Βαριέμαι.Πείτε ο,τι σας κατέβει (Part 1)

Εχω παραλαβει cd με πληρωμη στο ταχυδρομειο. Μη με ρωτησεις απο που δεν μπορω να πω…

Οσο για τις πιστωτικες καλο θα ηταν να εχετε μια τετοια μονο για αυτο το σκοπο και να βαζετε τα αναλογα χρηματα της αγορας σας και μονο.

Με αντικαταβολή δηλαδή? Αν είναι μεγάλο μαγαζί στείλε πμ…

ετσι,all hail the prepaid!

κ πως την ζητας αυτη την καρτα??πρεπει να εισαι 18+ για να την βγαλεις?

Δεν ξερω αν μπορεις να βγαλεις φοιτητικη καρτα. Αλλα πρεπει να εχεις και φορολογικο εισοδημα…

αστο τοτε…ειναι νωρις για μενα!!!κριμα:(:frowning:

Πες στη μαμά σου να βγάλει, και τα λεφτά θα τα βάζεις εσύ.

Oχι απαραιτητα…Οι πιο πολλές κάρτες βγαίνουν με εκκαθαριστικό εφορίας…Δε χρειαζεται να εχεις εισόδημα…
Και οι φοιτητικες με την φοιτητικη ταυτότητα

Σωστο κ αυτο:-k:-kδεν ειναι ασχημο!!!

:slight_smile:

Burn the Sun. says:
εσυ ακου γκανζ να πωρωνεσαι
Burn the Sun. says:
και ασε τους μεταλικατς
SoFi says:
ΣΚΑΣΕ
SoFi says:
αυτοι εχουν πεθανει

Το βαλα εδω να το δειτε ολοι.

Κι εγω τι ειπα?:-s

Οτι χρειαζεται εισόδημα…Το εκκαθαριστικό δε σημαινει απαραιτητα εισόδημα…

μπάλα μπάλα μπάλα μπάλα μπάλα

Kαι αν αυτο δεν ειναι αρκετο? Πλάκα μου κάνεις? Ετσι σου βγαζουν πιστωτικη νομιζεις?

Πολύ χαίρομαι που κρατάτε εαυτούς απασχολημένους με το να σβήνετε ποστς στο Ντεθ Μαγκνέτικ :slight_smile:

Θα συνεχίσω να σας βοηθάω :slight_smile:

Αυτό το νόημα έχουν οι φοιτητικές πιστωτικές κάρτες…Μικρό υπόλοιπο μέχρι 600 ευρώ…
Δε χρειαζεται να εχεις εισόδημα τους αρκεί να έχουν το ΑΦΜ σου και το εκκαθαριστικό δηλ. οτι δεν χρωστας…Παντα στις πιστωτικές κάρτες μπαίνει εγγυητής κάποιος…Τί ακριβώς είναι τόσο περίεργο?

:-k??

Κάποιος με εισόδημα που εγγυάται πως σε περίπτωση που ο αντισυμβαλλόμενος (αυτος που βγαζει την καρτα) αδυνατει να πληρωσει, ο εγγυητής αναλαμβάνει την υποχρεωση να εξοφλήσει το υπόλοιπο ποσό.

Και όχι μόνο στις πιστωτικές κάρτες… Κάθε συναλλαγή με τις τράπεζες έχει εγγυητή (δάνειο, επιταγή κλπ…)

Καταραμένη νύστα.