Ειδησεις απο την Ελλαδα (Part 1)

Καλα, ο Κουφοντινας μπορει και να μην πεθανει. Και καλα ειναι δυο βδομαδες χωρις νερο και ζει ακομα, ενταξει, εδω στις 3-4 μερες πεθαινει ενας φυσιολογικος, οχι καποιος που εχει να φαει δυο μηνες. Ποιος ξερει ποια ειναι η αληθεια κι εκει.

3 Likes

Σχετικά με όσα έγιναν προχτές στη Ν. Σμύρνη:

2 Likes

Χοχοχο, σημερινή ανακοίνωση της αστυνομίας για τα χθεσινά γεγονότα στο Α.Π.Θ:

Ανακοινώνεται ότι βραδινές ώρες χθες (08-03-2021) από αστυνομικούς διαφόρων Υπηρεσιών της Γενικής Αστυνομικής Διεύθυνσης Θεσσαλονίκης πραγματοποιήθηκαν έλεγχοι περιμετρικά του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης

Έλεγχοι, λέει, με κλούβες περιμετρικά, ΜΑΤ έτοιμα να εφορμήσουν κλπ. :laughing:

Δηλαδή, πραγματικά, ποιον περιμένουν να τους πιστέψει (ΠΟΛΛΟΥΣ, είναι η προφανής απάντηση);;;

Πάντως, πέρα από την πλάκα, ιστορικά δε θυμάμαι άλλη περίπτωση να έχει ξεκινήσει επιχείρηση εκκένωσης και να διακόπτεται (ΟΚ, από καθηγητές και βουλευτές του ΣΥ.ΡΙΖ.Α. θα μου πεις, αλλά ακόμα κι έτσι…). Φανερώνει ότι υπάρχει, μάλλον, ακόμη κάποιο πολιτικό κόστος (πράγμα για το οποίο ήμουν σίγουρος ότι είχε πεθάνει προ πολλού). Και πέρα απ’ αυτό, τέλος πάντων, το να βλέπεις μετά εκατοντάδες άτομα μες στη νύχτα να αψηφούν απαγόρευση κυκλοφορίας και να διαδηλώνουν από τη μία κατάληψη στην άλλη, μόνο ενθαρρυντικό το λες.

6 Likes

image

Θα μας βγάλουν και τρελούς

6 Likes

Ρε μπετόβλακες μπάτσοι, αφού σας έχουν σε βίντεο!!!

Οργή και μόνο για όλα αυτά!

2 Likes

Εν τω μεταξύ, στην κυβέρνηση θυμήθηκαν την υπόθεση Καλογρίτσα και συστήνουν ανακριτική επιτροπή.

Συμπαράσταση της κυβέρνησης στους δύσμοιρους τους αστυνομικούς !!!

3 Likes

Aπο αυτα που πιανω τριγυρω παιζει να χει αρκετο κοσμο…να δουμε πως θα παει κ αυτο

5 Likes

Το βίντεο για το οποίο μιλάνε, και το οποίο πόσταρε κι ο Άδωνις, είναι το παρακάτω. Βέβαια το όπλο φαίνεται ξεκάθαρα να βρίσκεται στη θέση του στη θήκη στον δεξί τετρακέφαλο του μπάτσου.

3 Likes

Μετά από πολύ καιρό είδα βίντεο με αποσπασμα από ειδήσεις or whatever

και μου ανέβηκε το αίμα στο κεφάλι.
Ευτυχώς που εδώ και πολλά χρόνια εχω κόψει την εικόνα και μένω στα γραπτά.

Δεν έχω ξαναζήσει τόσο θράσος στην ζωή μου - και δεν μιλάω για τον μαλάκα από πάνω μόνο.

Κ γω το οπλο εκει το βλεπω. Βασικο το βιντεο αυτο μου φαινεται ακομα πιο ξετσιπωτο. Φαινεται ξεκαθαρα το οπλο στο δεξι του ποδι κ απλα κρατανε κατι ασαφες που μπορει να ναι οτιδηποτε

1 Like

Καλά τα αυτονόητα συζητάμε;
Εδώ ζούμε το θέατρο του παραλόγου.
Σε συλλαμβανουν χωρίς λόγο και σου προσάπτουν κατηγορίες βρέξει χιονίσει.
Και έχεις τα υπόλοιπα ζώα σε σχόλια να δίνουν δίκιο στα μπάτσοσκυλα

3 Likes

Πρεπει να το κατεβασε κιολας ο Γεωργιαδης. Μιλαμε για την γλιτσα

1 Like

Είναι με ορό εδώ και μέρες.

1 Like

πόσα όπλα έχει ο κάθε ΔΙΑΣ πάνω του; Γιατί αν έχει ένα, το βίντεο είναι τόσο ηλίθιο όσο και αυτός που το πόσταρε.

Κι επίσης αυτό που ‘‘αποδεικνύει’’ ο κύκλος είναι ότι το παιδί κρατάει ( ;;;; ) ‘‘κάτι’’, που μπορεί να είναι και τα πίξελ…

Εδιτ: και τώρα που το βλέπω, παίζει να είναι και η ζακέτα του τύπου, που τον έχει αρπάξει ο ΔΙΑΣ και έχει ‘‘στρουφίξει’’

2 Likes

τσίρκο μεντράνο

9 Likes

:slightly_smiling_face: ----> :upside_down_face: ----> :slightly_smiling_face:

3 Likes

4 Likes

Εκτος των αλλων, δευτερολεπτα πριν αρχισει αυτο το τραβηγμα, το γουρουνι (συγγνωμη γουρουνια) δεν κραταει απολυτως τιποτα με εκεινο το χερι. Αλλα ακομα κι αν ηταν το οπλο, οκ φυσιολογικο να το εχει στο χερι του και ακομα πιο φυσιολογικο ο αλλος να το παιξει ραμπο και να του το τραβαει οταν μαλιστα ειναι στραμμενο προς αυτον, αυτη ειναι η λυση γενικα αν απειλεισαι απο οπλο

Παλι sodom θα ακουσουν οι γειτονες

7 Likes