Paul Di'Anno @ Σαλόνικα (18/5), Βόλος (19/5), Πάτρα (20/5), Αθήνα (21/5), Χανιά(22/5)

Eλα ρε Πωλ!!! :smiley:

http://www.stonebar.gr/news/

ΥΓ.: Οτζι;;; :? :-k

iron_aris ηταν μια συνεργασια που το Stone την εψηνε καιρο.
Να νοικιαζει το -κλειστο τις Κυριακες- Oggi και να βλεπουμε live-ακια.
Κανεναν δεν χαλαει πιστεψε με.Καλα να’μαστε και θα τον δουμε τον θεουλη!

Καλη φαση…

αντε μετα τους ντραμερς να κλεισουμε τους σινγκερς :lol::lol:

Nαι, αλλα ειναι Πεμπτη. :stuck_out_tongue:

Ασε που πως θα πατησει το ποδι του σε μαγαζι σαν το Oggi ανθρωπος που τραγουδησε για τους Maiden;;; :lol:

Κουβεντα να γινεται τωρα …ο Paul στις περιοδειες που κανει παιζει καθολου Maiden;;;

Πεμπτη ειναι ? ναι ε ? :-s
Ε τι μας νοιαζει.

Λεει καποια απο Maiden ναι.Δεν ξερω ποια ομως.

Καποια;;; :frowning: :x

Τα χριστουγεννα που ειχα ανεβει στο πατρικο μου κ βγηκα μια μερα με τα γνωστα πριονορεμαλια-φιλους μου, μου ειχαν πει οτι εκαναν τις διαπραγματευσεις να ερθει ο Di’Anno στο Oggi. Ο οποιος ζηταει μια λιμουζινα,2.000 ευρα κ 2 πουτανες για το βραδυ! Πληροφορια απο στανταρ πηγες…

:lol:

Ποιος θεουλης ρε μαγκες,ελεος…Ειναι κατεστραμενος πλεον,ουτε την ιδια φωνη δεν εχει…ποια ιδια,φωνη καν δεν εχει καν :stuck_out_tongue:

manager μινάρας?

Πατρινός?

Aces High, Moonchild, Infinite Dreams, To Tame A Land και Alexander The Great

Χειροτερο. Απο Αμαλιαδα!
Αλλα εχω πολλους γνωστους απο Πατρα κ γενικα απο γυρω γυρω πολεις… 8)


Sorry δεν αντεξα… :stuck_out_tongue:

O DiAnno στο oggi…#-o:lol: εζησα να το διαβασω και αυτό…

Υ.Γ Πάλι καλα που δεν τον εβαλαν στο Χαραμα…

Πες τα ρε Prosatanic !!!
Οσες φορές έχω πάει να τον δω σε συναυλία συνέχεια λιώμα σουρωμένος είναι ο τύπος!
Ασε που τελευταια φορά μέχρι και κομμάτι στην μέση είχανε σταματήσει επειδή δεν μπορούσε να τραγουδήσει !!!

Κριμα!

πλακα θα εχει,σε τετοιο μερος:p

Exει παει κανεις σε προσφατη συναυλια του;;;

Παιζει καθολου απο Iron Maiden και Killers;;;

A ρε Davidian πως αλλάζουν οι καιροί…Είναι σαν να λες ο Λεπά να παίξει στο Gagarin!:lol:

είναι ολίγον αντιφατικό, αλλά ο τέμπορα, ο μόρες.

πάντως την ημερομηνία που λέει ο τίτλος αν πάει κάποιος μάλλον ποτάκι με μπιτάκια θα πιει γιατί η συναυλία έγινε ρισκετζουλντ. Πάμε για Μάη.

και ναι παίζει πολλά τραγούδια από τα 2 πρώτα maiden.

Ti ειναι ρισκετζουλντ;;; :-s

Οντως στο σαιτ του Stone λεει 20/05.

Αρχιδια, μεσα στις πανελληνιες.

Λοιπόν μάγκες μην λέτε κουταμάρες, κυρίως στην Θεσαλονίκη γίνονονται live σε μπουζούκια και ο κόσμος πάει μακάρι να γινόταν το live στο Χάραμα γιατί ο χώρος αυτός είναι για live και θα είχε τρομερό ήχο, αλλά η φάρα των μεταλάδων κυρίως στην Πάτρα απαρτίζεται από κομπλεξικούς!!! Όσο για το αν έχει κατασταμένη φωνή που λέει και ένας φίλος., ακόμα και σήμερα ο Di Anno λέει καλύτερα τα τραγούδια του από τον Bruce.
DarthVader’s Avatar
DarthVader Ο χρήστης DarthVader δεν είναι συνδεδεμένος
Supporting act

11/03/2010
Quote:
Originally Posted by iron_aris View Post
Καποια;;;
Aces High, Moonchild, Infinite Dreams, To Tame A Land και Alexander The Great

Ρε φίλε ο Di anno δεν τραγουδάει ποτέ τραγούδια του Dickinson τραγουδάει μόνο από τα δύο πρώτα άλμπουμ των maiden, είσαι σίγουρος ότι έχεις ασχοληθεί με iron maiden???

το χασα λίγο το post σου elvis αλλά αν θες γίνε λίγο πιο συγκεκριμένος.

κανείς δεν είπε ότι δεν γουστάρει να γίνουν εκεί συναυλίες. απλά όλοι ξέρουν πως για χρόνια υπήρξε το νο.1 τρεντομάγαζο της Πάτρας και προκαλεί κάποια εντύπωση. λογικό είναι.

όποιος είπε για περιόδου dickinson τραγούδια προφανώς έκανε πλάκα. όπως πλάκα κάνει όποιος συγκρίνει τον dianno με τον dickinson.