ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ party @Candela

Την επόμενη Παρασκευή 24 Απρίλη , θα παίξουμε τα πάντα όλα στο ροκ μπαρ Candela(δίπλα στο μετρό της ΔΑΦΝΗΣ). Έμφαση θα δοθεί στους τιτανοτεράστιους Kyuss, στους πανμέγιστους Black Sabbath , στους θεούς ACDC και στους τι να λέμε τώρα Grand Funk Railroad. Γενικά θα παίξουμε τα πάντα όλα, μιας και φέτος δεν είχαμε τις καθιερωμένες stoner Τρίτες. Περισσότερες πληροφορίες σύντομα. Cheers!

Το ρεζερβέ μου τραπέζι, θέλω να έχει πάνω ένα Jack και μια φώτο του Bon Scott. Ευχαριστώ…

Μάλιστα κύριε Ζάρκα. Εκρατήθη. Πρώτο τραπέζι πίστα με άμεση δυνατότητα επιλογής κομματιών.

παιδια το μαγαζι ειναι κυριλε; γιατι θα φερω μαζι τη κοπελα μου που ακουει απλιφτιν.

Το μαγαζί είναι απλιφτιν ναι . μπορείς να φέρεις όποιον θέλεις άφοβα.

οκ θα μαζεψω τη παρεα μου και τα σαξοραλα τους και θα περασουμε να πιουμε τζοηνιεικολα.
το βρισκουμε ευκολα;

Το μαγαζί να ούμε είναι δίπλα στο μετρό της Δάφνης. Αλκμήνης η οδός. είναι ένα στενάκι κάθετο στην Βουλιαγμένης και Ηλιουπόλεως. Όπως βγαίνεις από το μετρό , καβαλάς την Βουλιαγμένης και πας προς Αθήνα. Ε είναι το 4ο στενό. Μαγεία!!!

θα μπερδευτω σιγουρα. τι ωρα αρχιζει;
ειναι και οι tragedy την ιδια μερα =|

Είναι πανεύκολο ρε μην αγχώνεσαι. Ποιοι tragedy τώρα. …ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ πάρτυ λέμε :p. Ε κατά τις 9 θα είμαστε εκεί ready and willing.

τι ποιοι tragedy βρε ζουγκλε; εχουμε πει στηριζουμε diy(επειδη δεν παιζει φραγκος) και ποσο μαλον οταν ερχεται η πιο πολυφορεμενη μπαντα κραστ -μετα τους disfear- για λαηβ. ενω οκ kyuss λιωνουμε κατακορον και δεν προκειται να τους δουμε και λαηβ. μια χαρα γαματα λεω οτι θα ειναι, αλλα προεχουν τα λαηβς =Ρ
ο μπαν τι λεει; θα περασει;

Α οκ δεν ήξερα τους tragedy συμπάθα με. :stuck_out_tongue:
Ο μπαν δεν ξέρω. θα τον ρωτήσω αύριο :!:

Παιδιά ξεχνιέστε. Εγώ εκείνη την ώρα θα βλέπω Cathedral να πούμε και Saint Vitus και Colour Haze.

Σκότωμα θέλεις εσύ. ήταν ανάγκη να μας το υπενθυμίσεις?

μα τα εχουμε πει. οτι θα χασει το αεροπλανο για ολλανδια.

Ban σου εύχομαι να είσαι tHIRSTY AND MISERABLE στην ολλανδία :stuck_out_tongue:

Παντως Tragedy απο κει που ειναι να μεταφερθεις στη Δαφνη δεν ξερω…Αναλογα τι ωρα θα τελειωσει/…

Τηλεμεταφορά ρε μην ψαρώνετε. Με το που φτάσετε , έρχεστε στον πάγκο, μου λέτε το συνθηματικό, σας κερνάω τεκίλες και βάζω το Brainstorm από mOnster magnet για να ισιώσετε :stuck_out_tongue:

candela δεν λεγανε μια κοπελα απτο πρωιμο τσικιτιτας?

Και ενα ακραιο back της Ρομα, οταν ειχαμε παρει το scudetto back in 2001

“You drank all your booze and half of mine,
Won’t you carry me home…”