Συναυλία Pearl Jam!

Θέλεις πολύ να έρθεις κουφαλίτσα το ξέρω…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

September 1, 2006 - Barcelona, Spain; Badalona

Set List: Inside Job, Corduroy, World Wide Suicide, Animal, Dissident, Given To Fly, Breakerfall, In My Tree, Even Flow, You Are, State of Love and Trust, Whipping, Better Man, Do The Evolution, Life Wasted

1st encore: Black, Improv (Ole Ole), Small Town, Crazy Mary (by Victoria Williams), Comatose, Alive
2nd encore: Why Go, I Believe In Miracles (by The Ramones), Hunger Strike by Temple Of The Dog (with guest vocalist Andrew Stockdale of Wolfmother), Baba O’Riley by The Who (with guest vocalist Andrew Stockdale of Wolfmother), Yellow Ledbetter

Άρχισα να ψήνομαι

ψήσου, ψήσου :smiley:

Ααααυτά είναι!!! Τώρα ψήθηκα κι εγώ!!

Οντως αυτο ειναι αλλο ενα καρφι στην καρδια και την τσεπη μου…τι να κανω???θα παω…

Όλο το TEN να παίξουν και θα είμαι ευτυχισμένος :evil:

Ααααυτά είναι!!! Τώρα ψήθηκα κι εγώ!![/quote]στο Reading που τοχαν ξαναπεί ήταν γαμάτη εκτέλεση. μακάρι να το πουν και εδώ. εγώ αν ακούσω το Smile θα κλάψω από την χαρά μου. επίσης Black και Do the evolution θα τρελαινόμουν αν τα έλεγαν.

http://www.pop-rock.gr/

Even Flow video απο χθες στην Λισσαβώνα…
το παρόν έδωσαν 3 έλληνες…
ο ένας μάλιστα έπιασε πένα του Vedder :smiley:

Βρες λες να είναι support οι Wolfmother;

Το album τους είναι απίστευτο.

Αν και δεν νομίζω…

23 και σήμερα!
ΑΝΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!
Δεν μπορώ να περιμένω… :slight_smile:

Lisbon 5-9-2006

Set 1
Severed Hand, Corduroy, Hail Hail, Save You, World Wide Suicide, Dissident, Even Flow, Army Reserve, Whipping, State Of Love And Trust, I Got Id, Garden, Do The Evolution, Sad, Daughter(It’s Ok), Insignificance, Black, Rearviewmirror

Encore 1
improv, Come Back, I Believe In Miracles, Big Wave, Once, Footsteps, Alive

Encore 2
Wasted Reprise, Better Man, Smile, Why Go, Rockin’ In The Free World, Yellow Ledbetter

Οι τυχεροί οι Πορτογάλοι εκτός του ότι τους είδανε 2 φορές, άκουσαν και το Smile!!!

στην Λισσαβώνα ήταν και 3 έλληνες…
και τις 2 βραδιές…

ο ένας γυρίζει με πένα του Vedder… :smiley:

άσχετο με τη συναυλία, αλλά σχετικό με Pearl jam:

ένα πολύ καλό video του World wide suicide που έφτιαξε ένας τύπος:

3 ebdomades meinane :smiley:

νομιζω θα ειναι πολυ καλη συναυλια…βεβαια ανησυχω λιγο γτ η περιοδια ειναι αφιερομενη στο album pearl jam…και τα κομματια του δεν με ενθουσιασαν τοσο συγκριτικα με τα παλια τους παντα…ομως επειδη ερχονται 1η φορα στν ελλαδα λογικα θα παιξουν πολλα απο τα παλια…17 μερες μειναν ακομα…cant wait…

To πήρα το τικέτι!!!

Να συναντηθούμε

Consider it done!!!

Δε σου’χα πει να με ενημέρωνες όταν θα πήγαινες να πάρεις;;; :x
Άμπαλε!
Θα’ρθω κι εγώ μάλλον!