Ειδησεις απο την Ελλαδα (Part 2)

13 Likes

Ολόγραμμα Άδωνι > Ολόγραμμα Dio

(γνώμη μου)

1 Like

Κατάντια και ξεφτίλα!

1 Like

Αναπτυξη λέγεται ρε πλεμπαίοι

7 Likes

Αυτό δείχνει την απαξίωση του θεσμού του εκπαιδευτικού, χρόνια τώρα. Δεν τους νοιάζει αν θα έχουν δάσκαλο τα παιδιά τους και πού θα μείνει αυτός, αλλά πόσα θα βγάλουν από την τουριστική σεζόν, γιατί και τα παιδιά τους σκοπεύουν να τα βάλουν να κάνουν το ίδιο. Ήδη οι περισσότεροι εκπαιδευτικοί δεν δηλώνουν καν αυτά τα νησιά για ν’ αποφύγουν αυτή την κατάσταση.

7 Likes

Μπορει τα παιδια τους να ειναι στουρνοι, αλλα τουλαχιστον θα συλλαμβανουν κρετινους οπως ο Μαγκουαηρ.

EDIT: καλα εκαναν και νοικιασαν ξενοδοχειο για τους αστυνομικους. Επρεπε να προηγηθουν οι δασκαλοι και οι γιατροι, ομως.

9 Likes
2 Likes
3 Likes

Ρόκυ εσύ;

https://fb.watch/koVOi27eoz/

7 Likes

Απο τα χειροτερα πραγματα που εχω δει ποτε.
Δεν ξερω τι ειδους ανθρωπομορφα τερατα ψηφιζουν τετοιο σιχαμα.
Και δε θελω να ξερω.

2 Likes

Επειδή ποτε δεν άνοιξα fb, τι είδες; Το human centipede με πολιτικούς;; :joy:

Φοιτητικές εκλογές

1 Like


:sweat_smile:

1 Like

Άσε που δεν ξέρουν καν να μετράνε για να παραδεχτούν μία μεγάλη ήττα που δέχτηκαν στις φοιτητικές εκλογές.

2 Likes

Οχι οτι περιμενα κατι καλυτερο απο τους γιδοπολιτες του γιδοτοπου.

9 Likes

Όλα τα κουτάκια τικάρει το βίντεο.

Ο “ψηφίζω ότι μου πει η οικογένεια” που έχει κάποιον/κάποιους βολεμένους από ένα κόμμα και συνεχίζει την “παράδοση”

Ο “Δεν ξέρω δεν με νοιάζει αχαχουχα” το κλασικό πιτσιρίκι που νομίζει ότι το να μην ξέρεις είναι κουλ και ετζυ

Και τέλος ο “Δεν είμαι ρατσιστής αλλά…” που μετά απ αυτό λέει κάτι ρατσιστικό

Και εγώ στο γυμνάσιο/λύκειο έτσι σκεφτόμουν με την λογική πως η πολιτική είναι βαρετή και οι πολιτικοί κλέφτες. Η πολιτική συζήτηση με κουράζει ακόμα και την αποφεύγω αλλά κατάλαβα αμέσως πως η αποχή δεν είναι λύση. Γκρινιάζουμε ότι είναι όλο τα ίδια σκατά και απέχουμε; Δεν βγάζει νόημα. Καλά αυτοί που δεν έχουν μια στοιχειώδη πολιτική αντίληψη (κανά 2 βασικά μωρε όχι την διαφορά αριστεράς με λίγο πιο πολύ αριστεράς) άκρως επικίνδυνοι

Αυτοί που παίρνουν γραμμή απ το σπίτι είναι ο λόγος που τα τελευταία 50 χρόνια πάνω απ τα μισά μας κυβερνάνε 3 οικογένειες λες και έχουμε royal family ξέρω γω

14 Likes

Αν ισχύει αυτό που λέει ο Vibrator, ότι δηλαδή δεν κόβει κανέναν από τα βίντεο και βάζει όλους αυτούς με τους οποίους μιλάει, το συγκεκριμένο βίντεο είναι λόγος μετανάστευσης. Μιλάμε για σκουπίδια της κοινωνίας, και δεν υπερβάλλω.

3 Likes

Αν κρίνω από τις απαντήσεις για το τι πολίτευμα έχουμε, αυτά τα παιδιά είναι χαρακτηριστικό παράδειγμα ημιμάθειας. Από το σχολείο πέρασαν απ’ έξω. Πέρα από αυτούς που έχουν επιλέξει κάτι μόνοι τους, είναι τραγικοί αυτοί που ψηφίζουν ό,τι τους πουν οι γονείς τους. Αυτοί μας έχουν πάρει στην πλάτη τους και τραβάμε ό,τι τραβάμε.

3 Likes

Το σπίτι έχει ακόμα μεγαλύτερο ρόλο σε αυτή την κατάντια.

Σε άλλα νέα:

2 Likes