Paramore - The Hayley Williams Appreciation Thread

ε δεν παει στο διαβολο, δω εχουν θρεντ οι μαντβεην.

Λεπον, σκεψεις.

Μακρια απο τη διδα γουιλλιαμς ομως ε, δικια μου ειναι.

Νεο σιντακι ληκαρε σημερα μπαη δε γουεη…

:wink::!:

καποιος επρεπε να το κανει

σκεφτόμουν να το άνοιγα χθες αλλά είπα θα το ανοίξει κάποια στιγμή ο άλλος γιατί να κάνω τον κόπο.

Απο τα λίγα που άκουσα όντως είναι καλό το καινούργιο, θα τους δούμε και 11/12:D

Θα έλεγα τώρα τίποτα για σας τους 2 αλλά θα περιμένουμε φώτος:D

Πολύ ωραίο γκρουπάκι, το Riot! έχω ακούσει μονάχα + το φετινό που παίζει αυτή τη στιγμή (ακούγεται αρκετά ενδιαφέρον), credits to Giasonas of course!

Θα παω να ανοιξω thread για[SIZE=“6”] kooks[/SIZE] τοτε αφου υπαρχει και για [SIZE=“1”]paramore[/SIZE]…

μουχε ερθει η σκεψη να το ανοιξω εγω τουτο δω το θρεντ αλλα δεν το εκανα για τι δικαιωματικα κατοχυρωμενο στον mr αφου η εμμονη/τρελα που εχει με την williams ειναι παγκοσμιως γνωστη.Λεπον γουσταρω πολυ τα τραγουδακια τους αν και για να σας πω την αμαρτια μου το τελευταιο τους πονημα δεν το εχω ακουσει ακομα.

off topic:τι kooks να αρχισω να ανοιγω θρεντς για senses fail και silverstein να γινει της ιεροδουλης;

Κατώτερο του Riot! μου φαίνεται:-k

Λοιπον αυτους θα τους ακουσω μονο και μονο επειδη η τραγουδιστρια ειναι αναμεσα στα πιο γλυκα πλασματα που εχω δει ποτε στη ζωη μου. Προτεινετε κατι ε. Κιε φχαρστω.

Mlk to na blepo Freedom kai Angmar edo mou fainetai surreal :lol:

Ε να μη λείψω κι εγώ… 8)

Ωραία μπάντα ε!

Το να βλέπεις freedom εδώ είναι λογικό το τελευταίο χρόνο γιατί ανακαλύπτει (ευτυχώς!) πως του αρέσουν και πιο “μοντέρνοι” ήχοι.

Αλλά πίστεψε με, ένιωσα το ίδιο σοκαρισμένος βλέποντας ως τελευταίο ποστ το νικ “Angmar”:expressionless:

Η Williams είναι και συνομήλικη το μωρό μου :oops:

Γω θα έλεγα το Riot! να ακούσεις, το ντεμπούτο δε το έχω ακούσει ακόμα, αλλά φαντάζομαι και ο γιάσονας αυτό θα προτείνει.

Plaka kanete alites kai tsimpao kiolas :lol: Ama sas kotsaro 2000 modern protaseis tha synetisteite giayto stamatiste amesa tin plaka :!:

μμ επειδη μιλαμε για ανγκμαρ, και φαινεται να προτιμα τα πιο οριτζιναλ και, ας τα πω, μη εμπορικα, ξεκινα απο το ντεμπουτο, All We Know Is Falling (Με το καταπληκτικο Emergency)

Aλλα ναι, το Riot! ειναι το καλο…

Και μαλλον το καινουργιο ειναι οντως κατωτερο του…

Νταξει, μη τρελαθουμε, δεν ειναι η υπερπαντα, και η δεσποινιδα δινει ΤΡΕΛΑ μπονους, αλλα απο female fronted μπαντες του στυλ τους ειναι μιλια μπροστα. Και οχι μονο απο φημεηλ τωρα που το σκεφτομαι.

εδιτ: Θελω και την ΑΠΟΠΣΑΡΑ του χαλισκετου

εδιτ2: ε ρε Audition που θελουν οι βρωμικες μεταλλικες σας κωλαρες

Εγω σοβαρολογώ :-s

Αλλά με ρέγουλο η μετάβαση, μη πέσουν και πολλά μαζεμένα:p

Oxi bebaia. Ayti einai oi Halestorm :!:

quoted for truth

Κι ας βγω και λιγο οφφτοπικ στο θρεντ μου…

ΑΛΛΑ ΓΑΜΩ ΤΟ ΚΕΡΑΤΟ, τι τουρ ηταν αυτο με Shinedown, Chevelle και Halestorm!

Threadmaster eisai oti thes kaneis. Ti ennoas?

εννοω πως ετσι ηταν το lineup στο τουρ φετος στο αμερικα

…αν δεν απατωμαι

Peirazei? Ayto den katalaba. Gamato? Atairiasto? Ayto rotao re posselene

οτι εβλεπες 3 μπανταρες στο ετσι 8)

Άκουγα και γω λίγο παλιότερα, πλέον ψιλοσπάνια.
Το Riot ειναι και για μένα το καλύτερο, αν και το All We Know Is Falling είχε κάποια ωραία τραγούδια μέσα.
Το καινούριο δεν το άκουσα γι’ αυτό και δεν εκφέρω άποψη, κάποια στιγμή θα το ακούσω λογικά.
Πάντως, όπως ειπώθηκε, είναι πολύ καλύτεροι από πολλές μπάντες του είδους τους, οι οποίες τα τελευταία χρόνια φυτρώνουν σα μανιτάρια.