Pearl Jam - TEN (Reissue)

Ω, ρε φίλε, τι πακέτο είναι αυτό… 8O

Πανάκριβο, όμως…

Πιστεύω πως το 2009 θα έχουμε νέα.

Διαφορες δηλωσεις των Pearl Jam τα προηγουμενα χρονια σχετικα με την παραγωγη του Ten

In subsequent years, band members have expressed dissatisfaction with the way the album’s mixing turned out. In 2001, Ament said, “I’d love to remix Ten. Ed, for sure, would agree with me…It wouldn’t be like changing performances; just pull some of the reverb off it.” In 2002, Gossard said, “It was ‘over-rocked’, we were novices in the studio and spent too long recording, doing different takes, and killing the vibe and overdubbing tons of guitar. There’s a lot of reverb on the record.” In 2006, Vedder said, “I can listen to the early records [except] the first record…it’s just the sound of the record. It was kind of mixed in a way that was…it was kind of produced.”

Μεχρι στιγμης δεν το ειδα να κυκλοφορει εδω, φανταζομαι απο εβδομαδα…

Η special edition θα κανει ενα κατοσταρικο παντως[-X

κυκλοφορησε καποια απο τις 4 εκδοσεις στην χωρα μας?metropolis η fnac?

Μεχρι στιγμης δεν το ειδα να κυκλοφορει εδω, φανταζομαι απο δευτερα…

Η special edition θα κανει ενα κατοσταρικο παντως[-X

μακαρι να ερθει η deluxe εκδοση αλλα δεν το νομιζω.Ασε που θα εχει πολυ παραπανω απο 100ε…

Θα αργησει τουλαχιστον κανα 10ημερο ακομα.

βασικα το καλυτερο αλμπουμ των pearl jam δεν ειναι κανονικο αλμπουμ τους

αλλα τα official 2000 us tour bootlegs τους

200% καλυτερες εκτελεσεις γενικως

εγω πλεον ακουω μοναχα αυτα τα bootlegs

τα studio ta exv apla gia syllektikoyw logoyw…

100 αυτό και 100 το Coheed.
δύσκολα τα βλέπω.
θα πάρω το Coheed πρώτα και βλέπουμε.

ποιο coheed κάνει 100 ρε συ; δώσε ένα ινφο

neverender

σε 4 βράδυα συνεχόμενα έπαιξαν ολόκληρους τους 4 δίσκους τους με τη σειρά.
αποτυπώνεται σε 4 cd και 4 dvd σε boxάκι
επιπλέον 5ο dvd με documantary, ετοιμασίες, backstage και λοιπά καλούδια.

Λαθος τοπικ?:-k

Θα το τσιμπησω και γω λιαν συντομως αυτο.Πωπολεει…

Πάλι επανακυκλοφορεί το Ten?

Αν το δει κανεις στα ραφια να ενημερωσει!

Γιατί πότε έιχε επανακυκλοφορήσει μάητ ?:smiley:

Μου ηρθε σημερα απο το amazon.co.uk η Deluxe εκδοση (2CD’s + 1 DVD) με περιπου 30 ευρω. Στο play.com εκανε 44, ε εδω στα δισκοπωλεια που δεν την εχω δει ακομα, ε κανα 50αρι θα το χτυπαει

Αν δεν ειστε βινυλιολαγνοι, μην κανετε το λαθος να παρετε την “super duper ουαου” εκδοση των 100+ ευρω…

Σας συστηνω λοιπον αυτην που πηρα και εγω. Και τα bonus κομματια εχει, και το DVD του MTV Upnlugged και ωραια συσκευσια, σαν βιβλιο

Με τσαντιζουν αφανταστα οι επανεκδοσεις, αλλα ας οψεται ο ερωτας για τους Pearl Jam… να δουμε πως θα αντισταθουμε στην επανεκδοση του OK Computer τωρα:-s

τι συσκευασία είναι αυτή γιατί το είδα σε δισκάδικα εδώ σε 2 εκδόσεις. μια 2πλο cd και μια deluxe με 2πλο cd και dvd. Είχαν και οι 2 γύρω στα 18. Δεν το πήρα γιατί ακόμα ψήνω το ακριβό στο κεφάλι μου κυρίως λόγω των memorabilia…

Αν βρηκες την Deluxe (2CD + DVD) με 18 ευρω, τσιμπα την! Ειναι πολυ καλη τιμη!

Οριστε και μια εικονα της