Βαριέμαι.Πείτε ο,τι σας κατέβει (Part 1)

Κάποιοι άνθρωποι μένουν σε σπιτια χωρίς μπανιέρα και δεν τους καταλαβαίνω. Μονος να μπεις ειναι γαμάτο, με παρέα μαγεία

Εγώ πάντως έχω ευρύχωρο ντους τύπου καμπίνας και γαμάει, ευχαριστιέμαι μπανάκι.

2 Likes

Ποσα κυβικα χωραει; :stuck_out_tongue:

Λίγη περιβαλλοντική συνείδηση ρε :stuck_out_tongue:!!

1 Like

Χαχαχα σωραιος

Αν έχει και κολλημένο το τηλέφωνο στον τοίχο για να κάθεσαι απλά από κάτω , είναι ο,τι καλύτερο.

Η μπανιέρα είναι χρήσιμη όταν δεν έχεις μπιντέ #sorrynotsorry

Κατσε ρε η μπαταρια φτανει αν είναι κοντά

Στο Ertflix έχει κάποια clips απ’το Glastonbury 2019 μέχρι 28/10, για όποιον ενδιαφέρεται

(Το φερα εδώ για να μην είμαστε οφτοπικ)

Θενκς παιχταρα μου! Πλέον δεν ανησυχώ, εφόσον οι εξετάσεις ήταν καλές, οι γιατροί λένε πως 99.99% απλά επειδή ήταν λίγο πρόωρος έκανε λιγο υπογλυκαιμιες και δεν έχει κάτι άλλο (και σε λίγο θα ξέρουμε και το 100%). Τις πρώτες μέρες ήμουν αρκετά ανήσυχος βέβαια. Πλέον όλο και βελτιώνεται, παίρνει βάρος και σύντομα θα βγει!

12 Likes

Να σας ζήσει, γερό, καλότυχο και να το φέρεις στους Muse!!! :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes:

Τελικά είναι γνήσιος Παργαλάτσος και με τη βούλα

5 Likes

@nnnkkk να σαι καλά ρε μαν <3

Στον υπέρηχο του τετραμήνου μας είχαν πει πως μάλλον είναι κορίτσι

Τελικά όμως στον επόμενο υπέρηχο ανακαλύψαμε ότι διέθετε παργαλατσο που τον είχε επιμελώς κρύψει την προηγούμενη φορά :rofl:

9 Likes

Πονηρος ο βλαχος. Να σας ζησει :heart:

2 Likes

Καλότυχο και ευτυχισμένο!! :heart: :heart: :heart:

2 Likes

Να σου ζησει ρε Παργαλατσο το παργαλατσακι!

2 Likes

Να σου ζησει

2 Likes

Γερό και υγιές να είναι και όλα τα άλλα θα έρθουν. Συγχαρητήρια Rider να σας ζήσει

2 Likes

Έλα ρε!! Να τον χαίρεστε τον παλίκαρο παργαλατσο junior!!!

2 Likes

Μπράβο ρε man, γερός και δυνατός να είναι και ο μικρός και εσείς για να τον καμαρώνετε!

2 Likes

@jonkyr @pantelis79 @osfp7 @SvenN @Clairvoyant @Silent_Winter @Greektrooper @Ixnay @Leper_Jesus @ChrisP @QuintomScenario @Sevek @Ian_Metalhead ευχαριστώ πάρα πολύ παιδιά!!

14 Likes

Να σας ζήσει! Γερό, καλότυχο και ευτυχισμένο!
Ευχάριστες ειδήσεις μέσα στη μαυρίλα…
Βέβαια, τώρα αρχίζουν τα δύσκολα (πρόσφατα ομοιοπαθής), κουράγιο στους γονείς… :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 Likes