Συναυλία Pearl Jam!

από περιέργεια, τι αριθμό έχει το τικέτι σου?

αν και εμένα μου άρεσε αρκετά το φετινό τους άλμπουμ, δεν χρειάζεται νανησυχείς γιατί παίζουν 3-4 το πολύ κομμάτια από αυτό και τα υπόλοιπα από τα παλιότερα…

εγώ δεν βρήκα αρένα και πήρα κερκίδες :frowning:

Ε και τι ανησυχείς;; Κάνεις ένα αλματάκι και τσουπ…αρένα :wink:

Έβγαλε η Didimusic ανακοίνωση και λέει αρένα sold out.
Μόνο κερκίδα.
Άντε 15 και σήμερα!

εγω σε οσες συναυλιες εχω παει στο κλειστο οακα παντα κ κερκιδα να ησουν πηγαινες χαλαρα αρενα…ουτε καν αλματακι…ανοιχτα ειναι…απλα μπορει να πεσει πολυ στριμωγμα στν αρενα…

Εδώ μπουκάρουν από την κερκίδα στην αρένα οι Γιαννακοπουλαίοι στο μπάσκετ που είναι 1 και 50 με τα χέρια ανάταση και πάνω σε σκαμπώ…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :lol: :stuck_out_tongue: :smiley: =D>

[size=1]Και για τιμωρία ούτε λόγος…Έξω η μαφία του Βασιλακόπουλου![/size]

egw tha paw arena :stuck_out_tongue: oi filoi mou omws? :evil:

από περιέργεια, τι αριθμό έχει το τικέτι σου?[/quote]

Επαναδιατυπώνω…

Μου πήρανε τικέτι!!!

Δε το έχω στα χέρια μου, αλλά κάπου εκεί έξω υπάρχει ένα τικέτι για μένα!

Τhe ticket is out there…

:stuck_out_tongue:

support να φανταστώ ότι τελικά δεν θα έχει?

Στο www.pearljam.com/news/index.php?what=News#138 λέει TBA.

Οπότε σε λίγες μέρες θα ξέρουμε.

Eίναι ένα από τα live που περίμενα πολλά χρόνια και γαμώ την τρέλλα μου δεν θα είμαι εκεί (η πολλή δουλειά τρώει τον αφέντη δυστυχώς) :frowning:

πάρτε χτεσινό setlist στην ιταλία:

Interstellar Overdrive, Corduroy, Rearviewmirror, Life Wasted, World Wide Suicide, Severed Hand, Unemployable, Elderly Woman Behind The Counter In A Small Town, Dissident, 1/2 Full, I Got Id, Even Flow, Come Back, Not For You(Modern Girl), Breath, Given To Fly, Why Go, Comatose, Porch

Encore 1 Last Kiss, Hail Hail, State Of Love And Trust, Black, Crazy Mary, Alive

Encore 2 Last Exit, Do The Evolution, Wasted Reprise, Better Man, Spin The Black Circle, Rockin’ In The Free World, Yellow Ledbetter

32 κομμάτια!!

Interstellar Overdrive??? 8O Των Floyd;;;

ναι των Floyd. δεν ξέρω πάντως αν το παίζουν ολόκληρο. στο Reading είχαν παίξει κανά λεπτό σαν εισαγωγή του Corduroy (και χτες μάλλον αυτό θα έκαναν)… πάντως μια διασκευή που παίζουν συχνά είναι το Baba O’riley των Who, που ελπίζω να το παίξουν και εδώ!

Aπο το overdrive μονο το ριφακι παιζουν σαν εισαγωγη για το corduroy.
Εχουν ηδη κοπει καπου 8000 εισιτηρια.
Στο live λογικα θα ειναι πανω απο 10000 κοσμος.Χαμος θα γινει.

Eνα αλλο θετικο (για μενα) ειναι οτι ερχονται κατα 99% χωρις τον boom στα πληκτρα.

Ψαχνοντας αυτα που παιζουν φετος σε ολες τις πολεις,κατα 99% θα ακουσουμε σιγουρα τα παρακατω

Even flow 8)
Betterman 8)
corduroy :twisted:
do the evolution :o
alive (θα το παιξουν σιγουρα,ειναι η τελευταια συναυλια της ευρωπης)
Go η το Animal η και τα δυο :roll:
Small town η daughter η και τα δυο
save you η spin the black circle
porch η/και rvm
Υellow ledbetter στο τελος της συναυλιας.
Και απο τον νεο δισκο τα…
wws
severed hand
life wasted
big wave η και το marker in the sand
Τωρα τα υπολοιπα 15 τραγουδια ειναι rotation απο ΟΛΗ την δισκογραφια!

Oι στατιστικες μιλανε και οχι εγω! :smiley:

Κοβω χαλαρα να ειναι η καλυτερη συναυλια των τελευταιψν χρονων απο μεγαλο συγκροτημα στην Ελλαδα.

για την είδηση στη κεντρική σελίδα τι πιστεύετε? διαφημιστικό κόλπο της didi ή αλήθεια σχεδιάζουν κάτι τέτοιο? πάντως σε ξένα site δεν βρήκα κάτι αντίστοιχο…