Pearl Jam European Tour Dates!

04.27.09

Pearl Jam is bringing their music back to Europe and we have all the info you need to get Ten Club tickets. Starting August 13 in Rotterdam and ending August 18 in London, Pearl Jam will grace the stage in the following cities:

PEARL JAM IN EUROPE

Date - City - Venue
13 Aug - Rotterdam - Ahoy*
15 Aug - Berlin - Wulheide**
17 Aug - Manchester - MEN Arena***
18 Aug - London - 02 Arena***

Προσευχηθειτε για εδω ή ταξιδεψτε εκει!

Ενταξει τους εχω τιμησει 4 φορες και φετος εχω κλεισει ηδη για U2 τον Ιουλιο… Οποτε ελπιζουμε μπας και ερθουν απο εδω (δεν το νομιζω) η να τους πετυχω τον Οκτωβριο σε καμμια Νεα Υορκη, Βοστωνη

Οποιος γουσταρει και εχει λεφτα στην ακρη μην το σκεφτεται… Εγγυημενα θα περασει καλα

Λες;;;; :papas:
Μπριζωνόμαστε τώρα ρε πούστη…

…καλά θα ήταν να ερχόντουσαν…

Δεν έχω καταφέρει ποτέ να τους δώ, ούτε καν στην Αθήνα πρόπερσι! [-X
Αν έρθουν εδώ (που δεν το βλέπω γιατί ο Αύγουστος εδώ είναι παραδοσιακά νεκρός συναυλιακά μήνας, ο περυσινός ήταν η εξαίρεση) θα πάω σίγουρα να τους δώ.
Για ταξίδι δεν το συζητώ γιατί έχω άλλες προτεραιότητες.

Εγώ πάντως που τους είχα δει στην Αθήνα έπαθα πλάκα. Τρομεροί μουσικοί, πολύ καλό vibe και ντάξει τι να λέμε τώρα τα πάντα όλα. Μακάρι να ξαναέρθουν να γουστάρουμε.

Φερτε τους και εδω ρεεεεε!

Aυτη οπως φαινεται ειναι μια mini warm-up περιοδεια, πριν μπουνε στο studio για να τελειωσουν το νεο αλμπουμ

2010 στανταρ θα ξαναβγουν σε περιοδεια, μεγαλυτερη κιολας.

:papas::papas::papas::papas:

και berlin 15αυγουστο δεν 8α με χαλουσε κα8ολου [-o<

Για 4 συναυλιες γινεται ολο το τζερτζελο;;; :frowning:

Τους είχα δει στην Αθήνα το 2006. Πολύ καλό συγκρότημα και σέβεται τους οπαδούς του. Έχει πάει κανείς στο Rotterdam για συναυλία; αξίζει; γιατί σκέφτομαι αν είναι να πάω και διακοπές Ολλανδία και πάω και στους Pearl!!!

Άντε να τρελαθουμε πάλι…ελπίζουμε και σε περιοδεία μετα το νέο άλμπουμ (αλήθεια τι γίνεται με αυτό?) να μας τιμίσουν έχοντας και νέο υλικό!
Αλλά και πάλι τι νέο υλικό λέω!! Ο,τι και να παίξουνε τα άτομα θα μας τρελάνουν πάλι όπως το Σεπτέμβριο του 06! ΤΙ ΝΥΧΤΑ!!!
Πάω να προσευχηθώ!!!:D:D

Δεν το βλέπω και πολύ πιθανό να έρθουν από τα μέρη μας :frowning: Μάλλον θα αναγκαστούμε να πάμε εκτός Ελλάδας για να τους δούμε

Μακάρι!!!Μακάρι!!!..
Τους είχα χάσει και εγώ το 2006 τελευταία στιγμή από βλακεία:(

Ας έρθουν να επανορθώσουμε…