Party rocking.gr@Hard Rock Cafe, 18/10

Εγω με το avatar που εχεις θα χαρω να σε γνωρισω,αλλα πρεπει να περιμενεις λιγο γιατι θα σκασω ψιλοαργα.Μονο ορεξη να 'χεις μεχρι το πρωι να μιλαμε για FNM και Patton.Mια διορθωση ομως,το nick μου τελειωνει σε 86 και οχι 87.

Oντως! Sorry!Aν δεις τι ωρα το εγραψα, θα καταλαβεις γιατι εσφαλα. Α, ειχα και 86-87% περιπου αλκοολ:lol: (ειχα γυρισει απο γαμο-τραπεζι). Κατι που προβλεπεται να επαναληφθει και στο παρτυ, μη ρωτατε, τα χω πει και στο ιντρο μου! :stuck_out_tongue:

Με το καλό ίσως και να μπορέσω να είμαι εκεί (αν κάποιος απο τους dj το λιώσει και στις αμερικανιές, κλείνω θέση απο τώρα :stuck_out_tongue: ). Ευελπιστούμε σε μια ωραία βραδιά όπως και να έχει.

Ελα να σε γνωρισω κιολας να κανονισουμε να παμε μαζι Public Enemy.Οσο για τις αμερικανιες μακαρι να φιλοτιμηθει καποιος DJ ν’αναλαβει(και κανα hardcore please).:slight_smile:

Αχαχαχα. Θέλω να ακολουθήσω τα χνάρια σου, είσαι το νέο μου είδωλο. Γι’ αυτό ήθελα να σ’ ακούσω να παίζεις. Θα σου πω απο κοντά!

Αλήθεια μάνο;;; θα κάτσεις με το παιδί baby s(h)itting??

ωπ τώρα το πρόσεξα ! 8O

ας τονίσω εδώ κάτι…

το rocking.gr στο παρελθόν έχει κάνει πολλά και πολύ πετυχημένα metal parties… το παρόν στο hard rock cafe θα είναι ένα rock party, καθώς εξ’όσων λέει κ η πρόσκληση/ανακοίνωση :

Μουσική: Rock. The whole rock and nothing but the rock!:roll::wink:

ως εκ τούτου, το metal δεν αποκλείεται, αλλά σαφέστατα το πάρτυ μας θα κινηθεί σε πιο rock μονοπάτια…

το αναφέρουμε απλά προς ενημέρωσή σας !:roll:

φυσικά μέσα στη χρονιά θα ακολουθήσαν και άλλα (κατά τα καθιερωμένα) rocking.gr parties, όπου το metal θα καταλάβει και πάλι τα decks !!!:metal::metal:

σας περιμένουμε να περάσουμε καλά !:trumpet::dance::yahoo:

Ωχ σόρρυ δεν το είχα πάρει χαμπάρι ότι δε θα παιζει ΜΑΙΤΑΛ. Συγγνώμη αλλά δε θα έρθω.

τώρα θυμήθηκα εκείνη την απίστευτη εικόνα που είχε ποστάρει ο μάνος (και μου την υπενθυμισε ο ντεθστα πρόσφατα) με τους τύπους με τα τσεκούρια. θα πρεπει να την αλλάξουμε λέγοντας:

the party you speak of is not metal… now leave lest we smite with axes

:lol::lol::lol:

Ας εχει οτι μουσικη θελει! Αρκει να μην ακουσω ποζεριες… Ας φερει κ κανενας καμια Φωτ. Μηχανη κ μετα να τις ανεβασει στο thread!!!:stuck_out_tongue:

Ποτε ηταν το τελευταιο παρτυ του σαιτ???

Γιατι…???

Μην τον ακουτε ωρε…:stuck_out_tongue:

Πράγματι.

Θέλουμε τραγούδια για τον Odin και τη Valhalla:(

Αφου ειμαστε οριτζιναλ ροκαδες-μεταλλαδες!!! Οχι wanna-be!! Σιγα μην ακουμε ποζεριες… (Θελω να πιστευω…)

παραγγελιες θα δεχεστε ?

Μόνο αν μας κολλάτε πεντοχίλιαρα στο κούτελο…

Ναιιιιιιιιι :stuck_out_tongue: Εγώ θα έρθω πάντως, έτσι για το χαβαλέ. Αρκεί να μην ακούσω τίποτα σε Tokio Hotel και βλακείες… Προειδοποίησα!

Αν απαντησω εγω θα θεωρηθει αρχη διαμαχης…??

Ενιγουει θα αφησω καποιον σοβαρα σκεπτομενο φορουμιτη να σχολιασει τα παραπανω bold που ποσταρες…8)

εγώ βασικα λέω να χωρίστουμε σε στρατόπεδα. ανα όροφο. θα υπάρχουν αυτοί που θα ακούνε rock. μετά αυτοί που ακούνε πανκ. λίγο πιο πάνω θα είναι οι μεταλλάδες. Κάθε όροφος θα χωρίζεται σε δωμάτια, ανάλογα με τα επι μέρους είδη και υποκατηγορίες. έτσι θα υπάρχει το δωμάτιο classic, progressive, alternative, goth, sleaze/glam κλπ στον όροφο του ροκ. Στον όροφο του πανκ θα είναι όλοι σε ένα δωμάτιο έτσι και αλλιώς και θα πάνε μετά από λίγο στους άλλους ορόφους αφού θα τα έχουν καταστρέψει όλα. Στον όροφο του μεταλ θα υπάρχει παρόμοιος διαχωρισμός με το ροκ, αλλά τώρα σε heavy, power, death, thrash και πάει λέγοντας. Τέλος , θα υπάρχει ο όροφος με το πάρτυ του rocking.gr που όλοι θα περνάμε γαμάτα.

Εγω παντως θα ερθω…Destroyer μην φανατιζεσαι!δεν θα παθεις κ τιποτα.εδω εχεις παει σε παρτυ με σκυλαδικα κ ποπ…οι “ποζεριες” θα σε πειραξουν?:wink:

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!

Αποκαλύψεις γίνονται σήμερα!!