Βαριέμαι.Πείτε ο,τι σας κατέβει (Part 1)

ΧΟΧΟΧΟΧΟΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧ ellanor έλα να πλακωθούμε μία!!

Κούκλα, όχι στο φόρουμ 8)

Χρεωστική εγώ ξέρω πως είναι η κάρτα που συνδέεται με τον τραπεζικό σου λογαριασμό,η κάρτα αναλήψεων με λίγα λόγια.Πχ εγώ έκανα λογαριασμό στη τράπεζα Πειραιώς,πήρα την κάρτα,καταθέτω τα λεφτά είτε μέσω atm είτε μέσω ταμιευτηρίου και κάνω κανονικά τις αγορές μου μέσω internet,απλά όταν είναι να χρεωθώ,παίρνουν τα λεφτά απευθείας απ’ τον λογαριασμό.Απαραίτητη προϋπόθεση για να μπορείς να κάνεις αγορά,είναι φυσικά να υπάρχουν χρήματα στο λογαριασμό,δε μπορείς πχ να κάνεις την αγορά σήμερα και να βάλεις το ποσό αύριο.

σημ:Η δική μου κάρτα έχει πάνω το λογότυπο Visa,άλλες έχουν άλλα.

Αν πλακωθούμε θα πάρω 10 ευρα…50-50 μετά…μέσα?

Τότε, όχι, εγώ απλά αναφέρομαι απλά στις gift cards. Χωρίς λογαριασμούς απαραίτητα. Απλά φορτώνεις απο την αρχή την κάρτα με ένα ποσό και κάνεις τις αγορές σου. Αν η κάρτα αδειάσει, τότε την ξαναφορτώνεις, απλά. Δεν έχει “κόλπα” όπως έχουν οι πιστωτικές. Ή πληρώνεις απο την αρχή το ποσό των αγορών σου, ή όχι. Και τη συνιστώ ανεπιφύλακτα. :wink:

εντιτ: no honey, no money :wink:

:metal::band:

εχετε ακουσει,disarmonia mundi?ακουστε.οι in flames(για μενα)ειναι τιποτα μπροστα τους!

με πεθαινει η κεφαλα μου…

Depon σε σιροπάκι με γεύση κεράσι YAY

Βαζελίνη!

Έχω την εντύπωση ότι σήμερα θα σπάσουν πολλά ρεκόρ. Και υπομονής σίγουρα με όλα αυτά που γράφονται στο thread των Metallica… Ακούστε το πρώτα 5, 6, 10 φορές να 'χετε κάποια σχετικά σαφή άποψη και μετά μπείτε να γράψετε… Άντε και πρέπει να 'μαστε από πάνω μην κλατάρει ο server.
Που να βγει και το AC/DC…

The blood that flows through me is not my own.
The blood is from the past, not my own.
The blood that leads my life is not my own.
The blood is strength, I’m not alone.

Νεγκατιβκρηπ ησουν στο σταθμο στη βικτωρια κατα τις 2.30 περιπου;

(πρεπει να ανοιξουμε θρεντ “Σε είδα”)

Κι εμενα μου φανηκε οτι ειδα το κοστις013 χτες το μεσημερι στο μετρο.:-s

Τσου.Απο αύριο αρχίζουν τα δρομολόγια:(

Και ναι όντως πρέπει να ανοιχθεί θρεντ

O Νubirou θα πεσει στα κεφαλια μας το 2012!!! :?

Τότε ήταν μια σωσίας σου εκεί. Μ.
Ψηθείτε να το ανοίξουμε!

Είχα να μπω 3 μέρες και διάβασα τούτο το θρεντ.
Τόση βλακεία μαζεμένη και μετά μας φταίει ο ανχόλις.

Παλαμάκια Παντού

Ο ερωτας με ερωτα περναει …:stuck_out_tongue:

Και που να κλεισουν live εδω(ΑΜΗΝ ΚΑΙ ΠΟΤΕ).

Απο το στομα σ και στον διοργανωτων το αυτι!!!

:papas::papas::papas: