Ειδησεις απο την Ελλαδα (Part 1)

έχει , σίγουρα texas hold em

1 Like

Α ΚΑΛΑ

5 Likes

Για πόκα λέω ρε, ποιο Hold 'em :stuck_out_tongue:

Εγκεκριμένο από τον ΟΕΔΒ

1 Like

Α καλά νο 2

6 Likes

“Αυτή την περίοδο το μόνο ασφαλές σεξ είναι το καθόλου σεξ” σημείωσε ο κύριος Κωνσταντινίδης.

ΛΟΛ :joy:

Just saying 5

5 Likes

Τώρα πήρα χαμπάρι την είδηση… η μπατσοκρατία κάνει πόρτα στο πολυτεχνείο;!!

3 Likes

Ρητορικό ήταν ρε μπάμια το ερώτημα, δεν έχεις βαρεθεί να κάνεις quote? :stuck_out_tongue:

3 Likes

Χααχχαχαα κλαιω απυδησε μετα απο 5 just saying :sweat_smile: :rofl:

2 Likes

Το θέμα δεν ειναι αν θα βαρεθω, ειναι απλα οτι υπάρχει η δυνατότητα να κάνω ένα (αν οχι παραπανω) διαφορετικό κάθε μέρα

2 Likes

rebound γιατί έπεσε τρολλάρισμα:

4 Likes

Tι επική τάπα του ΣΥΡΙΖΑ στον Κούλη ήταν αυτή;

Ούτε ο LeBron στον Iguodala στους τελικούς του 2016 τέτοιο απίθανο μπλοκ.

1 Like

Μαντεψε ποιος ειναι πρωταγωνιστης στης ιστορια παρακάτω (και απ οτι διάβασα απεικονίζεται στις σχετικες φωτογραφίες, χωρίς να το ξέρω ο ίδιος προσωπικά το τελευταίο, ούτε βρήκα άλλη πηγή να το επιβεβαιώνει)

2 Likes

Το άρθρο μιλάει για μοναχό…δεν υπήρξε ποτέ μοναχός ο Μητρ. Λαγκαδά. Επίσης σαν προσωπικότητα αμφιβάλλω ότι θα έκανε ποτέ κάτι τέτοιο…αν και ποτέ δεν ξέρεις. Αν βρεις κάτι που να το επιβεβαιώνει θα με ενδιέφερε (είμαι από το Λαγκαδά).

από το 1994 υπηρέτησε ως Πρωτοσύγκελος της Ιεράς Μητροπόλεως Θεσσαλονίκης. Τότε πρωτοστάτησε στην διεκδίκηση της Ροτόντας στη Θεσσαλονίκη από την Εκκλησία ως χώρου λατρείας και πλέον η Ροτόντα δίδεται από το Υπουργείο Πολιτισμού για ορισμένες λειτουργίες κάθε έτος.

Υγ. Εγραψα και παραπάνω, δεν ξερω αν ειναι αυτος στην φωτο. Ετσι διαβασα και επιφυλαχθηκα καθως δε βρηκα αλλη πηγη. Μαλλον δεν το διαβασες

Ε αυτό δε λέει τπτ, το έχω βρει παντού. Άλλο διεκδικώ κάτι με μετριοπαθή οδό βάσει και του ρόλου μου (με επιστολές κτλ κτλ) άλλο είμαι ταλιμπάν και χειροδικώ. Ήταν Πρωτοσύγκελος της Ιεράς Μητρόπολης οπότε και ιεραρχικά πολύ αμφιβάλλω ότι ήταν αυτό το πρόσωπο που έκανε τέτοιες ακρότητες. Κάποιος ελαφρόμυαλός ταλιμπάν μοναχός, μπορεί κ κανένας παλαιοημερολογίτης. Τέλος και σαν προσωπικότητα δε μου κάνει καθόλου να ειναι αυτός. Anyway…

2 Likes

Thanks που το ανέβασες! Μου έλεγαν χτες την ιστορία, τους ζητούσα κάποιο λινκ αλλά δεν ξέρανε να μου πούνε. Κάπου λέει το είδαν στο facebook τη φωτογραφία με το μαχαιρωμένο πιάνο.

«Πιάνο μέσα στην εκκλησία, οι αντίχριστοι»

Απλά για αυτούς τους θρησκόληπτους γελοίους που τους ενόχλησε το πιάνο στην εκκλησία, να πούμε κάπου εδώ ότι στην Αγγλικανική Εκκλησία που βρίσκεται στη Φιλελλήνων στο Σύνταγμα γίνονται κανονικά συναυλίες. Έχει πολύ καλή ακουστική για όποιον έχει πάει.

Προφανώς μιλάμε για ακουστικά σετ, μια κιθάρα, ένα αρμόνιο… μην περιμένετε ντραμς και ηλεκτρικές κιθάρες. Είναι χαλαρή φάση.

Ότι θα παίξει ένα ακουστικό set ο Παυλίδης την Τετάρτη αυτό σημαίνει ότι δεν θα είναι καλή η λειτουργία της Κυριακής; Τι υποκρισία, τι βλακεία. Αλλά άμα έχεις κάλο στον εγκέφαλο…

Eξαιρετικό

~.~.~.~.~

Εντωμεταξύ, τσακ μπαμ άφησαν ελεύθερο και τον αστυνομικό που κατά λάθος δολοφόνησε την γυναίκα του, με όπλο το οποίο του είχε δοθεί μην τυχόν και το χρειαζόταν για το Πολυτεχνείο.

1 Like

Ωραίο του tpp, ναι, το διάβασα κι εγώ. Τα λέει πάντα ωραία ο Καμήλαλης.

Το ότι στο τέλος θα τα φορτώσουν στην Επιτροπή είναι φως-φανάρι από τον Μάρτιο. Ο Ζακυνθινός αναφέρει ότι ο ιός επανέκαμψε στην Ελλάδα και από τους εργάτες γης που ήρθαν να δουλέψουν εποχικά, κυρίως στη Βόρεια Ελλάδα. Μην κοροϊδεύετε ότι μπορεί η συγκομιδή ελιάς να παίξει κι αυτή τον ρόλο της στη διάδοση του ιού στην ελληνική περιφέρεια, όντως μπορεί να γίνει αυτό.

Πραγματικά αηδία