Ειδησεις απο την Ελλαδα (Part 1)

Λες και το 'ξερα!Χώσεεεεεεεεεεεε Αποστόλη!!! :lol:

Όλα τα λεφτά το γκρο πλαν με την επανασύνδεση μετά τις διαφημίσεις για να μας δείξουν μεταξύ μπογιάς και μέικ απ ένα μαύρο σημαδάκι στην μούρη της Λιάνας!:lol:

χωρίς να είμαι με το μέρος κανενός…ειναι ορθό αυτο που έκανε? δηλαδή ακομα βρίσκουν υποστιρικτεσ αυτοί οι άνθρωποι???:-k
οσο αντιθετεσ αποψεισ κι αν έχω με κάποιον δεν σημαίνει οτι θα τον δείρω είτε λέει ψευδή πράγματα εναντίον μου είτε όχι …#-o

κάτι τέτοια βλέπω κι σε συνδυασμό με την γενικότερη κατάσταση ντρέπομαι για την χώρα μου …:-s

“Ο Κασιδιάρης είναι Εκπρόσωπος Χτύπου της χρυσής αυγής”

“Όντως ήθελε Γκλέτσο εκεί μέσα. Ο Κασιδιάρης ακόμα θα έβγαινε από το στουντιο,σε τευχη.”

“Αναμένω με αγωνία την ανακοίνωση της Χρυσής Αυγής πως ο Κασιδιάρης ήταν σε άμυνα επειδή η Κανέλη του κράδαινε μία διαφάνεια Α4.” (που ομως το κανε ο αθεοφοβος ετσι?)

“Χαστούκια; O Κασιδιάρης; Αυτό το χρυσό παιδί; Πέφτω από τα σύννεφα. Και φαινόταν τόσο συμπάθητικός.”

“Ο Κασιδιάρης μάλλον αφηνίασε γιατί τον άγγιξε η Κανέλλη με τον ριζοσπάστη. Να τα λέμε αυτα”

Kλαιω με το twitter :lol::lol::lol:

Ρε τον μπουμπουνοκέφαλο! Αυτό που προσπαθούσαν εδώ και έναν μήνα οι δημοσιογράφοι, το κατάφεραν η Κανέλλη και η Δούρου μέσα σε δύο λεπτά!:lol: Θα τρίβουν τώρα τα χέρια τους πασοκ/ν.δ, που δεν έχασαν την ευκαιρία να βγουν και να μιλήσουν για δημοκρατία, αξίες και αρχές! :’) :’) :’) Άει σιχτίρ, ούτε ένας της προκοπής!

επιτέλους,αυτό το επίθετο έψαχνα όλο το πρωί, “μπουμπουνοκέφαλος”!

Η μπουμπουκοκέφαλος?:lol::lol:

Δεν υποστηριζω το ΚΚΕ.Αλλα σ’αυτες τις περιστασεις δεν χωρανε πολιτικες διαφορες.Ψοφο στους Φασιστες,τους αλητες και τους ψευτομαγκες.
ΣΤΑ ΤΡΕΝΑ ΡΕ ΚΟΥΦΑΛΕΣ:!:

Προς Storm, shadowking και ΣΙΑ: αν θέλετε να σας αναγνωρίζουν οι συνομιλητές σας ως δημοκράτες, κρατήστε σημειώσεις από το αποπάνω ποστ.

ε? [COLOR=“White”]…[/COLOR]

ας μην ανοιξουμε διαλογο εδω και γινει το θεμα μπαχαλο για τους συνηθισμενους λογους…

Κι εγώ αλλά και ο storm έχουμε πει ότι είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ (έτσι ακριβώς) το σκηνικό.

Storm επειδή το άλλο το κλειδώσανε, ο τρόπος που σου μίλησα ήταν για να σου καταδείξω με εμφανή τρόπο τη βλακεία του τύπου “η δημοκρατία δέχεται όλες τις απόψεις”.

Ακριβώς όπως εγώ δεν μπορώ να σε βρίζω ή να χειροδικώ εναντίον σου (το απαγορεύουν κάποιοι -δημοκρατικοί- νόμοι αυτό), έτσι και κάποια πολιτική οργάνωση με πρόγραμμα και δηλώσεις που καταφέρονται εναντίον κοινωνικών ή φυλετικών ομάδων δεν μπορεί να γίνει αποδεκτή σε μια δημοκρατία. Εν ολίγοις η πραγματική δημοκρατία δεν σέβεται όλες τις απόψεις, αντιθέτως μάχεται ακόμα και με τη βία όσους επιθυμούν να την καταλύσουν. Το γράφει και στο δημοκρατικό σύνταγμα της ελλάδας.

Τόση διάσταση που δώσατε στο όλο θέμα, δε δώσατε ούτε για τις φάπες του Κασιδιάρη! Έλεος…συνέβησαν και πιο σημαντικά θέματα σήμερα για να ασχοληθούμε από το να ασχολούμαστε με ένα τσούρμο βλάκες! Όλοι έφταιξαν λίγο-πολύ σε αυτήν την υπόθεση, αυτός όμως ξεπέρασε κάθε όριο με τις μαλακίες του -αναφέρομαι στο πρωινό! Αυτά…

:-k:-s???

λυπαμαι φιλαρακο αλλα ακομα και αν διαφωνεις εχω τις αποψεις μου…και αν ηθελες πραγματικα διαλογο θα το εκανες με διαφορετικο τροπο απο το να αναφερεις την μανα μου…το πιο ευκολο πραγμα ειναι να μιλας για μανες…εγω το θεωρω ελειψη επιχειρηματων…στα τοσα χρονια που ειμαι μελος δεν εχω βρισει κανεναν και ειμαι ανοικτος στο να συζητησω το οτιδηποτε.αν θεωρεις αυτο που κανεις μαγκια η δεν ξερω εγω τι αλλο δικαιωμα σου…εγω την δικη σου μανα οπως και ολων τον αλλων την θεωρω κατι ιερο…εσυ κανε οπως νομιζεις…

Μπράβο, άρα συμφωνείς μαζί μου ότι η δημοκρατία δε χωρά σεβασμό για όλες τις απόψεις.

Κατά τη γνώμη μου το πιο σημαντικό θέμα της ημέρας είναι το περιστατικό που έγινε στην Παιανία! Το γεγονός ότι η εγκληματικότητα έχει ανεβαίνει συνεχώς κ ότι φτάνει ο κόσμος να παίρνει το νόμο στα χέρια του γιατί νιώθει απροστάτευτος δε συγκινεί κανέναν από τους αρδ που μας έχουν πρήξει όλη μέρα με την κανέλη κ τον κασσιδιάρη!!!

Μεγάλη αλήθεια!