Parkway Drive @ Release Athens 27/06/23

Ουτε το 25.6 υπηρχε που εσκασαν Madrugada. Να δουμε τελικα ποσες ημέρες θα είναι.

Και Soulfly.

5 Likes

Εντάξει δεν σκίζω και το βρακί μου αλλα παμε και σε 1-2 metalcore μπαντουλες ακομα αφου μας φαγαν τους as i lay dying…

Heaven Shall Burn ρε παιδιά εδώ, όχι στους Amon Amarth…

6 Likes

Parkway Drive δεν ακούω (δεν έχω ασχοληθεί και πολύ με τη μουσική τους εννοώ αν και κάποια τραγούδια τους που έχω ακούσει είναι συμπαθητικά) αλλά είμαι από παλιά ένθερμος φαν του Max και των Soulfly (αν και με τα τελευταία τους άλμπουμ δεν τρελάθηκα εδώ που τα λέμε).

Τι να κάνω τώρα, να πάω ή να μην πάω; :thinking:
Θα αποφασίσω τελευταία στιγμή μάλλον.

Να ερθεις και να ακουσεις και Parkway Drive…

3 Likes

Ελα ελα,parkway αποκλείεται να μην περασεις καλα.ηθελα heaven κ εγω γιατι soulfly τους εχω δει στα καλα τους.

2 Likes

Τα έχει παντρέψει εντελώς λάθος το release

Με heaven shall burn στους parkway drive θα ήταν γαμω

1 Like

Κι εγώ μάλλον θα τα προτιμούσα τούμπα γιατί

αλλά και όπως είναι μια χαρά ταιριάζουν

3 Likes

Θεωρώ οτι είναι στοχευμένα αυτά.Για τα combo tickets και γενικά να πάει κάποιος και στα 2.Δε θα μου κάνει εντύπωση πχ να δω συμφωνική μπάντα κάτω απο Helloween.

1 Like

Πολυ δυνατες και οι δυο προσθηκες… κολλανε πιο πολυ οι hsb στους parkway αλλα κολλανε και μια χαρα και στους συμπατριωτες τους κρασατορ!

Δεν θα πηγαινα να δω τον μαξ στα χασομερια και ειχα ψιλοστεναχωρηθει που μαλλον θα εκαιγα τον μιλε, οποτε win win…(για το πορτοφόλι ετσι και αλλιως ισχυει πως παντα ειμαστε με τους ηττημενους οποτε…)

Υ.γ. ριλιζ μην το παρατας, δωσε λιγο ακομη πονο στις 27.6 (γκουχουγκουχουarchitects)

To combo ομως ειναι parkway με disturbed.

Το γνωρίζω Σε 3ήμερο τους πιάνει.Πιο πολύ γενικά το λέω οτι παίζει να σκέφτονται έτσι με τα support σχήματα.

Ειχα παρει parkγουει και τους εστειλα ταχα μου για αναβάθμιση πακετακι με κρασατορ… αν ποτε εχω νεα τους θα σας πω

Κατ’ εμε, κάθε άλλο παρά άστοχα ή λάθος είναι αυτα τα “αταιριαστα” παντρεματα. προσπαθούν να συνδυάσουν διαφορετικα ηχοχρωματα, αρα και διαφορετικά target groups. Δεν λέω ότι μου αρέσει, ή ότι συμφωνώ, αλλά αν δούμε το release μέσα απο τα μάτια αυτού πού ρίχνει τα λεφτα, μου μοιάζει λογικο το σκεπτικό.

Triptykon σε ένα set αφιερωμένο εξ’ ολοκλήρου στους Celtic Frost

γελαει ο κοσμος, αναποδα τα βάλαν τα σαπορτ

2 Likes

ρε φιλε να το κανεις με το βασικο σου support οκ αλλα τα υπόλοιπα πρεπει να κολλάνε και λιγο δηλαδη wft ρε μεγαλοι.

2 Likes

Με πόνεσε που δε θα δω triptykon ομολογώ. Απορώ ποιος κορ τύπος θα ενδιαφερθεί (και αντίστοιχα, πιο κλασσικομεταλάς). Το μόνο θετικό ότι πας τελευταία στιγμή στους helloween χωρίς να σε αφορά το σαπορτ και γλιτώνεις ταλαιπωρία :cry: :joy:

1 Like

τι παιχτηκε; ανακοινωθηκαν και αλλα support εκτος από τους Soulfly;