Party rocking.gr@Hard Rock Cafe, 18/10

Αντιγράφω από την κεντρική μας…

Κάτι είχατε διαβάσει στα νέα του rocking.gr. Κάτι είχατε ψιλοϋποψιαστεί. Κάτι είχατε ακούσει να διαδίδεται, ως φήμη, στα rock στέκια της πόλης. Ήρθε η στιγμή να σας το ανακοινώσουμε και επίσημα…

Σας προσκαλούμε στο πρώτο party του rocking.gr στο χώρο του Hard Rock Cafe!

Αφού πέρασε το καλοκαίρι και οι συναυλίες, ο Σεπτέμβρης και η εξεταστική, η χρονιά αρχίζει με πολύ rock από το πρώτο rocking.gr party της season και το πρώτο rocking.gr party ever, στο Hard Rock Cafe; της Αθήνας.

Πάρτε λοιπόν τους φίλους σας, τις φίλες σας, το αγόρι ή την κοπέλα σας και ελάτε το Σάββατο, 18 Οκτωβρίου στον τρίτο όροφο του Hard Rock Cafe! Εκεί θα σας περιμένουμε, όλη η συντακτική ομάδα του rocking.gr, για να γνωριστούμε ή να τα ξαναπούμε, να πιούμε και να διασκεδάσουμε, υπό τους ήχους rock μουσικής από όλες τις δεκαετίες και όλα τα παρακλάδια.

Στα decks οι συντάκτες του rocking.gr θα παίζουν από τις 9 και για έξι ώρες ασταμάτητα rock και rock και ακόμη περισσότερο rock?

Ας συνοψίσουμε λοιπόν:

Ημερομηνία:
Σάββατο, 18 Οκτωβρίου 2008
Διεύθυνση: Hard Rock Café Athens, Φιλελλήνων 18 , Σύνταγμα
Ώρα: από τις 9 μ.μ. και για έξι φρενήρεις ώρες
Μουσική: Rock. The whole rock and nothing but the rock!
Είσοδος: Ελεύθερη

Σας περιμένουμε!

Για περισσότερη ενημέρωση για τα parties του rocking.gr καθώς και για όλες τις μεγάλες κυκλοφορίες, αφιερώματα, live reports και συνεντεύξεις, μπορείτε να ενημερώνεστε και από το myspace και facebook profile του rocking.gr.

Myspace: www.myspace.com/rockinggr
Facebook group: rocking.gr

Θα έχει μπαλόνια και καραμούζες?

χμ …μπορει να περασω !

Αν τα καταφέρω να ξεφύγω λίγο από δουλειά κλπ., και να κάνω ένα ταξιδάκι - αστραπή, θα έρθω σίγουρα! :smiley: 8)

ειναι δυσκολη περιοδος για να κατεβω…:frowning:
να περαστε τελεια!
αντε κ καντε κανενα κ εδω στο σαλονικα

Να κλεισουμε κανα 2 παγκακια αν ειναι κατω στο Λ.Πυργο για να μεινει και χωρος αν ρθει κανενας τελευταια στιγμη!:stuck_out_tongue:

Παίζει να έρθω κι εγώ, αν ψήσω την παρέα (όχι, που δε θα θέλουν!!) :stuck_out_tongue:

πω αυτά είναι. Σκατά, θα με μαζεύει ο Davidian πάλι, και εγώ θα μαζεύω τον Davidian.

Sorry ενώ θα θελα τρελά να έρθω δεν μπορώ.:frowning:
Θα τα πούμε στο επόμενο…
Μακάρι να γίνει σύντομα.:slight_smile:

Σάββατο και Κυριακή είναι δύσκολες μέρες στην δουλειά αλλά κατά τη 1 το βράδυ μπορεί να ξεμπερδέψω και να έρθω.

Mην σου πω οτι θα την πεσουμε και για υπνο εκεί κιόλας…:lol:

καλά αυτά είναι εννοείται θαμαστε εκεί!να γνωρίσουμε και τόσο κόσμο!!μπρ΄βο ρε παιδιά!:drunk:

Σταδιαλα. Μηπως κανετε και τα xmas τιποτα?

Θα περασω μαλλον κι εγω μετα τον Necro οποτε παναγιωτη θα σας μαζεψω εγω και τους 2.Και που σαι?πες και στο φιλο σου(ξερεις ποιον)αν μπορει και θα λιωσεις στο γελιο.

Φυσικα κ θα ερθουμε… Αλλα γιατι στο Hard Rock cafe??? Ειναι φλωρικα κ πανακριβα… Μεχρι κ τ παπουτσια της Μπριτνει εχουν εκει μεσα… Μονο Χαρντ δεν ειναι…

αυτό… :frowning:

Όμορφος στυλάτος χόρος + μουσική που έχει ISO rocking.gr (και αυτό είναι δέσμευση, όχι μακέτο!) και πολύ καλή παρέα και εγώ θα λείπω :cry:

Κανονίστε κάτι και τα Χ-μας! :προσευχή:

Rocking.gr και πάρτυ ατμόσφαιρα πάνε πακέτο, οπότε θα είμαστε εκεί8)8)

Κάρβου, νεξτ τάιμ!:stuck_out_tongue:

Σε ποιον όροφο θα γίνει το ιβεντ?

Στον τρίτο. Έλα από νωρίς, χτύπα κουδούνι και πες στην είσοδο «Ήρθα για τους υαλοκαθαριστήρες», χωρίς να κλείσεις μάτι. :stuck_out_tongue:

Θα σε πάω για δίπλες τα Χριστούγεννα, μην κλαίς. :wink:

Ραντεβου στο HRC λοιπον:)

Καλή φάση!μου αρέσει πολύ το Hard Rock!
Κατά πάσα πιθανότητα θα περάσω κι εγώ έστω και για λίγο!:smiley: