Σπαστε τα pc!

δεν ξερω τι επαθε το κολομηχανιμα σημερα αλλα μολις διαπιστωσα οτι εχασα 10γιγα απο blues mp3 ολα μουυ δλδ κ χωρις να ξερω το γιατι! τον τελευταιο καιρο το εχω ελατωσει πολυ ευκαιρια να το πεταξω να παει στο διαολο κ αυτο κ ολοι η μαλακια!
καιρο εχω να τσατιστω τοσο πολυ!:x :blow:

μήπως στα φαγαν οι maiden?

Mα καλά, πώς γίνεται να εξαφανιστούν έτσι ξαφνικά ως διά μαγείας 10 γίγα υλικού;;;;; Κάτι άλλο έχει συμβεί, για τσέκαρε καλύτερα.

Το Pc κανει την επανασταση εναντια στον χιππισμο!!!:lol: :lol: :lol: :stuck_out_tongue:

Τα έσβησε ο Gillan τώρα που ήταν Θεσσαλονίκη. :lol: #-o

σκατα πανε ολα!:frowning:
ευτιχως κατι εχουμε σε μπακ απ!

Σπάστε το Πλαίσιο. Αυτοί είναι οι πραγματικοί αλήτες.

Εγω ειχα 1 40gb και εναν 80gb σκληρο και στον 80αρι ειχα ολα τα τραγουδια μου!
Και εκανα φορματ στον 40αρι και μου εσβησε και ολα τα κομματια απο τον 80αρι!Δεν φαννταζεσαι πως τα πηρα!Αλλ το περιεργο ποιθο ηταν οτι ειχε αφησει ολους τους φακελους!

π.χ εμπαινα ARch Enemy>Wages Of Sin>Αδειο…

Iron Maiden>Killers>Τιποτα…

ετσι σε ολη την μουσικη μου!ειχε ολους τους φακελους και δεν ειχε τπτ μεσα!

A ξέχασα να στο πω προχθές που μίλαγα με τον έρικ μσν του έστειλα την διασκευή σου και μου ζήτησε το μσν σου για να σε συγχαρεί για το μουσικό σου μεγαλείο :smiley:

βρε τον παλιο… αυτός θα σε χάκεψε να το ξερεις :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Άμα το σπάσω θα μου πάρετε καινούριο και καλύτερο και πιο γρήγορο και γενικά όχι τόσο σπαστικό???
[-o< [-o< :please:

Δώσε μας τα λεφτά και στο πέρνουμε:p :lol:

Καλά τι στο καλό γίνεται…Και εγώ τα Blues είχα χάσει το πάσχα…

Να 'ενα χρήσιμο Link…http://www.myspacearcade.com/game/353/PC-Breakdown.html

ο bluezlick τελικα τι απεγινε? εσπασε το PC??

Μπορει και να τον εφαγε… Καιρο εχουμε να ακουσουμε νεα του…:-s

Μπα μωρέ καμιά διασκευή θα συνθέτει…

i am back!
δεν το επσασα γιατι ετοιμαζω νεα διασκευη!:wink:

Ωραίος ο Σάκης, περιμένουμε! :wink:

εσυ που εισαι ρε μουργο?:stuck_out_tongue: :lol:

Που να 'μαι, εδώ μόλις γύρισα!

αυτός που πρέπει να ειδοποιήσω είναι εντός του πλανήτη γη ή εχει μετοικοίσει εις κύριον???