Ειδησεις απο την Ελλαδα (Part 2)

Ο Μπογδάνος ακόμα δεν μπορώ να καταλάβω αν είναι τόσο μεγάλο φασισταριό η απλά εντελώς στόκος. Προφανώς ανήκει και στις 2 κατηγορίες λίγο ως πολύ αλλά η συμπεριφορά του παρα είναι αλλοπρόσαλλη ώρες ώρες σε βαθμό που δεν ξέρω που πρέπει να τον κατατάξω.

Οποιοσδήποτε άλλος στη θέση του με αυτή την συμπεριφορά θα είχε ως στόχο την δημιουργία νέου πολιτικού κόμματος, με την παρουσία του στην ΝΔ να λειτουργεί ως διαφήμιση. Αλλά δεν είμαι και τόσο σίγουρος για αυτό εδώ. Βλέπω να γράφουν πως ήταν αναμενόμενο ακόμα και από τον ίδιο του. Ήταν για τους περισσότερους, αλλά δεν είμαι σίγουρος αν ο ίδιος του όντως το περίμενε.

Περισσότερο μου δίνει την εντύπωση πως ανήκει σε ψυχιατρική κλινική από ότι σε καμιά Χρυσή Αυγή.

1 Like

Θεωρώ ότι απλά πατάει στο playbook του Τραμπ. Δεν είναι ο μόνος.

7 Likes
3 Likes

Είναι και φασίστας και ηλίθιος και σοβαρή κλινική περίπτωση.
Είναι απλά ο Μπογδάνος.Ενα γελοίο υποκείμενο.

7 Likes

Τι άτυχος αυτός ο Φουρθιώτης, καλύτερα να είχε κάτσει λίγο παραπάνω στη φυλακή.

1 Like

Καλά ρε τρεντάρει πρώτο-πρώτο το μαζί σου Ηλία στο twitter?

Ναι…

1 Like

Τη βλέπω για early promotion σε VP of investors affairs

3 Likes

Μην πιάσει δουλειά ένας άνθρωπος κι η εταιρεία στην οποία έτυχε να τρουπώσει πάρει ένα μεγάλο έργο από τον γονιό του, αμέσως να ψάξετε φαντάσματα πίσω από συμπτώσεις. Τι τύποι είσαστε εσείς…

10 Likes
1 Like

Επιλεκτική ταχύτητα αντίδρασης της “δικαιοσύνης”:

2 Likes

Πάντως φαίνεται η ΑΔΕΔΥ θα συνεχίσει

Απεργία Δευτέρας: Δεν ισχύει πρόστιμο 3.000€

Σημειώνεται ότι το πρόστιμο των 3.000€ δεν ισχύει για την απεργία της Δευτέρας , καθώς πρόκειται για 24ωρη απεργία και όχι για απεργία-αποχή.

Σύμφωνα με την ΑΔΕΔΥ, καμιά σχέση δεν έχει αυτή η απεργία με την αγωγή Κεραμέως .

Όπως υπογραμμίζει ο ΠΑΣΑΔ , δεν ισχύει ότι «οι παραβάτες θα πληρώνουν πρόστιμο 3.000€» , καθώς αυτό δεν αφορά την απεργία της Δευτέρας ., αλλά τη τη διαδικασία που ακολουθούνταν ως τώρα .

2 Likes

Η 24ωρη απεργία της Δευτέρας ισχύει κανονικά. Το τριχίλιαρο ισχύει, από ότι κατάλαβα, για την απεργία-αποχή που είχαν προκυρήξει αρχικά ΔΟΕ-ΟΛΜΕ (και είχε βγει πρωτόδικα παράνομη μετά από προσφυγή υπουργείου) και στη συνέχεια η ΑΔΕΔΥ για να καλύψει την ΟΛΜΕ (και βγήκε πάλι παράνομη σε χρόνο dt).
Αυταρχισμός στο μεγαλείο του!

Ενώ συμμετείχα μέχρι τώρα στην απεργία-αποχή και έλεγα να μην απεργήσω Δευτέρα για δικούς μου λόγους (και οικονομικούς), τώρα φουλ απεργία τη Δευτέρα με τα καθίκια που μπλέξαμε!

5 Likes

244827787_264473208916968_1112334475354375678_n

1 Like

Μαλλον προτιμουν φρεγατες απο αναδρομικα!

9 Likes

13 Likes

Τον Αύγουστο τα μπάνια του λαού, τους υπόλοιπους 11 μήνες τα μπάνια του Κούλη…

10 Likes
3 Likes

6 Likes

https://www.real.gr/politiki/arthro/petsas_gia_plimmyres_se_euboia_min_tis_syndeoume_me_ta_kamena_oi_zimies_einai_sti_thalassa-775558/

Όχι ρε…Καμία σχέση !!! Έτυχε… Ευκαιρία να τα φτιάξουν σωστά αυτή τη φορά…

2 Likes