Βαριέμαι.Πείτε ο,τι σας κατέβει (Part 1)

ποοο δεν μπορεις να φανταστεις!!!
απο το πρωι μου έχουν φυγει τα σαγονια…:blink:

Κοιμησουυυυ

Δε γίνεται λέμε…όλο κοιμάμαι!έχει καταντήσει σπαστικό!

δεν έχω τον ύπνο στο τσεπάκι μου…:frowning:

Βαριεμαι να κανω qoute, αλλα για να βγαλεις χρεωστικη (γιατι η κοπελα ονλαιν θελει να τη χρησιμοποιει) πρεπει να’σαι 14 και πανω :p. Δεν εχεις προβ.

Αυτα οσων αφορα τη τραπεζα που την εβγαλα εγω… Αττικης δηλαδη.

Καθε φορα που παταω new posts, εχει ποσταρει καποιος κατι στους μεταλλικα…

Τώρα είδα τη συζήτηση…εξηγήστε μου,γιατί να βγάλεις πιστωτική? Αφού τη θες για αγορές μέσω internet,βγάλε μια χρεωστική.Βάζεις όσα θες μέσα,λιγότερη χαρτούρα(φαντάζομαι),την βγάζεις σε 5-10 λεπτά(τουλάχιστον εκεί που την έβγαλα εγώ) και έχει και άλλα καλά.Έχω βγάλει μία για διάφορες αγορές και είμαι αρχηγόπουλο.

Oύτως η άλλως είσαι

κωλόπαιδο

Εσύ όμως ΗΣΟΥΝ

Βαριέμε…μάλλον ήρθα στο κατάλληλο thread…5 ευρο σε όποιον μ φτιάξει το κέφι

Tα λεφτά πρώτα.

Σου δίνω 10 ευρώ αν τσακωθείς με mod.

Εσύ κωλόπαιδο σταμάτα να σπαμάρεις ακόμα και στο προφίλ μου. Θα πατήξω :!:

Λεφτα?

Εγω θέλω.

Ω ρε μανα μου 71 guests και 59 μεμπερς.

Δε σπαμάρω,ΔΙΑΛΟΓΟ κάνουμε.

Οκ φέρτε μου έναν

Oι “χρεωστικές” που λέτε είναι αυτές που απλά τις φορτώνεις χρήματα (όσα θες), και μένουν μέσα στην κάρτα μέχρι να κάνεις τις αγορές σου, όπου μετά απλά την ξαναφορτώνεις, όποτε και άμα θες? (αν και, αν ήταν οι ίδιες γιατί λέγονται “χρεωστικές” τότε?).

Αν πάντως μιλάμε γι’ αυτές, τότε ασφαλώς συμφέρουν ασύγκριτα περισσότερο σε σχέση με τις πιστωτικές, που έχουν και τα “σκοτεινά τους σημεία”… Για αγορές στο ίντερνετ, μη κάνετε το λάθος να βγάλετε πιστωτική. Εγώ απλά με μια τέτοια “gift card” (η οποία δεν έχει καμία σχέση με πιστωτική, δάνεια, χρωστούμενα, κλπ) έχω βρει την υγεια μου εδώ και λίγα χρονάκια για αφορές στο νετ…

Gift Card = Χρεωστικη

Γκουίνεβιρ, ο mod που ζήταγες.