Ειδησεις απο την Ελλαδα (Part 2)

“Μάλιστα, η διμοιρία των ΥΕΤ (ΜΑΤ) είχε μέτωπο προς την πλευρά των οπαδών του Άρη που δέχονταν την επίθεση”

Αψογη συνεργασία αστυνομιας-μπενταντιν ωστε να θρηνησουμε παλι καποιον να βγαλουμε πανια σαν το αλκη ζεις.

Γενικα ολο το σκηνικο περιεργο κ το ξαναλεω περα από οπαδικο/αθλητικο.

1 Like

Η-ΜΑΡ-ΤΟΝ!

5 Likes

σε αλλα νεα…αυτον γιατι τον αφηνουν εξω;

1 Like

Και σε κάποια άλλα νέα

1 Like

Η πλασιε των ιδιωτικων κολλεγιων εχει 1,5 εκατομμυριο καταθεσεις και 11 ακινητα και στην πολυκατοικια της της εκαναν εξωδικο επειδη χρωσταει 3,5 χιλιαρικα κοινοχρηστα. Φανταζομαι θα της τα πληρωσουμε καποια στιγμη.

6 Likes

Είχα ποστάρει αυτό πριν λίγες μέρες

4 Likes

9 Likes

Το τρόπαιο γράφει και το ποσοστό που πήρε…

1 Like

4 Likes

Ρε συ είναι όντως αλήθεια; Μήπως είναι φώτοσοπ; Δηλαδή αν όντως ισχύει μιλάμε για τεράστιο γκασμά και μέγιστο αλαζόνα.

@LedZep Καλά τα λέει ο Ανδρουλάκης νομίζω. Δεν ήμουνα σίγουρος στην αρχή τι πρεσβεύει για αυτό και ήθελα να βγει ο ΓΑΠ στις εσωκομματικές του ΠΑΣΟΚ.

1 Like

δεν ειναι φωτοσοπ το κυπελλακι, λογικα καμια υπεροχη θα του το πηρε και αυτος ο βλακας το κοτσαρε στο γραφειο του.

Εδω υπαρχει καναλι στο youtube Ο Πρωθυπουργός. που εχει και S U B S C R I B E R S ρε μ@λ@κες! :stuck_out_tongue:

3 Likes

Και αλήθεια είναι αυτό με το κύπελλο, και έκπληξη δεν προκαλεί.

6 Likes

Εντάξει ρε μαλακα ηρέμησε δεν είναι ο μονός πρωθυπουργός που έχει κανάλι αλλά και subscribers .

@bostonflesh Δεν είναι το πέναλτι βασικά ρε φιλέ. Εγώ πιστεύω ότι ο χοντρός γνώριζε για τις παρακολουθήσεις και τώρα εχει στραφεί εναντίον του. Στην συνέντευξη ο Μητσοτάκης μου φάνηκε τρομερά αγχωμένος και εκνευρισμένος. Και μόνο κάποιος να δει τα πρωτοσέλιδα των τελευταίων ημέρων από τα Νεα καταλαβαίνει τι δημοσιογραφία έχουμε στην Ελλάδα

ενταξει και συ μην αρπαζεσαι, τρολλαρω προφανως. :stuck_out_tongue:

Γιατί να αρπαχτώ ρε? :rofl:

και εγω ηρεμα το ειπα :slight_smile:

Μπα θα είναι άλλη μία ιδέα του επικοινωνιολόγου του, μετά την “αυθόρμητη” συνάντηση με Έλληνα ταξιτζή στο NYC κλπ

3 Likes

Η στροφη εναντιον της ΝΔ δεν ειναι τωρινη, αλλα υπαρχει εδω και καιρο στον ΔΟΜ. Οποτε ναι, ειναι πολυ πιθανο ο χοντρος να ειχε μαθει οτι ειναι υπο παρακολουθηση, αλλα ισως δεν ηταν απολυτα σιγουρος και απεφυγε τη φουλ επιθεση.

Θυμάμαι πρωτοσέλιδο από τα Νέα 1η Οκτωβρίου το οποίο έλεγε "Υποκλοπές τέλος’‘. Το προχθεσινό πρωτοσέλιδο ύστερα από την σύγκρουση Μητσοτακη-Μαρινακη ελεγε " Άπλετο φως στο θέμα των υποκλοπών’’ .