Ειδησεις απο την Ελλαδα (Part 2)

Αυτη η φωτο ειναι 3 χρονια πριν.

1 Like

Στο Μαραθώνιο για να δηλώσεις συμμετοχή ήθελε και πιστοποιητικο εμβολιασμού ή νόσησης

2 Likes

ζητώ συγνώμη από το φόρουμ, έπεσα θύμα παραπληροφόρησης :disappointed_relieved:

@nikosp σύμφωνοι, απλά το ίδιο εύκολα κολλάς και εμβολιασμένος να είσαι… στη δουλειά μου όλοι εμβολιασμένοι είμαστε και έχουμε ήδη 3 περιπτώσεις που κόλλησαν και μετά κόλλησαν και όλη τους την οικογένεια και πάει λέγοντας…

1 Like

Lol εκείνος ο ανεκδιηγητος ο Μπαλάσκας έκανε δήλωση ότι οι αστυνόμοι (sic) δεν είναι υποχρεωμένοι για εμβολιασμό, τελεια και παύλα.

Χαχα, αύριο θα φταίνε τα τρολ του διαδικτύου

2 Likes

download

einstein_1934_top

Είναι ασύλληπτο το πόσα πράγματα έχουμε καταφέρει να κατανοήσουμε, μόνο περηφάνια

8 Likes

Δεν υπάρχει τίποτα πιο manmade από οικονομικά συστήματα και πληθωρισμό και ελεύθερη αγορά εντωμεταξύ. Του γαμω ότι έχει

8 Likes

Αφού υπάρχει ολόκληρο νήμα για τον πανίβλακα, γιατί μολύνουμε το παρόν νήμα με τον πανηλίθιο;;;

6 Likes

Ξημέρωσε 17Νοεμβρη με Άδωνι, Βορίδη και Πλεύρη υπουργούς

10 Likes

Ο ένας λέει πως το “Πολυτεχνείο θα έπρεπε να διδάσκεται με σιωπή και σεβασμό” & «Δεν είναι η Αριστερά το Πολυτεχνείο» (Πορτοσάλτε).
Ο άλλος λέει “το Πολυτεχνείο δεν είχε πολιτικό πρόσημο” (Αθανασίου - ΝΔ)
Ο άλλος λέει πως δεν υπήρχαν νεκροί μέσα στο Πολυτεχνείο αλλά στους γύρω δρόμους και παράλληλα διαβάζει τις επιστολές του Παττακού (Άδωνις)

Όλα καλά…

7 Likes

Αυτό συγκεκριμένα είναι αλήθεια, αλλά δεν ισοδυναμεί με το “δεν υπήρχαν νεκροί στο Πολυτεχνείο”. Μια χαρά νεκροί υπήρχαν, δεν έχει σημασία αν τους σκοτώσανε μέσα ή έξω από τον χώρο. Ήταν νεκροί που σκοτώθηκαν από τη χούντα κατά τη διάρκεια εκείνων των ημερών, τέλος.

8 Likes

Προφανώς…Αλλά το ύφος του και το παρελθόν του δεν υποδηλώνει αυτό που λες (και ισχύει δλδ)

2 Likes

Εννοειται. Δεν επιχειρω να ξεπλυνω τον συγκεκριμενο αρχιξεφτιλα.

2 Likes

Το ξέρω. Άλλωστε ο συγκεκριμένος δε νομίζω να μπορεί να ξεπλυθεί από κανέναν με τόσα που έχει πει όλα αυτά τα χρόνια !!! :slight_smile:

2 Likes

Έχει πει ΤΑ ΠΑΝΤΑ, καθώς και τα αντίθετά τους :joy:

2 Likes

Τέρμα cringe

Το Ιραν της Ευρωπης ειμαστε… Εδω πλεον θα ρωτας τις σωστες ερωτησεις αλλιως θα τρως πετρες. Κουλη ντροπη!

5 Likes

Καλημέρα σε όλους τους συμπολίτες μου !!!

2 Likes

Δίκιο έχει ο σκερτσαρος. Δε νομίζω να έχουν γίνει έρευνες σε γουρούνια

14 Likes

Κι όμως δεν είναι καλά διαβασμενος, και οι μπάτσοι πρέπει να εμβολιαστουν

1 Like

Αν ντυθεί κάποιος αστυνομικός τις απόκριες μεταδίδει τον ιό; Μπορεί κάποιος να ρωτήσει τον Σκέρτσο;

2 Likes