Βαριέμαι.Πείτε ο,τι σας κατέβει (Part 1)

Πόνεσε το μυαλό μου όταν είδα το βίντεο πριν μερικές μέρες κ τι μαλακίες γραφόταν από κάτω. Αν ήσασταν πρωθυπουργοί/αρχηγοί αξιωματικής αντιπολίτευσης κλπ, θα κουβαλούσατε λεφτά πάνω σας? Αυτοί οι άνθρωποι δεν πληρώνουν τίποτα όπου κ να πάνε. Υπάρχει ολόκληρος στρατός ακόλουθων που κανονίζει αυτά τα πράγματα. Πραγματικά με ξεπερνάει το τι γράφεται σε αυτήν την περίπτωση.

3 Likes

Για τις καμερες εδωσε ο Τσιπρας λεφτα στη συγκεκριμενη περιπτωση. Ηταν “εκτακτο” και γι’ αυτο σκιστηκαν οι παρατρεχαμενοι να του βαζουν ταληροδεκαρικα στις τσεπες. Αν δειτε και τον τροπο που τα δινει μετα, φαινεται οτι γινεται για να τον καταγραψουν.

2 Likes

Έπρεπε να βγάλει κάρτα και να ζητήσει από τους μουσικούς POS.

7 Likes

Ούτε κάρτα είχε πάνω του πιστεύω :joy:

Ούτε την ταυτότητά του δε θα είχε.

1 Like

Για τέτοια δήλωση με βρίσκεις κι εμένα απέναντί σου, παρέα με τους Τούρκους :face_with_symbols_over_mouth: :yum:

2 Likes

Να την κάνει τι; Μη τυχόν κ τον σταματήσει η ασφάλεια στο δρόμο;:laughing:

16 Likes

εχεις μια τρυπα στην μπλουζα σου

Επεστρεψε η υπερλατρειαρα :heart:

4 Likes

Το εν λόγω κανάλι μαζεύει τις καλύτερες αντιδράσεις ανθρώπων που ακούνε πρώτη φορά το x rock/metal τραγούδι και μερικών vocal coaches και συρράβει τις καλύτερες στιγμές σε ένα βίντεο.

Σε μια περίοδο που η ψυχολογία μου δεν είναι η καλύτερη και άσχημα νέα φτάνουν σχεδόν κάθε μέρα τον τελευταίο μήνα μπορώ να πω πως τα βιντεάκια αυτά ήταν μια δυνατή ένεση ενθουσιασμού και ζωντάνιας. Τσεκάρετε :wink:

8 Likes

Δεν ξέρω καν γιατί μου συνέβη αυτό, αλλά κόντεψα να πνιγώ από τα γέλια. 100 φορές έφτυσα την οθόνη και δεν είμαι άνθρωπος που γελάει εύκολα, αυθόρμητα.

3 Likes
1 Like

Σαν θρεντοδημιουργός θέλω να ανακοινώσω κάτι:

Κατουράω την διεύθυνση, τον ποτοοβγκολντ και την αντανάκλασή του στον καθρέφτη.

:rofl: :joy: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

2 Likes

Σαν πρώην Κάμελοτ Ντι Τζέης, έχω να αποκαλύψω το μυστικό σετ που είχε παίξει κάποιο βράδυ. Το λες και μεθυσμένο. Heavenwood ρε καργιόλη, Heavenwood!

3 Likes

ενταξει αυτο ηταν αστειο :joy:

3 Likes

Βαρέθηκα να σερφάρω και να βλέπω την φάτσα της Πισπιρίγκου και τον Ζελένσκι με τη χακί κοντομάνικη μπλούζα ή με τη χακί ζακέτα

6 Likes

Καταπληκτική. Πολύ ωραία η διασκευή στο Fear Of The Dark.

Ταλαιπωρήθηκε από υπερκόπωση και είχε εξαφανιστεί για μεγάλο διάστημα

Θεούλης Ατζαρακης γλεντάει Ευαγγελάτο.

8 Likes

2 Likes

Επρεπε να το γκουγκλαρω για να την καταλαβω αυτην την μαλακια.

Γνωριζοντας οτι ο Kamehameha ηταν αυτος που ενωσε την Χαβαη ως οντοτητα και δικο της βασιλειο για πρωτη φορα στην ιστορια της, ημουν σε φαση “τι γαμημενη σχεση εχει τωρα ο πρωτος ηγετης της Χαβαης με εναν αγωνα μποξ μωρε?”

Παρε και το πληρες του ονομα (που εννοειται πως δεν ηξερα) μιας και ειμαστε στο σωστο τοπικ:

Kalani Paiʻea Wohi o Kaleikini Kealiʻikui Kamehameha o ʻIolani i Kaiwikapu kauʻi Ka Liholiho Kūnuiākea;

3 Likes