Διάφορες συναυλίες χωρίς topic

Ξενέρωσα… Είχα προσδοκίες για κάποιο λόγο ότι φέτος θα έφερναν καλλιτέχνες που δεν έχουν ξανακλεισει στο παρελθόν

1 Like

Έχει άλλες 4 ημέρες, αν και δύσκολο.

Αν εννοείς Ghost έχουν έρθει κι αυτοί στο παρελθόν.

1 Like

δεν είχα κάτι συγκεκριμένο στο μυαλό μου ….απλά με ξένισε αυτή η ανακοίνωση , δεν ήθελα πάλι τα ίδια

1 Like

Έλα ρε με αυτή τη λογική, και οι Δανοί για παράδειγμα, κάθε χρόνο βλέπουν Metallica…

Μια χαρά είναι οι Disturbed 2η φορά μετά από 4 χρονια (Καταλαβαίνω την γκρίνια με την ανακύκλωση ονομάτων μέχρι ένα σημείο βέβαια). Έχουν και κενό εκείνη την μέρα οι Parkway Drive, τους βάζεις 2ο όνομα και γίναμε

3 Likes

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!ένα! :pray:

3 Likes

επειδή δεν είμαστε Δανοί όμως και δεν έχουν δει πολλά τα ματάκια μας , ας αρχίσουν σιγά σιγά να βλέπουν

προφανώς και δεν μου χρωστάει κάτι το Release επειδή εγώ έχω προσδοκίες από αυτούς…Με έχουν πείσει με τις πράξεις τους ότι ψάχνονται να φέρουν καλλιτέχνες που άλλοι δεν έμπαιναν στον κόπο και είχαν τη μανιέρα τους ανακυκλώνοντας τα ίδια και τα ίδια

Σήμερα έκαναν το ίδιο και ξενέρωσα

Η αληθεια ειναι οτι ηταν κινηση Rockwave κυριως γτ δεν εχουν περασει πολλα χρονια απο τη παρθενικη εμφανιση των Disturbed στη χωρα μας ! Κι εγω θα προτιμουσα κατι σε φαση BMTH αλλα ως φανμποις εκει θα ειμαι μιας και μιλαμε για τεραστιο ονομα αρεσει δεν αρεσει σε καποιους! Επισης, κατι μου λεει οτι θα παιξουν δυνατα σαπορτ!

Εμείς είμαστε η Δανία του νότου και τους βλέπουμε κάθε 10

Το θέλατε, το περιμένατε, πάρτε το:

7 Likes

Αυτό κάνουν και φέτος αλλά σε άλλο είδος. Δε μας αρέσει, αλλά είναι και από το “πάνω φεστιβαλικό ράφι”.

1 Like

δεν έχω την παραμικρή ιδέα και άποψη … Σίγουρα όμως εκτιμάω πολύ αυτό που έχουν επιχειρήσει

Madrugada, 25 Ιουνίου, Release.

Τι πιο σύνηθες?! :stuck_out_tongue:

Σε αυτές τις περιπτώσεις ειναι καθοριστικό το τσαμπι που θα κρέμεται απο κάτω.

1 Like

Καντε μια σούμα, ποσες μέρες κενές εχουν μείνει για να δουμε αν αξίζει να ελπίζουμε σε κατι ακομα καλό.
Οκ κομπλέ οι madrugada σιγουράκι αλλα πάμε παρακάτω

1 Like

οι ημερομηνίες των Madrugada και Parkway Drive νομίζω είναι εκτός από το σχεδιάγραμμα που είχαν ανακοινώσει

12 μέρες το release

2 arctic
3 με τον Νιάρχο
2 μεταλ
Madrugada, Parkway drive, Disturbed
Σύνολο 10, μένουν άλλες 2

15/07 και 24/07

4 Likes

με βάση την εικόνα, εκκρεμούν ακόμα 28/6, 15/7, 24,7 και 27/7.

7/6 Nightwish
17/6 Helloween
20/6 Rosalia
21/6 Royksopp & Tash Sultana
23/6 Siouxsie & Interpol
25/6 Madrugada
26/6 Disturbed
27/6 Parkway Drive
28/6 - - - - -
15/7 - - - - -
18 & 19/7 Arctic Monkeys
24/7 - - - - -
27/7 - - - - -

η δεύτερη μέρα Arctic Monkeys είναι σίγουρα έξτρα.
δεν ξέρω όμως αν οι 2 συναυλίες που ανακοινώθηκαν για 25/6 και 27/6, αντικαθιστούν κάποιες άλλες.

2 Likes