Ειδησεις απο την Ελλαδα (Part 2)

Από πότε ένας “ηγέτης” που τον έχουν βρίσει στην live TV με τον ρυθμό του seven nation army ως με μαντινάδα είναι το σύστημα;

δλδ τώρα ένας άριστος πριν πάει στον Βέρτη θα ακούει στη διαδρομή SOAD στη διαπασών;

Το είχα πει σαν μια (έστω πολύ ελάχιστη) πράξη αλητείας αυτό με το Snik, όχι αντισυστημικότητας.

Μου έχει λείψει το αλήτικο ροκ και η τελευταία αλήτικη μπάντα ήταν οι Oasis.

Έχω βάλει παράνομο αλκοόλ σε συναυλία και έχω καπνίσει μπάφο. Πόσο αλήτης είμαι?

9 Likes

Έχω κλέψει μισογεμάτο Gentleman’s Jack από το Alleycat.

2 Likes

εμένα μου είπε η μάνα μου να πάρω ζακέτα και δεν πήρα

16 Likes

δεν καταλαβαινω γιατι εκπλησσεστε με τον Serj. Δεν υπαρχει εβδομαδα που να μην λεει κατι για την Αρμενια και η ομιλια του Μητσοτακη ηταν σχετικα με Τουρκια/Ερντογαν

6 Likes

Έχω πιει κόκα κόλα σε ταβέρνα την οποία αγόρασα από περίπτερο στο 1/3 της τιμής (ήμουν 20 χρονών)

1 Like

Ένα εφηβικό καλοκαίρι διακοπών, άλλαξα ρούχα με τον δίδυμο αδελφό να με βγάλει από τη δύσκολη θέση με τη μουρμούρα μιας Καλαματιανής. Double αλητεία.

4 Likes

Κατάφερα να ακούσω όλο το live after death παρολο το τελικιασμα του φλωρομετρου

1 Like

Εβδομαδα ειναι πολυ. Καθε δευτερη μερα εννοεις. Κι εμενα μου φαινεται παραξενη ολη αυτη η εκπληξη, πολυ προσφατα χρησιμοποιησε τα tweet του Κουλη για να γραψει σε story “do you see a patern?”. Φυσικα, εννοουσε οτι τα ιδια εκανε η Τουρκια στην Αρμενια, αρχιζοντας με ρητορικη και τελικα κανοντας επιθεσεις μεσω Αζερμπαϊτζαν.

Ακριβώς.
Ο Serj δεν “αποθέωσε” τον Κούλη, σε μια ομιλία του αναφέρθηκε.

Σταν εφηβεία μου εχω κλέψει πάμπολλα Playboy, Penthouse κτλ μέσα σε αυτά και τα τευχη με Pamela και Cindy Crawford και ποτέ δεν με έπιασαν.

1 Like

F Irst Half American Football GIF - F Irst Half American Football Not Gonna Lie - Descubre & Comparte GIFs

Φχιου, τελικά δεν ήμουν ο μόνος! Κατά μία έννοια νιώθω μια ανακούφιση.

3 Likes

Μαλλον εσεις δεν τον πιασατε!

3 Likes

Ολοι επαναστατες τελικα εδω μεσα.
Εγω οποτε παιζω μπαλα δεν κανω ποτε προθερμανση πριν και τεντωμα μετα.

Για ποιον λέτε?

Η απαντηση μου ειχε σωστο παραληπτη (JTN), αλλα λαθος quote (bostonflesh). Μιλουσα(με) για τον Τανκιαν. Δεν ξερω σε ποιον αναφεροταν ο boston στη (λανθασμενη μου) παραθεση.

Θα σέβεστε, εμείς στα 13 σκάγαμε 5 σε ένα περίπτερο, οι 4 ψώνιζαμε για αντιπερισπασμό και ο ένας έκλεβε πορνοπεριοδικα σε μεγάλο βαθμό επειδή ντρεπομασταν να τα αγοράσουμε πόσο αλητεζ και ΤΡΑΠ ειμασταν

8 Likes

Και μεις μικροι κλεβαμε private και τετοια, μετα μεγαλωσαμε και κλεβαμε forest με cd και μπιρες, παγωτα κτλ. Ευτυχως μια φορα μιας πιασανε και τα κοψαμε

3 Likes