Βαριέμαι.Πείτε ο,τι σας κατέβει (Part 1)

Μπλιαχ,τα διαβαζα για ΑΣΕΠ αυτα…κακες αναμνησεις ξυπνησε το ποστ σου.

Rundgang Um Die Transzendentale Säule Der Singularität και λεμοναδίτσα.

Είδες τι κάνουν οι διαγωνισμοί και οι εξετάσεις? Θυμάμαι πόσο είχα φτάσει να αντιπαθώ την Ιστορία π,χ στο Λύκειο (την οποία και υπεραγαπώ τώρα). Έτσι είναι γενικά, κρίμα πάντως!

Δεν ήξερα που να το βάλω… οπότε εδώ. Είναι μια εκκλησία βαπτιστών στις ΗΠΑ. Απλά ρίξτε μια ματιά στο φόρουμ τους:

http://landoverbaptist.net/showthread.php?t=10897 (εδώ μιλάνε περί μέταλ μουσικής :lol: )

http://landoverbaptist.net/showthread.php?t=14906 (εδώ μιλάνε για τις εκλογές και γιατί πρέπει να βγει ο Μακκέιν… εντάξει οι τύποι είναι παρανοϊκοί και επικίνδυνοι… και φυσικά γελοίοι!)

8O Burzum !

Εγω την βροχη απ’εξω και παιζει και ενα cd των Wyrd για να δεσει το γλυκο.

Ρε φουστη, τι γκαντεμια ειναι αυτη.
Ακουσατε ακουσατε, ο υπουργος παιδειας ΥΠΟΧΡΕΩΝΕΙ τις ταξεις β’ λυκειου και γ’ γυμνασιου να γραψουν εκθεση για τις ελλειψης δημοκρατιας διεθνως και προτασεις για λυσεις…
Πως μπορεις να βαζεις σε μαθητες να γραψουν για τη δημοκρατια τη στιγμη που επιβαλλεις ενα θεμα λες και εισαι χουντικος… και δευτερον με ποια κριτηρια επελεξες αυτες τις 2 ταξεις? :? Και γιατι να χαζω εγω κατεθυνση για να γραψω 2 ωρες εκθεση και μαλιστα ενα θεμα το οποιο θελει και μια προετοιμασια, τι να καταφερω να προετοιμασω εγω σε μια μερα.
Εμ θα δεις αυριο Ευριπιδακο. Θα δεις. :slight_smile:

Λίγα με το αφεντικό…ε???
Ξερει τί κάνει ο Ευριπίδης…

Οκ, δεκτη η αποψη σου.
Ετοιμασε μου ενα δισελιδο Α4 με σημειωσεις για αυριο καλο μου λουνατικ.

Εγω είμαι με αυτους που με πληρωνουν…
Οταν σταματησει αυτό…θα σου πω οτι εχεις απολυτο δικιο…
Που να δεις τα οικονομικά της παιδείας σε τί μαυρα και τρισαθλια χαλια βρισκονται…
Anyway επειδη δεν θα καταλαβεις γτ δεν ειμαι σαφής ,θα πω μονο οτι ιδια εκθεση εβαλαν σε παιδια 6ης δημοτικου…It’s a kind of democracy orgasm or what…δεν ξερω…πολιτικη του ΥΠΕΠΘ ειναι πάντως…μη φρικάρεις:p

και μεις γραψαμε αυτη τη μλκ !!1

Εμείς δεν έχουμε γράψει τίποτα και αν το γράψουμε θα κάνουνε κατάληψη μάλλον. :stuck_out_tongue:

Δεν έχουμε καθηγητή για κοινωνιολογία και θα μας κάνει μάθημα μία που μας έκανε πέρυσι Δίκαιο.Ο υπουργός δεν είχε πει ότι δεν θα υπάρχουν ελλείψεις σε βιβλία και καθηγητές? Ε να πάει στο διάολο.

luckily εγω παω β’ γυμνασιου.

και ειμαι τρου

μη κάνετε βλακεία με τις καταλήψεις!
το μόνο που θα καταφέρετε είναι να χάσετε μαθήματα και μπορεί κ την τριήμερη!
τέτοια μ****α κάναμε και εμείς πέρσι και θα χάναμε την πενταήμερη και την ηρεμία μας!
αμα δν έχετε σοβαρό λόγο μην κάνετε καταλήψεις και βλακείες γτ θα χάσετε την 3μερη και δν θα μπορείτε να πείτε και τίποτα!
[-X[-X[-X

Αν ησουν τρου θα ειχες αβαταρ το Nightwing των Marduk και οχι τον ρεηντζερ…

Εγώ κατά των καταλήψεων είμαι,αυτό που είπα πιο πάνω το είπα κοροϊδευτικά,ότι και καλά για το παραμικρό κάνουν κατάληψη.

πς:Πλάκα πλάκα άκουσα σήμερα κάποιους να μιλάνε για κατάληψη…:-k

λες ε?(deathster)

Ε ναι αν και δεν σου προτεινω να το ακουσεις.
Ειναι λιιιιιιιιιγο καφρικο.

Ε βεβαια, θελουμε καλυτερα σχολεια, αλλα τα γεμιζουμε με σκουπιδια, καταστρεφουμε θρανια καρεκλες, γραφουμε σε τοιχους, καπνιζουμε.Κατα τ’αλλα ομως απαιτουμε.Βεβαια, μιας που εχουμε απαιτησεις, ας κανουμε και καμια καταληψη γιατι δεν μας αρκουν οι 3 μηνες του καλοκαιριου, να πουμε οτι αντιδραμε στο υπουργειο, και θα πινουμε και τον καφε μας, θα πηδιομαστε κιολας στα σχολεια επειδη νταξει, τοσες ωρες εκει μεσα βαριεσαι, και τελικα οταν βαρεθουμε ανοιγουμε τα σχολεια.Α και αν μας ρωτησουν γιατι την κλεισατε, λεμε το μεγαλο αστειο ‘επειδη δεν εχει στρογγυλες τυροπιτες’, η λεμε ‘δε ξερω’ λες και ειναι μαγκια να κλεινεις το σχολειο για πλακα.

οι καφριλες ειναι ψευτοτρου.

εγω ειμαι τρου.και ο μαυρος ειναι πολυ τρου γιατι αυτος ανακαλυψε τις power & black metal

Αυτό το παιδί το έχω μέσα στη καρδιά μου. Θα μπορούσε να είναι ο άλλος μου εαυτός.:slight_smile: