Ειδησεις απο την Ελλαδα (Part 2)

Ναι συμβαίνει γενικότερα (για άλλες χώρες δεν ξέρω). Ψηφίζει η Βουλή για το αν θα γίνει άρση ασυλίας στον εκάστοτε βουλευτή. Έχει γίνει κι άλλες φορές.

Τώρα για το Βελόπουλο ήξερα για αλοιφές για την καράφλα. Δεν ήξερα ότι πουλάει και κρέμες για τη στυτική δυσλειτουργία.

Πως το έχει ονομάσει; Στυτικόν;

1 Like

Καυλωτικόν

1 Like

Έχοντας ξεζουμίσει το “Άρης, Αρχηγός Των Ατάκτων” & διαβάζοντας τώρα τη συνέχειά του τρόπον τινά, το “Οι Άτακτοι”, είμαι βαθιά πεπεισμένος πως ο κάτωθι πέρα από κρεμασμένα αρχίδια σε κανά γιοφύρι θα ψαχνε να βρει και το κεφάλι του. Για τη δε ρώγα του, ούτε λόγος να γίνεται:

12 Likes

Ε είναι αγρότης, είναι και life coach.

Πολύτιμες συμβουλές από τον πρωθυπουργό :joy:

7 Likes

Οικονόμου: ‘Ιστορικό δικαίωμα’ η αίτηση Μητσοτάκη για αγροτική αποζημίωση 8.500 ευρώ (news247.gr)
Τα μπινελίκια δικά σας…

3 Likes

Να ρε αχάριστοι, για εμάς δουλεύει η κυβερνησάρα, μη μας λείψει τίποτα…

2 Likes

Παραιτήθηκε το σίχαμα. Κατηγορεί τον Ανδρουλάκη για δημαγωγία και λαϊκισμό :sweat_smile:

Λογικό αν σκεφτείτε ότι στις εσωκομματικές εκλογές του ΚΙΝΑΛ στήριξε την υποψηφιότητα του Λοβέρδου.

Τον περιμένει ο Κούλης με ανοιχτές αγκάλες. Εναλλακτικά υπάρχει και ο Τζήμερος.

1 Like

Πάλι;
Μας κακομαθαίνετε κύριε Κουλη, ακόμα δεν μας εχουν τελειώσει τα 40 ευρώ.
Και μάλιστα με αύξηση, μπορεί και 50 ευρώ αυτή τη φορά, ουάου!

3 Likes

Αυτο το σκηνικο τελευταια που αντι να κοβουν φορους, σου ερχεται η κεραμιδα πρωτα και μετα σου δινουν επιδοματακι για σοκολατακι ειναι τραγικο

13 Likes

Διαβασα και για την φαση με το τανκερ, με ενημερωσε ο Παντελης.
Που ζειτε ρε μλκς… :joy: :joy: :joy:

Κανα 2 χρονια πριν ειχαμε κατι τυπους εδω μεσα που ξεπλεναν Μητσοτακη, ετσι δεν ειναι?
Ουτε αυτοι εχουν να πουν κατι πλεον…

1 Like

Ζούμε σε μια χώρα που έτσι και αλλιώς είναι ΓΤΠ και επιπλέον ετοιμάζεται για εκλογές σε λίγους μήνες…
θα δούμε διάφορα τέτοια “επιδόματα”.

1 Like

:stuck_out_tongue_closed_eyes:

3 Likes

Η ιστορία με το τάνκερ (και για την όλη στάση μας στο θέμα της Ουκρανίας) είναι το φυσικό αποτέλεσμα του να έχεις: δύο ΝΑΤΟικές βάσεις μέσα στην χώρα σου, μια αμερικανοθρεμένη νομεκλατούρα, ένα υπουργικό συμβούλιο που 1 στους 4 αποφοίτησε από το Αμερικάνικο Κολλέγιο, και για πρωθυπουργό τον γιο του φέρελπι φιλελεύθερου πολιτικού που οι Αμερικάνοι προωθούσαν από το 1951 μέχρι που τον έφτασαν να γίνει πρωθυπουργός.

1 Like

Μάλλον το φυσικό αποτέλεσμα του να είναι σφουγγοκωλάριοι. Αν αύριο πχ οι Ρώσοι πάρουν τη θέση των ΗΠΑ, πάλι Θεοδόσηδες θα είναι.

1 Like

Κάπου υπήρχε θεϊκό βίντεο με Άδωνι να μιλάει για Πούτιν σαν θεό και πως η Ρωσία έπρεπε να μπει ευρωπαϊκή Ένωση, δεν ξέρω εάν το έχει κανείς.

Όντως είχαμε; :thinking:

Θυμάσαι κανένα nickname γιατί εγώ δεν θυμάμαι τίποτα.

Ή εσύ δεν θυμάσαι καλά ή εγώ έχω πάθει…

Κόβεται η Λατινοπούλου από τα ψηφοδέλτια της ΝΔ. Η σταγόνα που ξεχείλισε το ποτήρι ήταν η επίθεση που εξαπέλυσε χτες το βράδυ στη Δανάη Μπάρκα.

Επίσης δεν υπάρχουν σώματα-πρότυπα. Είμαστε ελεύθεροι να αποθεώνουμε όποιο σώμα γουστάρουμε.

4 Likes

@QuintomScenario 5.10 λεει ο Σπυρος (τόσο έχει), απλα για εντυπωσιασμο δεν λεει οτι ειναι ανα γαλόνι η τιμή…

χαχαχα

5 Likes

kyr-alekos-σήκωκαιπάτατο

1 Like