Βαριέμαι.Πείτε ο,τι σας κατέβει (Part 1)

εγω θα το λεω σε οποιον θα με ακουσει.

Υπερακτια αιολικα παρκα ερχονται στην ελλαδα με φορα (μεσα στη δεκαετια δηλαδη). Θα χρειαστουμε παρα πολυ skilled εργατικο δυναμικο, και απο την αποψη των πλοιων, καλωδιων αλλα και τεχνικους ανεμογεννητριων.

Αυτα. Καλη προκοπη/επιτυχια στον μικρο

4 Likes

Πες μας ότι θα χρησιμοποιηθούν και για παραγωγή υδρογόνου για φορτία βάσης να τρελαθούμε εντελώς , γιατί σε 10 χρόνια θα φωνάζουμε ότι τα τρώνε πάλι λίγοι αλλά δεν μπορούσαμε να κάνουμε και τίποτα, γιατί είμαστε 20 χρόνια πίσω.

Αλλά να μου πεις, έχουμε πρώτα εξελίξεις στα ελληνοτουρκικα, ας δούμε πως θα μοιραστεί η πίτα γιατί αυτοί το πάνε για πόλεμο ως συνήθως

1 Like

Η κατάθλιψη επιστρέφει για μένα μετά από δέκα χρόνια. Τέλεια.
Αυτή τη φορά όμως δε θα είναι το ίδιο. Έχω τη γνώση.

11 Likes

Μη φοβού.Θα την κάνεις ΣΚΟΝΗ

3 Likes

« Μὴ φοβοῦ , μόνον πίστευε , και σωθήσεται »

Ναι και να πάρει και θεία κοινωνία αντί για εμβόλιο :!:

1 Like

Μπαίνετε στο facebook ή σας βγάζει σφάλμα;

Δεν μπαινουμε, εχει πεσει εδω και ωρες!

1 Like

Μέχρι να μάθω ότι έχει πέσει και το messenger, το τι καντηλερια έχουν ακούσει η Cosmote και η Vodafone δεν λέγεται! Τέσσερις επανεκκινήσεις έχω κάνει στο Xiaomi. Ε, μετά ήρθε ο γιος και με ενημέρωσε.
Βέβαια τα μπινελικια δεν τα παίρνω πίσω… κάποια στιγμή θα ξανακάνουν μαλ@κι@ και θα κρεμάσουν τα data οπότε τα έχουν ακούσει προκαταβολικά :grin:

Έκλαψα να ξέρεις!

By the way ούτε εγώ μπορώ να μπω facebook εδώ και ώρες. Καλύτερα μην σας πω, μακάρι να αργήσουν να το φτιάξουν.

Facebook
Instagram
Messenger
WhatsApp

ολα κατω εδω και 5 ωρες and counting.

Μια (απο τις πολλες) τεραστια μαλακια του να αγοραζει μια πολυεθνικη οτι υπαρχει ειναι οτι αν πεφτει το infrastructure, πεφτουν ολα μαζι.

Μια χαρα αποτοξινωση γινεται, αλλα πρεπει να συννενοηθω για το 7Χ7 αυριο, φτιαξτε το γαμω την μπαναγια σας :stuck_out_tongue:

Ούτε εγώ μπορώ να μπω φέισμπουκ… ουπς δεν έχω καν λογαριασμό :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Μόνο το whatsapp έχω στο κινητό, κι αυτό χρησιμοποιώ σπάνια, σε αντίθεση με viber.

Κάτι τέτοιες ώρες δεν μετανιώνω που δεν έχω λογαριασμό στο φατσοβιβλίο. Ακόμα κι όσοι το χρησιμοποιούν επαγγελματικά, θα έπρεπε να το έχουν σαν πρόσθετο στοιχείο και όχι κύριο.
Ενδιαφέρον θα έχει να μάθουμε κάποια στιγμή την πραγματική αιτία της σημερινής πτώσης του συστήματός τους…

Πέτυχα αυτό κατα λάθος στο twitter. Δεν σκαμπάζω και πολλά από όσα λέει για routing κτλ αλλά αναρωτιέμαι αν το συμπέρασμα του έχει κάποια βάση. Ξέρει κανείς αν κάτι τέτοιο είναι δυνατόν;

1 Like

Αυτό που εννοεί είναι πως δεν έχει κανείς πρόσβαση στο fb. Το δίκτυο που συνδέει το fb με τον υπόλοιπο κόσμο είναι αποσυνδεδεμενο και δεν έχουν βρει τρόπο να το κάνουν ορατό ακόμη

Γέλασα :joy: :joy: :joy:

1 Like

Κοιτάξτε να ξαναγκρινιάξετε για κούραση κ.λπ. ή/και να σκεφτείτε πόσος χρόνος απομένει μέχρι να βγείτε στη σύνταξη.

Εν τω μεταξύ, ο γιος φαίνεται πιο γερασμένος απ’ ό,τι η μητέρα του. Μέγιστη μορφή η γιαγιάκα, τα 'χει 400 και σοφάρει κιόλας!

1 Like

Κουράστηκα μόνο από τον τίτλο

1 Like

Θα γραψεις επιτελους μηπως και αρχισει το season 2?