. hellooooooo δηλαδη

Το εκανες edit, τωρα το ειδα.

Γυναικαρα προφανως, αλλα προσωπικα μ αρεσει το vidal sassoon. Δυσκολο το ενδιαμεσο, αλλα μπορεις να το πετυχεις.

Και πανω που λετε για περιεργα γουστα, γνωρισα μια απιστευτη γυναικαρα το καλοκαιρι, η οποια συνοδευοταν απο ενα τυπο - διασταυρωση χατζιαβατης - ποντικομαμη - βλεμμα γαριδα, οποτε οτι και να λεμε ειναι λιγο. Αυτος που ποσταρατε ειναι ο Τζορτζ Κλουνει μπροστα του.

Ενιγουει ξεφυγαμε. Σταματω.;p

Ola ta lefta itan to “katsaplias” tou Angmar, kanonika eprepe idi na eixe kleidothei :lol:

Edit: stamata re kyliemai sto patoma!

Το θέμα του θρεντ ποιό είναι? Ρωτάω γιατί δε ξέρω τι εστί Paramore, δε με διαφώτισε ούτε η εισαγωγή.

Αν μπορεί κάποιος να με διαφωτίσει σχετικά με τη μουσική που παίζουν οι κύριοι/κυρίες, ό,τι είναι τέλος πάντων. :slight_smile:

MadTV forum :stuck_out_tongue:

Συνεχιζω τη κουβεντα στο Βαργιεμαι, ακολουθα.

http://www.myspace.com/paramore

Ell, ακούς, λες πόσο σ’ αρέσουν, λες και οτι η μιςς Γουίλλιαμς είναι τζετάκι και όλα οκ!

Thanx για τη διαφώτιση ρε. Δεν είχα ιδέα για τους συγκεκριμένους. Άκουσα το τραγούδι στο βίντεο, δεν ήταν κάτι το πρωτότυπο, αλλά αρκετά συμπαθητικό… (και αρκετά συμπαθητική και η κοπελιά, χεχε, αν και πιστεύω το χρώμα του μαλλιού της δίνει πόντους) 8)

αουα!

παραλλειψη μου, τοχα για αυτονοητο γιατι τετοιος ειμαι.

Λεπον:

Paramore. Μπαντα αμερικανικη, τεννεεσσηη (οπως και να γραφεται) μουσικομανα μπλουζοτζαζομανα. Καμια σχεση.

Modern Rock με γυναικεια φωνητικα απο τα λιγα. Μυστηρια κουρδισματα στις κιθαρες αλλα γενικα ευπεπτα ριφφς. Στιχοι δυναμικοι (οσο δυναμικοι μπορει να ειναι γραμμενοι απο κοριτσοπουλακι που ειναι στη μπαντα απο τα 15 της, στα 20 τωρα η αγαπη μου). Γενικα μια ομορφια και μιση.

Θα μπορουσες να τους πεις Jimmy Eat World με την ομορφοτερη γυναικα στο κοσμο στα φωνητικα, αλλα ναι.

[CENTER][/CENTER]

Links για δειγματακια:

Misery Business (το χιτοχιτακι)

CrushCrushCrush

Thats What You Get

Pressure

Διασκευιτσα (απο τις πολλες)

My Hero (Foo Fighters)

Use Somebody (kings of Leon)