Ειδησεις απο την Ελλαδα (Part 2)

3 Likes

Γελοία μέτρα, γελοία κυβέρνηση. Πάμε για χαλαρό καφεδάκι στην εκκλησία που μπαίνουμε ελεύθερα

7 Likes

Φίλιο γιουχάρισμα

4 Likes

Τόσο δύσκολο σου είναι να τα φέρεις βόλτα ΜΟΝΟ για τις 2 επόμενες κρίσιμες εβδομάδες δλδ;

2 Likes

Αυτό το καθημερινό " οι επόμενες δύο εβδομάδες θα είναι κρίσιμες" μου θυμίζει το “η κατάσταση της υγείας του πρωθυπουργού παραμένει σταθερη” για όσους (γέροντες) το θυμούνται

4 Likes

Τότε βέβαια βγήκε από το νοσοκομείο. Εμάς δε βλέπω να τα καταφέρνουμε. Πραγματικά τόσο μίσος για ανθρώπους δεν πρέπει να έχω ξανανιώσει

4 Likes

Για τον Αντρέα λες;

1 Like

Ναι, το καθημερινό σκηνικό στην τέντα που είχαν στήσει στο Ωνάσειο

1 Like

https://www.gazzetta.gr/plus/2057512/adianoiti-apantisi-adoni-gia-eleytheras-stis-ekklisies-tha-kaname-elegho-tin-ora-tis

Ε, μα πες τα ρε Μπουμπούκε !!! Βάλε τα πράγματα σε μια τάξη !!!
ΤΨΡΜ !!!

2 Likes

Μέτρα παντού εκτός από εκκλησίες. Παπάδες χωρίς καν τεστ. Ύστερα κράζουν τους φανατικούς μουσουλμάνους χαχαχα. Ελλαδαρα είσαι τρέλα

7 Likes

Ελλαδιστάν από τη μία όσον αφορά το κράτος, χριστιανοταλιμπάν από την άλλη όσον αφορά σημαντική μερίδα συμπολιτών μας…

4 Likes

Ελλαδάρα είσαι μία και γαμώ τη μπαναγία

4 Likes

Παμε για 16,5 χιλ νεκρούς και να τι αφορά τον…

2 Likes

Νταμπλ ποστ αλλα δε γινοταν αλλιως

14 Likes

1 Like

Γιατι να αναψει κερι γαμω το χριστο και τη μπαναγια

4 Likes

4 Likes

Παιδιά αυτή ειναι η κωλοχώρα μας. Πρέπει να το καταλάβουμε πως κι εμείς είμαστε μειοψηφία, έχουμε κάνει ενα echo chamber (κι εδώ).

Περιβαλλόμαστε από φασισταριά, ρατσιστές κι εν γένει απαίσιους ανθρώπους, με μόνο κίνητρο το βόλεμα και το προσωπικό κέρδος. Καμία κοινωνική συνείδηση, κανένας σεβασμός στο διπλανό μας. Μια ατελείωτη σαπίλα απλά. Γι’αυτό και κουράδες σαν τον Μητσοτάκη και όλη την ακροδεξιά κομπανία κάνουν πάρτυ και μας γλεντάνε μες στα μούτρα μας.

25 Likes

Από Σάββατο θα περάσουμε υπέροχα. Σκέφτομαι πως πρέπει να ζητάω πιστοποιητικό/ταυτότητα από κάθε πελάτη και με ζώνουν τα φίδια. Εγγυημένα τσακωμός και μπινελίκι με κάθε δεύτερο πελάτη που αδυνατεί να καταλάβει πως δεν βγάζω τους νόμους εγώ (και που δεν έχει πάει να κάνει ένα γαμημένο εμβόλιο, νισάφι πια). Τεράστιο άγχος, σίγουρα δεν θα μου (μας) βγει σε καλό. Meanwhile, στα σούπερ μάρκετ που πλέον είναι πολυκαταστήματα και σαφώς πουλάνε και προϊόντα που εμπορεύομαι (όπως και προϊόντα που εμπορεύονται πολλά άλλα καταστήματα) δεν θα υπάρχει κανένας έλεγχος. Τέλεια θα πάει αυτό.

12 Likes

Πάρε έναν παπά στο μαγαζί να κάνει θεία κοινωνία. Problem solved.

13 Likes