Ειδησεις απο την Ελλαδα (Part 2)

Παρολο που ειναι αθλητικο θεμα , θαυμαστε για ακομα μια φορα συμπεριφορες…https://www.sport24.gr/football/sokaristikes-kataggelies-apo-ton-antoyan-lemari-gia-tis-synthikes-poy-synantise-ston-panileiako.9910284.html

Live your myth in Greece
Impossible is nothing
(εκτος απο τα να παρεις τα χρηματα σου)

1 Like

Λίγο άσχετο αλλά και σχετικό… χτες για να περάσει η ώρα χώθηκα βαθιά στο τουίτερ κάνοντας το ένα κλικ μετά το άλλο και βούτηξα μέσα στα έγκατα των χουντικών/βασιλικών/ρατσιστών/ναζιστών. Δεν μπορώ να πω ότι έπεσα από τα σύννεφα αλλά η αλήθεια είναι ότι όλα τα κύτταρά μου πνίγηκαν στον εμετό.

Που βρίσκονται όλοι αυτοί; Μένουν σε διπλανές πολυκατοικίες; Έχουν μαγαζιά; Έχουν παιδιά;

Το θλιβερό και αστείο ταυτόχρονα είναι ότι αυτή την κυβέρνηση που μας έχει φτάσει στο αμήν, οι συγκεκριμένοι τύποι την κράζουν από την ανάποδη… θεωρούν τον Κούλη μας, τον Πλεύρη μας και τον Βορίδη μας κομμουνιστές :sweat_smile:

O Trannos απουσιάζει, παρακαλώ καλέστε αργότερα !! :sweat_smile:

@g0dslayer τις προάλλες σε τηλεοπτική του εμφάνιση ο Μπογδάνος χαρακτήρισε τη ΝΔ ως κεντροαριστερό κόμμα. Ο Τζήμερος, πρόσφατα κι αυτός, χαρακτήρισε το Μαξίμου ως… Μαρξίμου. Οπότε δεν μου κάνει εντύπωση αυτό που λες.

Επίσης για να τελειώνουμε με τους Κούλη-Βορίδη που τους έπιασε ο πόνος για το… φασισμό, εξαιρετικό αρθράκι που λέει τα πράγματα όπως ακριβώς είναι.

1 Like

10 Likes

Τώρα είναι αλλιώς όμως. Είναι πιο ποιοτικό

1 Like

Πλοίο ελληνικών συμφερόντων με σημαία Τόγκο και 4,5 τόνους κοκαΐνη πιάστηκε στην Τενερίφη.
Ρε ποιος να είναι ιδιοκτήτης…

5 Likes

Το σκέφτηκα κι εγώ… :thinking:

1 Like
2 Likes

Κάπου βαθιά μέσα λέει αυτό

«Η υπόθεση δεν έχει να κάνει με το πραγματικό μέγεθος του ελλείμματος του 2009», λέει στο inside story ο Νίκος Στρόμπλος, ο οποίος ήταν παρών στη συνεδρίαση του Αρείου Πάγου την περασμένη Δευτέρα. «Αυτά έχουν κριθεί». Δείχνοντας γιατί επιμένει, πάντως, σχολιάζει την ιδιαίτερα προβληματική κατάσταση που επικρατούσε στη δημόσια διοίκηση πριν το 2010 και σημειώνει ότι θα ήταν αδύνατο για τη στατιστική υπηρεσία να αντιμετωπίσει τα δομικά ζητήματα που ανέκυπταν εξαιτίας των ελλιπών στοιχείων που παραλάμβανε. «Στις συνθήκες αυτές, να δω πώς θα έβγαζε άκρη ο κ. Γεωργίου – ή οποιοσδήποτε», σημειώνει.

Υψηλόβαθμο στέλεχος της ΕΛΣΤΑΤ λέει πως δεν μπορούσαν να κάνουν τη δουλειά τους λόγω ελλιπών στοιχείων και παραποιούσαν τα νούμερα, αλλά ντάξει μωρέ έχουν περάσει 15-40 χρόνια κλαιν

4 Likes

Επενδυτική βαθμίδα :clown_face:

Πριν 3 μέρες: Ο δημοσιογράφος Πορτοσάλτε προτρέπει τον κόσμο να δώσει 36% στη ΝΔ για να μην μπει η χώρα σε περιπέτειες!

Και ερχόμαστε σήμερα στη συνέντευξη Κούλη. Ο οποίος μεταξύ άλλων ξεφούρνισε την… επενδυτική βαθμίδα!

Με λίγα λόγια, ψηφίζουμε όλοι Μητσοτάκη στις εκλογές για να μην μπει η χώρα σε περιπέτειες και να πάρουμε επενδυτική βαθμίδα! Αν γινόταν να καταργούσαμε και τις εκλογές ακόμα καλύτερα βέβαια.

Κι εδώ το σχόλιο Πουλή-Καμηλαλη που με φοβερό χιούμορ (το έχω δει ήδη το συγκεκριμένο απόσπασμα 5 φορές) πετσοκόβουν Μητσοτάκη.

Δείτε από το 29:00 και μετά, είναι τέλειο!

2 Likes

Το ειδα εγω, αρα θα το δειτε κι εσεις, συγγνωμη προκαταβολικα.

Το ανεβασε ο Gordon Blacksmith με τιτλο “Ο Γκασματρον” και απλα εκλαψα.

18 Likes

Γελαω και ταυτόχρονα καταπίνω λίγο εμετό που ανέβηκε προς τα πάνω

4 Likes

Όλα δείχνουν πρόταση μομφής από τον Τσίπρα για τις παρακολουθήσεις.

Dude, το σχόλιό μου ήταν περσινό ξργ, τι σκάψιμο ήταν αυτό

Χεχε κάνω κάτι τέτοια κουλά ενίοτε, μην παρεξηγείς! :slightly_smiling_face:

Σατανά, σαν αυτό το κουλό στο άλλο topic που μας έβαλες να μαντέψουμε τον Scott Ian.

1 Like

:stuck_out_tongue_winking_eye:

Κανονικά έπρεπε να απαντήσεις σε 8 μήνες

1 Like