Βαριέμαι.Πείτε ο,τι σας κατέβει (Part 1)

Τυχερος εισαι τα καρπουζια δεν εχουν ουκουτσια.:stuck_out_tongue:

πφφφφ,για αυτο δεν μ’αρεσουν οι τρου.μου το παιζουν υπερανω.

Εγω δεν ειμαι τρου.Η γιαγια μου ειναι.Βρες και κανενα συνωνυμο του υπερανω γτ μαλλον θα μου το πεις πολλες φορες.Να υπαρχει και μια ποικιλια τουλαστιχον.

υπερανουσαειμαι θεος

Από έρευνα που που πραγματοποιήθηκε από το Πανεπιστήμιο του Εδιμβουργου:

Από τους μουσικόφιλους ζητήθηκε να περιγράψουν την προσωπικότητα τους και στη συνέχεια να αναφέρουν τα είδη της μουσικής που προτιμούν να ακούν. Το αποτέλεσμα έδειξε μια στενή σύνδεση ανάμεσα στην προσωπικότητα και το είδος μουσικής. Όσοι προτιμούν την κάντρι εργάζονται σκληρά και είναι εξωστρεφείς, οι λάτρεις της ποπ εργάζονται σκληρά αλλά δεν είναι και τόσο δημιουργικοί, ενώ αυτοί που ενθουσιάζονται με την τζαζ έχουν αυτοπεποίθηση, είναι δημιουργικοί, εξωστρεφείς και κουλ. Ένα από τα πιο εντυπωσιακά στοιχεία είναι το γεγονός ότι η κλασσική μουσική και η χέβι μέταλ προτιμώνται από ανθρώπους που είναι δημιουργικοί αλλά όχι ιδιαίτερα κοινωνικοί -παρουσιάζουν δηλαδή κοινά χαρακτηριστικά.Πολλοί πιστεύουν ότι οι φαν της χέβι μέταλ είναι καταθλιπτικοί, με τάσεις αυτοκτονίας και ότι αποτελούν κίνδυνο για τον εαυτό τους και την κοινωνία, κάτι που δε φαίνεται να ισχύει σύμφωνα με την έρευνα.

για το bold:
#-o#-o
Εντάξει, το είπε η έρευνα. Η κοινωνία μπορεί να κοιμάται ήσυχη. Δε θα την πειράξει κανένας κακός χεβιμεταλάς!:stuck_out_tongue:
πάντως γιατί αυτό το “κάτι που δε φαίνεται να ισχύει σύμφωνα με την έρευνα” μου κάνει λίγο “αλλά εμείς διατηρούμε τις επιφυλάξεις μας”:p:dunno:

μην το λες…κοινωνια να φοβασαι…perfect insanity8)

5 μερες

I am based on a true story.

Μάλλον μπερδέψαν το μέταλ με τα emo. Ω καιροί ω ήθη.

Βαριέμαι να κατέβω αύριο κέντρο…Κάνε καλέ Θεούλη να πάρουν τα πόδια τους και να έρθουν Μαρούσι!πληζζζζζζζζζζζζζζζζζ!

Εκανα τον πατερα μου Μειντενα στα 50 του!!! Μεχρι και στη Μαλακασα ηρθε το καλοκαιρι…

GHOST TRAIL:!:
Αυτό μόνο, τέλος.

Το Ματζικ παίζει Μάνογουορ!

Λες φετος να θυμηθουν οι κολλητοι μου οτι εχω γενεθλια?
Μπα… κομματακι αδυνατο:lol:

Α, εχω 3 ωρες που ακουω σερι το Cosmos Rocks:p

ανοιξαν τα σχολεια γαμωτο.ωωχ. και που περιμενα πως και πως να ανοιξουν, πηγα και ξενερωσα.

Δεν εχει ωραια γκομενακια?

δεν ειμαι λεσβια.

Η λεξη “γκομενακι” ειναι ουδετερου γενους,αρα χρησιμοποιειται και για αρσενικα και για θηλυκα.

α, τοτε, ηρθαν μερικοι μαλλιαδες, και ενας που μοιαζει παρα πολυ τον matt bellamy!!!

Αχου τοοοο!!!