Parkway Drive @ Release Athens 27/06/23

Ναι μωρέ!

Έδιτ: @osfp7 τόσο κοντά :pinching_hand:

Και για τα τυπικά:

Η προπώληση ξεκινάει την Πέμπτη 16 Φεβρουαρίου, στις 11:00. Οι επόμενες φάσεις θα ανακοινωθούν στη συνέχεια.

Επίσης, διατίθενται περιορισμένα VIP εισιτήρια. Στη συγκεκριμένη κατηγορία περιλαμβάνονται οι εξής προνομιακές παροχές: Ξεχωριστή υπερυψωμένη περιοχή διαμορφωμένη με stands & stools για όλους, οpen-bar, προτεραιότητα πρόσβασης στο χώρο, ιδιωτικό parking, ξεχωριστές τουαλέτες, αναμνηστικό δώρο.

Ταυτόχρονα, είναι διαθέσιμο και το δεύτερο διήμερο εισιτήριο του Release Athens 2023, για όσους επιθυμούν να παρακολουθήσουν δύο ημέρες του φεστιβάλ επωφελούμενοι από μία σημαντική έκπτωση:

Disturbed & more tba (26/6/23, Πλατεία Νερού) + Parkway Drive & more tba (27/6/23, Πλατεία Νερού)

Διάθεση εισιτηρίων:

Τηλεφωνικά στο 11876

Online στα www.releaseathens.gr / www.viva.gr

Φυσικά σημεία: Καταστήματα Wind, Public, Media Markt, Ευριπίδης, Yoleni’s και Viva Spot Τεχνόπολης

Όλες οι πληροφορίες (τιμές, πρόγραμμα, πρόσβαση) στο releaseathens.gr

9 Likes

Ν Α Ι Γ Τ Χ Μ it is a complete sentence γαμώ το σπίτι σου κι εσένα, DARKER STILL ΛΕΩ ΚΑΙ ΚΛΑΙΩ

4 Likes

Το διήμερο εισιτήριο για Disturbed και parkway Drive θα ξεκινάει από 65€, πολύ τίμια τιμή.

2 Likes

^ Πολύ καλή τιμή

Να έβγαζε και ένα 4ημερο καλά θα ήταν

Δεν ξέρω αν θα τιμήσω και τους δύο ακόμα αλλά αν τα προσφέρει 65€ είναι εξαιρετικά

Έτσι λέει το email που μου ήρθε :wink:

1 Like

Πάμε δυνατά για οικονομία αυτό το καλοκαιράκι, δεν παραπονιέμαι καθόλου :stuck_out_tongue:

Πέρα από προσωπικά γούστα και χαβαλέ, πολύ μεγάλη ανακοίνωση και θεωρώ πως θα μαζέψει κόσμο. Έχω απορία να δω με τι θα τους πλαισιώσουν.

5 Likes

Ν Α Ι Γ Τ Χ κ τ Π κ το συμπαν όλο… εφυγε λιγο τσισακι απο την χαρά :rofl::rofl::sunglasses:

2 Likes

Architects :pray::pray::pray: @Ktn ωρα που εχεις ρεντα ριχτο

2 Likes

Εγώ να ζητήσω Meshuggah?

2 Likes

Μελετούσαμε αυτό το πακέτο με @nikatapi καναδυό βδομάδες πίσω, τελείως υποθετικά.

Αν γίνει αφήνουμε τα κοκαλάκια μας εκεί, δεν υπάρχει θέμα. :black_heart:

2 Likes

Ακόμα και η σκέψη με ανατριχιασε

1 Like

Ειχα δει εξω το 2011 Parkway Drive, Architects, Bring me the Horizon :stuck_out_tongue: Εχουν αλλαξει πολυ οι μπαντες απο τοτε - και προσωπικα δεν εχω ακολουθησει - αλλα θα ηταν πακετο φωτια.

3 Likes

παντως, στα γρηγορα που κοιταξα, architects 25/6 παίζουν Ιταλια και 28/6 Ισπανια…(δεν εχω ιδέα ποσο εύκολο είναι να βάλουν ενδιάμεσα μια μέρα ελλάδα, αλλά αν βάλουν, κανονίζω σήμερα αεροπορικα, αδειες κλπ)

3 Likes

25 Ιταλία, 29 Φινλανδία και μετά 1 Ιουλίου Ισπανία όπου παίζουν κάτω από τους… Parkway Drive

2 Likes

Σταματηστε δαιμονες, δακρυζω

1 Like

Πολύ καλή ανακοίνωση ήταν αυτή. Άμα σκάσουν και τίποτα Architects θα μιλάμε για ονείρωξη.


Btw εδω δεν ειχε 27/6 τι φάση :sweat_smile:

3 Likes

Η αγία τριάδα. Τότε τα μπουμπούκια έβγαιναν κάπως ετσι (προσοχή στον ιδρώτα και τις σαγιονάρες):

Τώρα πιο κοντά σε (προσοχή στον ιδρώτα και το καροτσάκι - ο θεός έπασε πόδι μέρες πριν από headline στο Wacken παίζοντας μπάλα):

Και τελευταία φορά στην Αθήνα η φάση ήταν:

#hype

4 Likes

Έχει πέσει σε κανέναν ή ακόμα όλοι σηκωμένη την έχετε μετά την ανακοίνωση;

(ντροπή μου, σόρυ)

3 Likes

I Prevail για support?

2 Likes

Φερτε κ Architects μαζι να αφησουμε τα κοκκαλά μας στην πλατεία νερού #θαηθελα

3 Likes