Ειδησεις απο την Ελλαδα (Part 1)

ναι τελοσπάντων, αφήσανε το ποστ που έλεγε για κρατικό γαύρο όμως :lol:

edit: νταξ κλαίω

E, κάποια συμφέροντα θα εξυπηρετούσαν κι αυτά τα ντοκουμέντα.

Τα βασανιστήρια με τα τσιγάρα εξυπηρετούν 100% τα συμφέροντα των καπνοβιομηχανιών. Άρα τα σχετικά ντοκουμέντα εξυπηρετούν αυτούς που προωθούν τις αντικαπνιστικές καμπάνιες!

shadowking δλδ ήτανε στημένη η σύλληψη? κρύβεται κάτι άλλο από πίσω? δεν έχουμε δλδ μια περίπτωση σύλληψης δημοσιογράφου επειδή δημοσίευσε κάτι που δεν άρεσε στην κυβέρνηση?

Τώρα θα τον μάθουμε μωρέ τον πράκτορα το Βαξεβάνη?

Στην επιφάνεια έτσι φαίνεται, αλλά μπορείς να είσαι σίγουρος?

Αυτό που προσπαθεί να μας πει ρε παιδιά ο shadowking69 είναι ότι ο Βαξεβάνης εξυπηρετεί συμφέροντα του ΣΥΡΙΖΑ ή/και θέλει να ρίξει την κυβέρνηση(αυτήν που ψήφισε ο φίλος μας για να μην έρθει το τέλος του κόσμου), δεν είναι προφανές;

Ακόμα και αυτή θα μπορούσε να είναι μια απάντηση.

Άρα δηλαδή δεν πα να κλέβει η ΝΔ, δεν σε πειράζει, αρκεί να μην είναι στην εξουσία ο ΣΥΡΙΖΑ. clap

Χαχαχα αυτό κατάλαβες?
Τεσπα, εγώ πλέον στα 30 μου (κι αυτά περασμένα) έχω μάθει να κρατάω πισινές και να μην τρώω ότι μου σερβίρουν, ίσως κάποια στιγμή μαθευτεί η αλήθεια ίσως και όχι, αν όντως έχει δίκιο ας πήγαινε σε εναν εισαγγελέα και ας έκανε την δουλειά του μετά.

Κάποιος να ενημερώσει τον BAN να εμπλουτίσει την υπογραφή του.

επρεπε να δημοσιευτουν τα ονοματα, ανεξαρτητως τι λενε εισαγγελεις και λοιποι γελιοι;
οι φατσες και τα στοιχεια των φρικιων και των πορνων καλως δημοσιευτηκαν;
τα στοιχεια για τα μωρα των αλλοδαπων καλως εδωθησαν;

Ξύπνιε, ας πήγαινε στον εισαγγελέα την λίστα και μετά ας την δημοσίευε αν ήθελε το καλό του τόπου. Και ασε τις ειρωνίες αν δεν γνωρίζεις. Γκεγκε?

Να πάει στον εισαγγελέα την λίστα για ποιον λόγο?

Στον εισαγγελέα, στην Βουλή, ας το πήγαινε κάπου να λυθεί το μυστήριο τελοσπάντων

σιγά μην την πήγαινε και στον μίκυ μυστήριο

κράτα μια πισινή για τα συμφέροντα που εξυπηρετεί ο μίκυ μάους, εκτός κι αν δεν έχεις περάσει τα 30 κι είσαι κι εσύ χάπατο.

Μεγάλε τέτοιες ατάκες ούτε ο Αρκάς ή μήπως είσαι εσύ από πίσω?!?!

βρε σαντοου…στο σαπιο το συστημα θα πηγαινε να καταδωσει τους σαπιους;

shadowking69, εμενα δεν θα μου δωσεις μιαν απαντηση;