Paul Gilbert: 8/12/2010 Αθήνα - 7/12/2010 Θεσ/κη

Περνώντας σήμερα από tickethouse είδα ανακοίνωση για Paul Gilbert, Τετάρτη 8 Δεκεμβρίοιυ στο ΑΝ, 27 ευρώ το μπιλιετάκι.

Οι ημερομηνίες επίσης επιβεβαιώνονται και απο το site του μεγάλου αυτού κιθαρίστα http://www.paulgilbert.com/

Γουστάρω…

πολυ καλη φαση !!! το περιμενα βασικα καθως το προηγουμενο λαιβ του στο AN ηταν τιγκα !!!

Απο το Line up λειπει βεβαια η γυναικα του αλλα εχει πολυ καλους μουσικους …

Αυτα ειναι.Περιμενω ανυπομονος :smiley:

την προηγούμενη φορά δεν μπόρεσα, ευελπιστώ να πάω τώρα…

δεν πηγα την τελευταία φορά, ευελπιστώ να πάω τώρα…

όλε :stuck_out_tongue: άντε και θέλω να πάω…έχει κανείς να μου προτείνει κανένα δίσκο του καλό? γιατί μέχρι τώρα είχα τραγούδια μεμονωμένα…

Πωωωωω θα είμαι Βερολίνο για άλλα live αλλά χαλάλι!!!

ακου το get out of my yard. πιστευω ο καλυτερος του . ολα instrumental βεβαια …

ακουστε και λίγο από racer x…

ευχαριστώ παιδιά για τις προτάσεις…γνωρίζει κανείς αν τραγουδάει στα live? δλδ κάτι bumblebee και τέτοια έχουνε πιθανότητες?

Eίχε παίξει 3 κομμάτια με φωνητικά την τελευταία φορά άρα λογικά όλο και κάτι θα ακούσουμε και τώρα.

το to be with you τραγουδαει συχνα.

:D:D
Άργησα αλλά το είδα!Πολύ όμορφα νέα!

ωραίος…

Ωραία πράγματα! Και πέρυσι καλός ήταν, θα ξαναπάμε!

παιδες τι ωρα θα ξεκινησει το λαηβ θεσσαλονικη?

γαμησε τα παντα ο παυλαρας…

παιδια θα γινει κανονικα η συναυλια σημερα αθηνα γιατι δεν εχει λεωφορεια και ειναι λιγο μπερδεμα

(For what it’s worth) Στο TicketHouse που ήμουν χθες για εισιτήριο, μου είπαν ότι θα πραγματοποιηθεί ?κανονικά?.
Δεν ξέρω βέβαια αν επηρεάσει την προγραμματισμένη έναρξη ([B]22:00[/B], κάπως αργά θα έλεγα αν και στην προηγούμενη επίσκεψη του δεν είχε βγει νωρίτερα - είχε παρουσιαστεί κι εκείνο το πρόβλημα με τον [B]Θοδωρή Ζήρα[/B] που θα άνοιγε την συναυλία, κάτι που τελικά δεν συνέβη)
Με την προσέλευση του κόσμου πάντως σίγουρα θα υπάρξει θέμα…

χθες σε μας 9.30 ανοιξαν οι πορτες…κατα τις 10 παρα βγηκε ο Ανθιμος Μαντης και επαιξε μερικα κομματια.και κατα τις 10.20 βγηκε ο γκιλμπερτ…μεχρι 12.30 περιπου

Ωραιος ο Paul … σταθερη αξια …

Παραξενο set list . Πολλες διασκευες και μερικα classic του δεν παιχτηκαν …
Υπηρχε ομως καλο κλιμα γενικοτερα . Αντε να μας ξαναερθει…