Βαριέμαι.Πείτε ο,τι σας κατέβει (Part 1)

Μιας και το έφερε η κουβέντα…

(δεν ξέρω γιατί, αλλά κάθε φορά που το βλέπω με πιάνουν τα γέλια, μάλλον επειδή οι εύθυμοι θαμώνες από τα τραπέζια ζητωκραυγάζουν ανυπόμονα χωρίς να ξέρουν περί τίνος πρόκειται!)

5 Likes

Αφού “παρεκτρεπόμαστε”, ας αφήσω κι εγώ έναν drummer ο οποίος “ξεμπούκωσε” με αμέτρητα fills, βγάζοντας το άχτι του, στην γνωστή εκπομπή.

2 Likes


Τα σημερινα εφοδια. Ωραιο το Εβαν Γουίλιαμς οποιος πινει μπερμπον ας το δοκιμασει

1 Like

εικόνα_Viber_2020-12-27_17-24-43

Στο όριο του cringe, αλλά εντάξει, από μένα είναι “ναι” :smile:

8 Likes

Η Πάολα είναι φωνάρα ό,τι και να λέτε πάντως - και γκάμα ε, όχι αστεία, προχθές στην ΕΡΤ ερμήνευε Μίκη :laughing:

Χα, χα, χα, χα! Κάπου το πήρε το μάτι μου ότι είπε Θεοδωράκη, ντυμένη, μάλιστα, σαν κοσμοκαλόγρια, προφανώς, για να ενισχύσει τον “ποιοτικό” της χαρακτήρα.

Ειναι τοσο σαπιο που γαμαει, γιατι κατανταει να εχει ειρωνικο χαρακτηρα κι οχι ελληναρικο

2 Likes

Ωρα Καλιφορνιας αργησε ενα λεπτο μολις, τιμιος.

1 Like

Γαμιεται λιγο εως παρα πολυ το φορουμακι σημερα ή εχει καταστρεψει το ιντερνετ ο μαλακας ο Τραμπ εδω που ειμαι επιτηδες για να μην ενημερωνονται οι Αμερικανοι για τα εγκληματα που θελει να περασει στην Georgia μπας και γλιτωσει τουλαχιστον την Γερουσια?

Υψηλοι χρονοι φορτωσης σελιδων, μερικα ποστ πανε πισω κατι ωρες και μετα επιστρεφουν (roll back), καποιες φορες που προσπαθησα να ποσταρω απλα δεν περασε τιποτα, και για ενα διωρο νωριτερα απλα δεν γινοταν να φορτωσει σχεδον τιποτα.

@Administrators @moderators τι φαση? Για εμφανιστειτε

2 Likes

ισχυει ολο καθυστερησεις το φορουμ σημερα

2 Likes

Μήπως έγραφες τίποτα μαλακίες για τους Priest πάλι;

4 Likes

Δεν βλεπω κατι στο τοπικ εκκλησια

Θελει να κρατησει την ισοπαλια για την ρεβανς?

1 Like

Γίνεται ανανέωση νομίζω? Πατώντας το avatar πάνω δεξιά μου βγάζει διαφορετικά τα εικονίδια

απο οτι φαινεται εκει παει το πραμα

1 Like

Εμαθα μια καινούργια λεξη σημερα απο εναν φιλο πρωην χουλιγκανι και χαρηκα. Σοπι λεγεται στη Σαλονίκη και στη βορειο Ελλάδα γενικα η ραβδος ξυλου, πχ η λαβη απτο σκεπαρνι(δυνατο αλλα οχι φονικο οπλο). Τουρκικης προελευσης προφανώς

1 Like

Αλλα 2 γκολ σημερα απο τον καλυτερο ποδοσφαιριστη ολων των εποχων, τον Lionel Messi, που επαιζε με την ομαδα του την Barcelona στην εδρα της Granada, και σκοραρε δυο καταπληκτικα γκολ, ενα που πηγε στο γαμμα ενω ειχε μπροστα του και διπλα του 4 αμυντικους κι ενα με απευθειας εκτελεση φαουλ.

Η ακριβεια του και η ικανοτητα του ειναι απλα διαγαλαξιακης ποιοτητας, και ειμαστε ολοι τυχεροι που εχουμε ζησει σε μια εποχη που ειδαμε ολη του την καριερα, απο την αρχη της εως το δυστυχως προσκειμενο τελος της σε λιγα χρονια.

2 Likes

τα τέλω όλα

3 Likes

το schrute hoodie επος,το dundie award και το trivia επισης :nerd_face:

1 Like